Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wawka35

dlaczego mężczyźnie nie lubia ładnych i zadbanych kobiet?!!

Polecane posty

Gość obstawiam ze
jestes po prostu przemadrzala:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z innej bajki
wawka35 nie mam problemu z prawidłowymi relacjami i odbiorem takich kobiet jak Ty.Partnerstwo w związku tez ma granice.Ktos jest lepszy w tym a drugi w tamtym.Zbytnia niezaleznosc i brak potrzeby bycia slabszą jest niedobra.Facet musi czuc sie potrzebny i troche swoja role opiekuna podbudowywanym byc przez kobiete.Jesli od startu zaznaczasz terytorium i sile,to nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z innej bajki
inna sprawa,ze faceci to dzis czesto wygodniccy i mieczaki,wiec mimo pozorów sily sa slabi a silni nie potrzebuja zbyt silnych i dominujacych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[do facet z innej bajki Ależ ja uwielbiam byc słabą! Uwielbiam jak facet sie mną opiekuje, zaradzi, doradzi, wypersfaduje co trzeba, postawi do pionu!... Uwielbiam mieć kogos takiego przy sobie! tylko, że nic z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z innej bajki cytuję: inna sprawa,ze faceci to dzis czesto wygodniccy i mieczaki,wiec mimo pozorów sily sa slabi a silni nie potrzebuja zbyt silnych i dominujacych kobiet BRAWO! NIC DODAC NIC UJĄC. HEHEHEH :)) Więc ja chce tego silnego, co nie chce zbyt silnej kobiety! 200% racji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z innej bajki
wawka...Nie przesadzaj...Musiałbym sie spotkać,żeby w pełni powiedzieć co i jak jest.Facet nie moze czuć sie zagrożony przez swoją partnerkę w związku.Skoro lubisz i jesteś też uległa, to moze problem tkwi w proporcjach?To wszystko nie jest takie łatwe i proste.Silne kobiety bywają zbyt wymagające nieraz albo niekobiece a zdominowac je trzeba,bo kazdego innego będą odrzucać.Czasem trzeba zagrać słodką idiotkę, bo nature facetów sie niełatwo zmienia.Ja nie widzę tu żadnych zagrożeń ani problemu dla siebie w relacji z takim typem kobiety jak Ty.Moze dlatego,ze znam mechanizmy i jestem już ukształtowany ale otwarty na świat i nowe doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wmawiaj sobie, ze to faceci są wszystkiemu winni. Grunt to mieć dobre samopoczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z innej bajki mam wrażenie, że wiesz, o czym mówisz:) Dlaczego nazwałes się facet z innej bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Oblubienica JA NIE TWIERDZĘ, ŻE FACECI SA WINNI TEMU! WŁAŚNIE WRĘCZ PRZECIWNIE! Zawsze szukam najpierw winy w sobie. Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE TWIERDZĘ, ŻE FACECI SA WINNI TEMU! WŁAŚNIE WRĘCZ PRZECIWNIE! Zawsze szukam najpierw winy w sobie. Tyle na ten temat. Co innego wynika z twojej pisaniny💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z innej bajki
dlatego, że nie jestem częścią kafe i typowego, nudnego i sfrustrowanego życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo_lasu o poranku
ja tez tak mialam po 4 latach zwiazku... troche znudził mi sie mój laluś mimo że był inteligentny, ja bardziej :D szukałam kogoś na swoim poziomie intelektualnym, i faceta z ambicjami powiem ci - 5 lat szukania.... masakra jest..... teraz mam 31 lat, jestem już mężatką, nawet zadwoloną bo facet jest i inteligentny i zaradny tak wiec nie poprzestawaj w poszukiwaniach... (kiedyś było łatwiej człowiek był młody i głupi, i zakochiwał sie bo ktoś sie do niego uśmiechnął... hehehe) najlepszy numer mnie spotkał jak spotkałam w międzyczasie kogos bardzo inteligentnego i rozmawialiśmy godzinami, nie moglismy sie rozstac tak nam sie dobrze rozmawiało, mistrzostwo... i co? na pierwszej imprezie zaczął sie podwalać do mojej najbliższej koleżanki wcale tego nie kryjąc chyba jest coś takiego, że skoro ty odpowiadasz jego ambicjom, jesteś dla niego bardziej jak partner... a facet czasem