Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Edyta Geppert - Zamiast Huraaaa!!!! Cierpliwość popłaca :):) No to proszę z "naszych śpiewających kobiet" - Edytka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1990 r nastała era video a że byłem potwornym kinomanem więc zakupiłem video koreańskie.Po roku "wysiadł" i tak kolejno angielskie,niemieckie wytrzymywały raptem do roku.W 1995 r.zakupiłem video japonskie i do dzis go mam.3 lata temu wymieniłem głowice.(to co odtwarza)Lecz technika poszła znacznie do przodu i miałem zamiar zakupić nagrywarke do TV.Lecz w internecie nichuchu.Poszedłem z żoną a był rok 2004 do salonu gier,młodzi od 8 lat do 12 brykali na kompach aż furczało.Zakupiłem za 1.50 i wchodzę na komp poogladac te nagrywarki.A tu za cholerę.Wiec dałem chłopakowi ok.12 letniemu 5 zł aby wszedl mi na stronę internetową..Oczywiście uczynił to.Po roku zakupiłem go a był jeszcze drogi jak na te czasy{przez internet}znajomy zamówł.2500 zł kupę kasy.Po różnych perturbacjach (3 razy wymieniałem na gwarancji) oddano mi kasę.Dokładnie 3 lata temu przez czysty przypadek załozyłem net.Była promocja kablówki.Drugi przypadek sprawił,ze znalazłem sie na kafeterii.I TUTAJ PEWNA MŁODA DZIEWCZYNA NAUCZYŁA MNIE PODSTAW NETOWYCH.Pózniej już szło z górki uczyłem się sam.Miałem kompa z 1995 r niezarejestrowanego i tak tez różne konie trojańskie musiałem likwidować.Doszedłem do pewnej wprawy.Lecz w ub.r zakupiłem za 2000 zł. komp nowiuteńki i zarejestrowałem go.Oczywiście te antywirusy darmowe poszły w kat i miałem najpierw Northona.Póżniej przekonałem się do Kasperskiego i zakupiłem za 135 zł.Licencja kończy mi się za 10 dni więc zamówiłem droga elektoniczna kontynuacje i zapłaciłem 85 zł.(kosztuje obecnia 155 zł)Więc okres 3 letni dopiero mam w necie.Powinienem dużo znać lecz przez przebywanie tutaj niestety opuściłem się i wiadomości troche wywietrzały.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje że nie pobęde tutaj za długo żona znów piąte śniadanie zjada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo już jesteśmy duży krok do przodu I teraz chodzi o to, że skopiowałaś tytuł, a musisz skopiować cały adres strony, czyli to co jest w pasku gdzie sie wpisuje adres strony, czyli całe to www.youtube............... Ale kopiujesz adres wtedy gdy filmik jest otwartyyyyyy czyli odtwarzany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag Nauka nie poszła w las i odnalazłeś mnie:D:P:DA co u Ciebie gangreno, słychać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan, wczytałam się, ale jest jedna zasadnicza różnica między nami - ciebie to rajcuje, a amnie jakoś nie bardzo... tak jak mówiłam NIEKOMPATYBILNA jestem... i tak zrobiłam już siedmniomilowy krok w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem często na sąsiednim.Tak wpadłem by się przywitać:)Robota mnie goni...ale w między czasie zaglądam tu i ówdzie.Dzięki za slajdy.Fajne. Szczególnie ten w samolocie.Rozesłałem znajomym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWOOOOOOOOOOO werbenka!!!!!!!!!! gratulejszyn dla nauczytfu PROFESORKI evy.Jednak kobieta lepiej tłumaczy:classic_cool: Znam to z autopsji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie evoludku i verbenko...nie znam płci co niektórych tutaj więc muszę trochę poczytać:) Będę zaglądał czasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Werbenko...po nicku sądzę ,żeś kobietka:) Mam bardzo dzisiaj nie wymagającą pracę-chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wysyłałem jednej osobie z innego adresu lecz tam(Pierwszy mój mail)same dane osobowe.Może zaryzykuje i wyślę Ci razem z nia dalsze.Wychodzi na to że mam do kobiet wieksze zaufanie lecz spoko muszę sie nieco oswoić :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...proste to takie się okazuje, że aż głupio... możemy to wyciąć...??? - te wcześniejsze moje dylematy, oczywiście :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag trafiłeś na babiniec tylko moze ja zbabiały już sie zrobiłem:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wer jak się człowiek nauczy to wszystko jest proste, nie przejmuj się czasem bo na prawde nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×