Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Różnie bywa przed weekendem.Jak jest powyżej 19 milionów internautów mnie też blokuje utwory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz najniższy taki jak ja mam więc radzę na GG i tam rznie muzyczka odpowiednia .Wybierasz jaką chcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werbenka.Niech Cię utuli do siebie Morfeusz🌻 Smacznego chrapanka jak chrapiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenko najlepiej w zakładce sobie zanotować YT i będziesz swobodnie wchodzić.Załóż sobie maila zobaczysz naprawde piękno tego świata,przez wysłanie Ci przeze mnie slajdów.Mam ich juz ok.400 sztuk od 0.5 MB do 13.00 MB.Wysyłam na cafe do 15 osób.Sa one "czyste" bez wirusów z Kanady miasta Edmonton od przyjaciela,który ma firmę malarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werbenka kwiatuszku tak?🌻 .I co powiesz na powyższe propozycje.Na maila bym więcej opowiedział o sobie tutaj na cafe nie ma co publicznie,przerabiałem to juz dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evoludku The Animals - House of the Rising Sun (1964) HD/Widescreen WOW Zwierzęta młode w natarciu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuję wdrożyć to co mi napisałes wczoraj 21:32 na YT, zobaczymy z jakim skutkiem ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenko tego znakomitego muzyka Yaniego mam w zakładkach i bez kodów sie wpisuje.Dobre ,gdyż te kody absorbują.Kiedyś przy każdym poście trzeba było te absurdalne kody wpisywać wiec niechęć oczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×