Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Iri ostro? w Którym momencie? Przepraszam,że mam własne zdanie. Jakoś mnie nie bawi przytakiwanie, słodzenie i bycie wiecznie miłą. No ale cóż.. lepiej się przymknę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis forum jest do wygłaszania własnego zdania więc nie przymykaj się :P Lalala a Ty też wrzuć na luz bo w sumie Metis ma rację. Wrzucanie cytatów i nie dodanie nic od siebie to tak jakbyś dyskutowała sama ze sobą a tutaj jedna od drugiej ma się czegoś nauczyć, poradzić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metis co Ty dzisiaj taka wojownicza jesteś? Ja Ci nie kaze słodzic przeciez kochana...ale tak troche z grubej rury poszłas ;) mozna było spokojniej, delikatniej zwrócic uwage na brak komentarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kobiety rozmawiają o swoich córkach. Pierwsza: - Nie ma lepszej córki niż moja Zosia. Ona jedyna mnie kocha. W lecie zabiera mnie na Mazury, a zimą do Zakopanego... Na to mówi druga: - Moja córeczka jest najlepsza. Nikt nie kocha mnie bardziej niż ona! Lusia w lecie zabiera mnie na Hawaje, a w zimie do Szwajcarii. Trzecia machnęła ręką i mówi: - To wszystko nic. Moja Gosia jest najlepszą córką na świecie! - Ale dlaczego? pyta jedna z kobiet. - Trzy razy w tygodniu jedzie na wizytę do psychiatry i płaci mu 150 złotych, żeby tylko o mnie porozmawiać! Kobiety - Kawały i dowcipy o kobietach Grzeczne dziewczynki mają pracę, niegrzeczne sponsora, a mądre - swój biznes. Wyślij dowcip | Ocena: 2.6 | Oceń! 5 4 3 2 1 Każdy inżynier wie, że matematyka jest jak kobieta - trzeba ją umieć wykorzystać, a nie zrozumieć. Wyślij dowcip | Ocena: 4.0 | Oceń! 5 4 3 2 1 Lekarz radzi pacjentce: Zalecam pani częste kąpiele, dużo ruchu na świeżym powietrzu i bardzo proszę ubierać się ciepło. Po powrocie do domu pacjentka relacjonuje mężowi: Lekarz polecił mi pojechać na tydzień na Bermudy, później w Alpy na narty... Ach! I upierał się jeszcze, żebyś mi kupił futro. Wyślij dowcip | Ocena: 3.2 | Oceń! 5 4 3 2 1 Nie rozumiem kobiet: przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy... a nie można ich bzyknąć, ... bo je, k**wa, głowa boli! Kobieta w kwiecie wieku staje przed lustrem i mówi do męża. - Ech... przybyło mi zmarszczek, utyłam, te włosy takie jakieś nijakie... Zbrzydłam. Powiedz mi, kochanie, coś miłego! - Wzrok masz dalej dobry! Winda: mąż, żona i śliczna dziewczyna. Niespodziewanie dziewczyna obraca się do mężczyzny i wali go w twarz: - Cham! I to przy żonie! Winda zatrzymuje się dziewczyna wychodzi, facet cały czerwony zaklina się: - Kochanie słowo honoru... - Już dobrze kochanie, to ja ją pogłaskałam... W Kołobrzegu na dreptaku apetyczna dziewczyna wchodzi na automatyczną wagę, wrzuca monetę... i z niezadowoleniem ogląda wydrukowany wynik. Zdejmuje wiatrówkę i pantofle, znowu wrzuca monetę - znów niezadowolona z wyniku. Zdejmuje bluzkę - wynik ważenia znowu niezadowalający. Stoi tak niezdecydowana na tej wadze - co by tu jeszcze? - na to podchodzi przyglądający się temu facet i wręczając jej garść monet mówi: - Niech pani kontynuuje - ja stawiam! Facet wszedł do kibelka u siebie w domu, wziął telefon komórkowy i dzwoni na domowy swój, odbiera żona: - Moja droga, kocham cię! - i się rozłączył, szybko wychodzi z klopa i do małżonki: - Kochanie kto dzwonił? - Eeee... przyjaciółka... mmm... chciała o coś zapytać... Dwoje kochanków wybrało się na romantyczny pobyt w górach, kiedy tam dotarli, facet poszedł narąbać trochę drewna na opał. Po powrocie mówi: - Kochanie, mam zmarznięte ręce. Kobieta na to: - Włóż je pomiędzy moje uda, a na pewno zaraz się rozgrzeją. Po obiedzie facet znów poszedł narąbać trochę drewna wraca, mówiąc: - Teraz mam jeszcze bardziej zmarznięte ręce. Kobieta na to: - Włóż je pomiędzy moje uda, a na pewno zaraz się rozgrzeją. Facet to robi i znów to je rozgrzewa. Po kolacji facet znów idzie narąbać trochę drewna na opał i znów wraca, mówiąc: - Kochanie moje ręce są teraz naprawdę bardzo zmarznięte. Kobieta na to: - Do jasnej cholery, że też uszy nigdy ci nie marzną. Córeczka pyta się mamy tuż po wysłuchaniu bajki: - Mamusiu, czy wszystkie bajki zaczynają się od "Dawano, dawno temu"? - Nie kochanie - odpowiada mama - niektóre z nich zaczynają się od "Skarbie, muszę dziś zostać dłużej w pracy". Dwie dziewczyny na imprezie obserwują pewnego wyjątkowo atrakcyjnego faceta. - Zobacz, jaki ma wspaniały profil swierdza jedna z rozmarzeniem w głosie. - Faktycznie... przytakuje druga, realistka ...ale to mogą też być klucze... Chorobliwie nieśmiały chłopak dostrzegł przy barze piękną dziewczynę. Przez godzinę zbierał się, wreszcie podszedł do niej i zapytał cicho: - Czy możemy chwilę porozmawiać? Dziewczyna popatrzyła na niego i wrzasnęła: - Nie! Chcę się z Tobą przespać!!! Wszyscy w knajpie zamilkli i zaczęli im się przyglądać. Przerażony chłopak wrócił chyłkiem do stolika. Po chwili dziewczyna podchodzi do niego i przeprasza: - Jestem studentką psychologii i badam jak ludzie zachowują się w kłopotliwych sytuacjach. Na to chłopak ile sił w płucach: - Dwie stówy Ci wystarczą !