chce żeby jego partnerka była głupitka rozdziawiła usta ze zdumienia, pitoliła seksowne głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z innej bajki Jasne, rozumiem... Chciałabym cos spytac, ale moge byc posądzona o inne/złe intencje. Wstrzymam się więc, bo moje wychodzenie z inicjatywą w róznych tematach życia tez nie zawsze dobrze sie kończy. Zamilknę więc. Pozdrawiam, dziękując za mądre spostrzeżenia. Dały mi do myślenia. PS Pierwszy raz dałam temat na post i nie spodziewałam sie, że usłyszę tyle cennych uwag i skazówek. Niestety - wiele okazuje sie prawdą w moim przypadku. Jak ktos wcześniej napisał - każdy musi trafic na swoją bratnią duszę. To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z innej bajki
Pytaj pytaj...:) Po to tu jesteś...również...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echo_lasu o poranku Dziękuję za inspiracje do dalszych poszukiwań i nie ustawaniu w szukaniu:) Ty jestes młodsza,ale sporo sie orientujesz o co tu chodzi. Prawda, że kiedys to sie zakochiwaliśmy w kimś, bo sie do nas usmiechnął :))) Dobre. I prawdziwe. Dziś jest PRAWIE tak samo. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z innej bajki Interesuje mnie ile masz lat , skoro znasz temat nie tylko teoretycznie ale i praktycznie. Banalne pytanie (ale mnie naprawdę interesuje), ale na inne sie tu nie zdobęde. Nie, bo zaraz ktos to miło skomentuje, hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z innej bajki
ten mail Twój jest na wp.pl czy vp.pl? Napiszemy sobie to,co chcesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z innej bajki na onecie; kolin1998@vp.pl - nie ma tu błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co tu przeczytałam, to autorka juz na sile szuka zwiazku, co mozna zaobserowac po sposobie pisania z mezczyznami w tym watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rurka_z_kremem To, że szukam, wcale nie ukrywam ! A czy na siłę?? Skąd taki wniosek? Niczego nie da sie zrobic na siłę, ja na pewno nie próbuję. Jestem otwarta na znajomości, a jeśli ktoś pisze do rzeczy i mnie zainteresuje, to wchodze w rozmowę. Jestem kontaktową osoba. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z innej bajki
napisałem...Brak odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialo mi się tego wszystkie wszystkiego czytać,ale wiem ,że faceci lubia ładne i zadbane kobiety. I wyznacznikiem Twojej urody jest Twoje powodzenie. Także i takie do stałych związkow wbrew pozorom . Bo piękna kobieta nie jest zwykle na jeden raz. W takiej nie jeden facet się zakochuje chocby bylo głupia . taka prawda i nie myśl ,żejest inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widocznie no coż widocznie nie jesteś taka ladna za jakąsię uważasz bo wiem z doświadczenia ,że nawet brzydcy faceci chcąmiećjak najładniejsza.inna sprawa ,że takaich często nie chce no,alejakby ich zechciałato by polecieli na taką. Może częśćfacetów sięboi ładnych kobiet. ale ładna a tym bardziej piękna kobieta ma generalnie powodzenie i nie ma problemow ze znalezieniem faceta na stale bo faceci się bardzo szybko zakochująwladnych kobietach. sama jestem ładna a powodzenie mam duże czy w klubie czy na wakacjach nawet na ulicy mnie czasem zaczepiają .a nie sądze ,że todlatego ,żejestemprzecietna bo takich na ulicy nie zaczepiają raczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także podsumowując-miarąwaszej atrakcyjności jest wasze powodzenie i coludzie o was mówia i za jakich jesteście uważani powszechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z innej bajki teraz ja czekam :)) dawno odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z innej bajki
Wawka...no nie wiem co jest,bo wysłałem niejeden i echo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z innej bajki
Wawka...masz coś z pocztą albo odpuściłaś? jak coś to podaj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×