Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

echa przyzwyczajaj sie do takich godzin wydłuzonych.Jak Cię dorwie kapitalista obedrze Cię ze skóry na początek i policzy Ci pracę za 8 godzin;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i klopsy pójdą się je............ za te wstawki blokujace:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już przerabiałam pracę na darmo po nocach :O w imię wspaniałej przyszłości, która miała nadejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięso mielone jajko mała cebulka trochę namoczonej bułki łyżka mąki łyżka tłuszczu sól pieprz do smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że ja łącze kilka gatunków mięsa milonego np wieprzowe z drobiowym wtedy są delikatniejsze pyszne są z cielecego miesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradze ci sekret, dodaj garść płatków migdałowych, lub odrobinę tartej marchewki (ale tartej na dużych oczkach) palce lizać, mówie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąki nie daje, czosnek lub cebula tak, tłuszczu nie daje bo z łopatki wystarczajaco jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo nie znałem tego przepisu z marchewką et cetera.A wiesz jak polepszyć aromat kazdego sosu miesnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z gotowanych ziemniaków odlej troche wody.Nie ma siły super jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo pulpeciki jajeczne 6 jajek na twardo 1 surowe jajko cebula bułka namoczona w wodzie odrobina mięsa mielonego jaja trzesz na tarce dodajesz mięso mielone, surowe jajko, cebule tartą, bułkę namoczona ,pieprz, sół, mieszasz razem, formujesz pulpety, posypujesz bułką tartą, smażysz, jesz i palce liżesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zamiast bułki namoczonej w wodzie nie mozna by tartej bułki wsypać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby sos miesny był lepszy, dodaj zioła, np tymianek lub inne, możesz dać odrobinkę przecieru pomidorowego lub odrobinę cienko pokrojonej w kostkę czerwonej papryki a jak nie lubisz ziół to dobre są kostki mięsne knorra co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można wsypać bułkę tartą za miast namoczonej, tylko nie daj za dużo jej bo będą suche te pulpety, a mają być soczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulpeciki z marchewką i migdałami składniki: mięso mielone wieprzowe - 400 gramów migdały w plastry - 2 łyżki marchewka - 1 sztuka śmietana - 100 mililitrów Kostka do mies z papryką Knorr - 1 sztuka sposób przygotowania: Marchewkę pokrój w 2 mm plastry a następnie w cm długości paski. Marchewkę i migdały pomieszaj z mięsem mielonym, dopraw je do smaku odrobina soli i czarnego pieprzu uformuj z nich mięsne kulki jak najmniejsze. Kulki oprósz w mace, obsmaż na patelni zalej dwoma szklankami wody dodaj listek laurowy, ziele, parę ziarenek pieprzu, kostkę paprykową knorr. Całość duś około 10 minut. Na koniec zapraw śmietana. Pulpeciki podawaj z ryżem bądź ziemniakami wypróbuj kiedyś, rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkę wczoraj zużyłem z jabłkiem potartym na deser.Migdaly nie wiem czy to wogóle w domu jest:DMusze to skopiować aby zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Evo ,Ech ,Fanfi no i Wer chociaz pożegnała nas, może czasami poczyta , ja też obecnie mam mało czasu trochę zamieszania mamy w interesie (chocki-klocki ) widzę ze tu kulinarnie macie , u mnie dziś chinszczyzna a wieczorem ostatki karnawału bawimy się do jutra :) a potem ...... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mieć takiego sąsiada:P:D echa. roy jednak się ukazałaś przed nasze oblicze.:Dto zanim pobiegniesz hyżo na zabawę to jeszcze tutaj wpadnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×