Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werbenka...

Jestem szczęśliwą domatorką, a nawet kurą domową...

Polecane posty

Mam posture aby dalej się obżerać gorzej z Toba jak jesteś taką filigranową dziewuszka:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis łusty czwartek, a co tam niech będzie słodko :) Najwyrzej sie jutro porzygamy :) :)(sorki za wyrażenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominasz mi dziewcze co tak własnie "swawoliła " na moim temacie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyrzej-------------------- co za kobyła czasem pisze z dzieckiem na rękach i takie cuda mi wychodzą :) :) nie przejmować sie, nie zwracac uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo dłuuuuuuuuuuuuuuga droga Cię czeka m,az wyrośnie na wspaniałego M Lub P lecz to jest najradośniejsze jak zacznie Cie rozumieć;:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotuję gulasz gdzie wcześniej w tym aspekcie sprawy podszkoliła mnie kotka-poes.Palce lizać za każdym razem.Co kobieca szkoła to wiadomo.W pozytywnym znaczeniu. W negatywnym biore na klatę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evo jakiś lapsus gramatyczny popełniłas ,czyżby za duzo noszenia na rekach maluszka:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zorientowałem sie przecież odnośnik uczyniłaś:D Wszystko wina tłustego czwartku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj boze jakby coś sie stało ukochanej a ja tu troszke po % więc jest na to rada.Tylko nie podaje nazwy tej przyprawy kuchennej.Przezuć i wypluć .5 minut i nic nie czuć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgaduj bo i tak nie powiem.przecież to woda na młyn tych co po % jezdża autami.Jak chesz napisz.Podałem wcześniej maila i powiem Ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gulasz gotowy w/g przepisu kotki-poes.Super jest.Ukochana już chce jeść lecz do kolacji jeszcze trochę czasu jest więc musi tylko wąchać zapachy z kuchni:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hauuuuuuuuuuu jaki jestem niepocieszony bez mojej Pani:P:D Hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem suremriueioie nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnagy6ekkemwaabuaieol,ensyiukgm,er,e ,:D pa pa mouemnemucikhketnrekzijnpzrhgauhergjnaerng ni e dsasa rady dziślI*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie tu sobie swawolicie... widzę też że dorobiłam się rodzinki internetowej z psiakiem włącznie...;) i to bez mojego czynnego udziału w tym przedsięwzięciu...;) hahaha Zalecenie na dziś - komputer omijać szerokim łukiem i spalać w ruchu kalorie po wczorajszym pączkowym obżarstwie !!! ;) a ja będę miała dzięki temu mniej zaległości w czytaniu ;) :):):) Fan... ten ostatni twój wczorajszy wpis... - nie przesadziłeś z tymi procentami...;) ? Podejrzewam że dziś zjesz wszystkie przyprawy z twojej kuchni a i tak nic ci to nie pomoże... ;) :):): Pozdrowionka !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo kto dziś nam tu gdacze? Wer, zostań czasem na dłużej witaj roy, jak tam wasz bus, który zepsuli pracownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Evo, Roy, Fan chciałam Wam podziękować za spędzony tutaj razem czas. To było dla mnie zupełnie nowe i ciekawe doświadczenie jednak przez tych kilka dni, kiedy z konieczności musiałam się ''oderwać '' , zrozumiałam że nie nadaję się do takiego systematycznego pisania na dłuższą metę Nie należę do osób, które forum traktują jak swoisty pamiętnik i zapoznają wszystkich z całym przebiegiem dnia łącznie z planami na dzień następny ... Wydaje mi się że byłam dość oszczędna w słowach a i tak czuję się jakbym chodziła ze swoją ksywką na czole i na plecach.... Oczywiście do Was nie mam najmniejszych zastrzeżeń, było mi naprawdę bardzo miło Was poznać i kulturalnie porozmawiać, ale niestety jest to forum ogólnodostępne i to mi jakoś... nie leży... Zauważyłam że można się zatracić i spędzać na forach znaczną część doby, ale to nie jest to co mi odpowiada.... Poza tym nigdy nie odnajdę się w wirtualnym świecie....to takie złudne.... możliwość kreowania swojego wizerunku dla potrzeb chwili, okoliczności..... i ta ciągła niewiadoma ile jest jeszcze człowieka w człowieku...a może to już tylko.... awatar.... " Życie jest za krótkie, żeby tracić je na dyskusje o życiu. Lepiej je przeżyć. " Pozdrawiam Was i życzę Wam wszystkiego najlepszego w ŻYCIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Wer Cóż, to co napisałaś przeczytałam jakąś godzinę temu i tak chodzę sobie teraz po mieszkaniu i myślę o tym. Rzeczywiście, świat internetowo-kafereryjno-wirtualny jest specyficzny, niby ludzie prawdziwi to jednak wiele w nim nie gra. Rozumiem Twoją decyzję, jest ona dla mnie absolutnie uzasadniona, mało z tym, uświadomiłaś mi coś o czym sama na moment zapomniałam. Czas spędzony tutaj, w Twoim towarzystwie był bardzo miły, za co dziekuje Tobie i pozostałym członkom naszej przyszywanej familii :) Zyczę Ci dużo szczęścia i przeżywania samych pięknych chwil!! Pozdrawiam Cie serdecznie, mam nadzieję, że jeszcze przeczytałaś moje pożegnanie. Dziękuje za wspólny czas. Evolludek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nacieszyłem się zbytnio tym tematem:O:( Jeśli tak to baj,baj werbenko.A Ty evo i echa też dajecie dyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Fanfi dlaczego uważasz, że damy dyla, i gdzie sie pojawiałeś przez weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×