Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Wer nie musisz sie logować, wpisz w wyszukiwarce YT nazwę wykonawcy lub utworu, odtwórz, skopiuj link z górnego paska i wklej tu, w okno gdzie piszesz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienks, evo🌻 ze poinstuowałas werbenkę.niestety musze się odrywać od kompa,sytuacja tego wymaga.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naciśnij lewą stronę myszki i naprowadż na link zaczerni sie Zrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz wejdz na yt, masz tam przegłądarkę wpisz w nią tytuł wykonawcy i utworu, jak to zrobisz wyświetlą ci sie poszczególne filmiki, kliknij w ten o który ci chodxi,, jak to zrobisz skopiuj link (z górnego paska, tam gdzie wpisujesz adresy stron) i wklej w okno dialogowe na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawą strone myszki naciśnij i otworzy się podłuzna tabelka.Będzie widoczne kopiuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo tak tłumaczysz jakby miała komp w małym palcu.Krok po kroku inaczej nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz fan ale sądzę, że wer wie jak kopiować i wklejać, moim zdaniem problem ma z tym co i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka...-- nie zniechecaj sie to sa podstawy,póżniej bedzie łatwiej.Tu na cafe wypróbuj Zaczernij tak jak mówiłem wcześniej.Profesjonaliści nie mają nerwów do tłumaczenia wiec polegaj na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumię Cię werbenko dlaczego nie napisałaś do mnie na maila ponieważ wiadomo nie masz go czy tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan, nie mam aż tak dużego zaufania do internetu jestem starej daty, NIEKOMPATYBILNA - zdecydowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werbenka...--wszystko jest baaaaaaaaardzo trudne jeśli tego sie nie zna. Opowiem Ci jedną moją historie.Posłuchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby zrobić kopiuj i zadzałało link musi być aktywny czyli "zaczerniony" u mnie jest niebieski wtedy, żeby aktywować link musisz przejechać po nim myszką z wcisniętym lewym przyciskiem, jak już jest aktywny, wtedy prawym przyciskiem dajesz kopiuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, skończmy z tym... Ja zdecydowanie preferuję utwory instrumentalne, muzykę filmową, jeśli glos to męski raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wer nic sie nie dzieje, bo na tym etapie nic nie ma się dziać, jak dajesz kopiuj to jest to tylko hasło zapamiętane przez komp, żeby zobaczyć czy się udało czy nie musisz dać wklej w miejsce, w które chcesz wkleić, jeśli się link nie wklei wtedy wiadomo dopiero że cos źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×