Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Werbenka ależ radykalne kroki podjęłaś...A może jednak, wpadniesz czasem na topik? :), przecież nikt z Nas tu codziennie nie bywa i nie ma obowiązku pisania w formie pamiętnika ;) Hmmm myślę o tym co napisałaś...Czy nie przypadkiem nazbyt poważnie traktujesz takie czasem coś napisanie na forum? Według mnie już nieco za starzy ;) jesteśmy żeby zatracić się na forum internetowym...przecież każdy z Nas ma realne życie, rodziny, dzieci, wiele innych aktywności... Od siebie mogę napisać, ze bardzo Was tak intuicyjnie polubiłam, ale tak jak w realu wiadomo że mam dystans, czasem człowiek się wkurzy, ale nigdy nie można brać do siebie mocno słów ludzi, których prawie nie znamy, albo znamy tylko przez internet...Dla mnie w tym momencie nie ma znaczenia, czy rozmawiam na żywo z osobą, która faktycznie mnie rozumie, albo starania się zrozumieć, czy też przez internet...Mi dyskusje są potrzebne, co nie znaczy, że tylko siedzę myślę i "nie żyje" realnie...net nie jest tylko zły :) Werbenka, również dziękuję Ci za rozmowy tu i mam nadzieje, że jednak choćby czasem tu zawitasz i napiszesz kilka słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zamierzam zwiewać, ale nic nie obiecuję, że będę się regularnie odzywać :). Jak chcecie to możemy się tak umówić, że np. raz w tygodniu o jakiejś godzinie będziemy się umawiać na jakąś wymianą poglądów ;), a reszta jak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ech.. No i nam się rodzinka wykruszyła. Nie sądze, żeby Wer jeszcze kiedyś tu zaglądnęła, myślę, że Fan również znalazł sobie nowy topik, Roy być moze tez nie widzi sensu odwiedzania nas. Jeśli o mnie chodzi to już dawno poczułam, że chyba za długo w ciągu dnia spędzałam na forum. Pomimo naszych słownych potyczek (które też były pożyteczne), miło było z Wami tu przebywać, radować się, smucić, wkurzać itp. Będę czasami zaglądać, może być tak jak ty proponujesz, np we czwartek o 11 zbiórka na forum na miłą pogawędkę, co myślisz o tym dniu i tej godzinie? kto wie z czasem może inni przejmą schedę po nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten czwartek nawet pasuje i godzina też :). Evo, chyba podobnie jak ja masz dużą potrzebę wymiany myśli ;) Powiem tak, ja nie traktuje kafe jako czegoś zobowiązującego i chyba dobrze ;)...Chyba da się zauważyć, że czasem nie ma mnie kilka dni, a czasem jestem dzień po dniu, po parę godzin...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, ja akurat lubie te nasze pogaduchy, ale Wer widocznie, przemyślała sobie to wszystko i uznała, że taka forma kontaktu nie dla niej, pomimo, że po drugiej stronie stoi żywy człowiek z krwi i kości, dla mnie to troche jak mailowanie z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki usnął :) Poza tym u mnie ok, zastanawiam się od jakiegos czasu czy nie przejść na wegetarianizm, mam książki itp, chyba juz czas a przynajmniej spróbuje A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz tak, że możesz nie jeść mięsa? ;) Niektórym ludziom, to nie robi różnicy, czy jedzą, czy nie jedzą mięsa, ale ja do nich nie należę :D A co u mnie, w pt zamknęłam poprzedni semestr i w sb oficjalnie jestem już na 2 sem. ;)...wybrałam sobie promotorkę, super babka, mam nadzieje, że się nie rozczaruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę jeść wszystko, ale jakoś mnie zniechęca mięso ostatnio musze cos na obiad zrobic, bez pojęcia jestem, dzis gotuje vtylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewuszki:p evo🌻 echa🌻 roy kajś sie pałyntosz:P🌻 Nie powiem gdzie byłem.Umierałem przez 3 dni po %.Obowiązki kuchenne wykonywałem i szuru buru do wyrka było.Czy ten termin mi passi? Otóż sam nie wiem zależy od eli.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka evo od tej eli będe miał czas eli nie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i polazł gdzieś!!!!!!!!!!! A poza tym nie wierze Ci, ze przez weekend nie było Cie na kafe, no kto jak kto, ale ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótki słownik wprowadzający:P eli-- jesli sam--tutaj kaj-- gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo luba coraz bardziej zywotna jest tylko musze pomagać przy ubieraniu jej więc z doskoku bywam.Tak jak mówiłem nie szlajałem sie evo po cafe bo wiadomo w weekend.:D Mów jak robisz klopsy,bo che różnych sposobów wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo z przedwojenną gwarą sie spotkałem tutaj i musiałem do słownika ślaskiego zerknać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaaaaaaaaaaaaaaaam na temat klopsów evvvvvvvvvvvvvvvvvvvvuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Czeka mnie robota a nie słyszę nic na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi to supeeeeeeer, mówie o żonie, tzn ze widac skutki rehabilitacji? A lwem salonowym to ty zawsze już bedziesz :) oki, jak bede robiła klopsy to dam znać, a co to są klopsy ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×