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam pare dowcipów, mam nadzieje,z e Wam sie spodoba którys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) W temacie dwóch stów mi się przypomniało.... Nieznajomy chłopajk do dziewczyny: -Słuchaj mogłabyś się ze mną kochać za dwie stówy?? -Ja możesz!! Cham!!!!!! -Oj weź tak od razu się nie obrażaj... Te pieniądze są mi naprawdę potrzebne... Miłego dnia. dziewczynki!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwórka z napędemCze
Cześć robaczki Ja się później odezwe :) 😘 milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja mam abonament w erze i nie narzekam juz jestem 6 lat i mam umowe do listopada tego roku i mysle o przejsciu do playa gdyby tylko mozna bylo zachowac numer, ale to jak przechodzisz na karte:/ a wole abonament, nie mam tych głupich reklam i mam darmowe minuty i smsy do wszystkich sieci co miesiac;)plusikowe mnie oszukalo i do nich nigdy nie zawitam. czworka ten model telefonu(KOCHAM NOKIE!!!) c1-c10 czy jakos tak to fajny bajer:) mialam okazje zobaczyc i super jest. Ja mam w tej chwili nokie z klapka 6650 z gps fajna jak niewiem co. Wczesniej mialam avilke dziadostwo jak to szajsungi;) metis spokojnie;) tu wolnosc wyboru;) sexy, czwórka ja mysle ze nie wszyscy tacy sa, nie mozna oceniac wszystkich. Jesli chodzi o cudzych mężów, zwiąże sie z tym facetem ale jest warunek ze musi byc rozwiedziony a nie ze mu sie nowej dupy zechciało , bo zona i dzieci go nudzą itp po prostu taki facet chce odskoczni, juz z takim kims mialam do czynienia, ale ja typem kłusowniczki seksualnej nie jestem , ne odbijam facetów i nigdy tego nie robiłam...ale wkurzaja mnie niektore baby moich kolegów z tym jadem zazdrości atakuja, facet kolezanek nie moze miec? bez jaj! Potem sie dziwia ze facet ma ich dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impri no ja nie musze miec wypasu :) właściwie net powinien tez dobrze dzialać w razie czego, GPS...aaaa, mam dobrą orientację...w terenie :classic_cool: Póki co skłaniam się ku Play'owi, a do ostatecznej decyzji mam jeszcze kilka mies. Wiem, bo nigdy tego nie robiłam, ale na jaki czas przed zakończeniem umowy trzeba im to zgłosić, miesiąc czy trzy m-ce? Powiem Wam, że normalnie..jupiii ze prawie weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri, a co do pisania do mnie smsów :D Wiesz..no jak ja będę miała tak dużo minut to będę do Ciebie dzwonić! ha! :D Pije juz druga kawe dzisiaj, chyba mi serce wysiądzie w końcu Mam na coś ochotę...ale nie mogę sprecyzować na co dokładnie , może - na co bardziej :classic_cool: -seks -lody -chińskie żarełko hmmm hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóka mój mąż ma chyba gdzies kartę playa to bedziemy gadać za darmo jeśli ją znajde :D bo chyba play z playem ma za darmo nie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak czworka seksu brakuje, zwlaszcza ze ja okres mam i po zabiegu tydzień czasu a musze wstrzymac jeszcze jeden tydzien , za wysokie cos libido mam ;/ czesc sexy , co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki;) Jak dzionek mija?? Powiecie mi jakie macie kolory włosów?? Coś fajnego dziś usłyszałem i chciałem sprawdzić jak to działa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) sexy;) poczekamy aż cała zgraja się wypowie:D:D:D:D Jakie plany na weekend?? Będzie szaleństwo??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem seksowną blondynką;) weekend praca i odpoczynek, nie mam faceta wiec duzo pracuje , studiuje ot i tak to wyglada! zero imprez bo samotni wsrod moich znajomych sa niemile widziani, wiec trudno zyje swoim sposobem i własną receptą na zycie, w koncu jest tylko jedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś oki:) Ja podobnie jak Impri tyle,że już po studiach,a praca tylko od poniedzialku do piątku wiec wolne;)Raczej nie bedzie szaleństwa-też nie mam faceta,a znajomi??To tak jak u Impri....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impress... Seksowna blondynka i sama??;) ?I co to za znajomi, który nie lubią samotnych?? Zresztą, kto dzisiaj jest samotny?:P Może sam, ale żeby samotny od razu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, dziewczyny!! No co Wy, naprawdę? Sam jutro idę na imprę, na której będą dwa małżeństwa, jedna para, trzy wolne i dwóch wolnych. I całkiem fajnie możemy się razem bawić!! I żeby było śmieszniej, to towarzystwo jest w wieku od 27 do 42 lat...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×