Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Czwóreczka bo cowboy sie napiął i dlatego.... ja wiem, ze Twoje są super :D dekoltu niejedna by Ci pozazdrościła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz i masz!! już moczę te biszkopty w kawie z amaretto!!;) A "obudowa"... Cóż.. dziś jest, jutro jej nie będzie.. Faceci w pewnym wieku naprawdę przestają patrzeć tylko na obudowę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech 30 letni, czyli Ty byłbys za silikonem. Nie wiem nooo...trzeba chyba akceptowac to, że cialo sie zmienia, a jeśli kogoś się kocha to chyba naturalne że jego ciało też, ale faktem jest że mężczyzni to wzrokowcy więc muszą patrzec prosto w "oczy" piersiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri dzięki, miła jestes ale ja to sie czasem zastanawiam, jak one będa wyglądać gdybym była w ciązy, to juz chyba rozmiar H :D Masakra dziewczyny, moze czasem lepiej być płaską...albo ciut wypukłą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe... nic takiego nie napisałem. było pytanie, starałem się odpowiedzieć. nie wiem skąd taka Twoja interpretacja... ;) przychylam się do odpowiedzi michasia, ale też nie oszukujmy tłuszczyk na ciele foczki nie jest zły, ale już waleń to nawet dla mnie, dużego faceta za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D 30 ubrał to w słowa doskonale...:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30- To moja luźna interpretacja waleń, ło matko :D Kiedyś moj znajomy trochę chamsko powiedział o pewnej dziewczynie, że "ona, gdyby się porządnie rozpędzila to przewróciłaby jelenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri... pewnie masz rację co do tego tyrajmisiu... ale szefów też da radę wyrobic. jak, nie przymierzajac, ciacho na biszkopt...;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Jelenia to raczej nietrudno jest przewrócić...;) Z sarnami bywa ciężej...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie, w tym tekscie kolegi chodzilo o to, że ta dziewczyna ma taką mocną budowę, a wcale nie jest tłusta, tylko ponad 180 cm i ogolnie hm..."ciężka", masywna czy ...nie wiem jakie słowo może być odpowiednie W każdym razie nie chodzi o wagę, tylko o budowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobić?? Jedna sarna ma budowę sarny, inna samicy tura (żeby nie napisać "klępy") ;)... Tak samo jak "byki".. Jeden jest byk, inny chudy, ale byk..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzwórkA no po ciązy to jest róznie, tzn jak karmi sie jednak piersią, to niestety robią się mniej jędrne i u mnie to nastąpiło... no ale wiesz w moim przypadku wczesniej były jak u nastolatki, nieduże i mega sterczące, teraz tej jędrności przybrakło ale sa ogólnie większe... staniki w których miałam luzy teraz wypełniam na maksa ;) a że lekko juz inaczej wygladaj, no cóż...czasu nie cofnę, poza tym nie jest źle, mąż twierdzi,z e teraz mu sie bardziej podobają ...hm...pewnie dlatego że większe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż no, chyba taka sprawa nie powinna mieć wpływu na miłośc do tej osoby ;) Ja wychodze z założenia, że moj mezczyzna powinien byc wyzszy ode mnie o przynajmniej 10 cm i nie bardzo szczuply :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D Dzisiaj po egzaminie trochę oblaliśmy semestr, jutro dokończymy ja jak zwykle jutro na imprezę :D Czwórka co do Twojego dekoltu to z jednej strony zazdroszczę ale z drugiej domyślam się że jest ciężki :P a co do ciałka to Kochanego ciałka nigdy za dużo zimą ogrzeje a latem cień daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny!! To przecież normalne, że się ciało kobiety mienia po ciąży!! Ale to nie jest najważniejsze!! Ciało zawsze można zmienić, jeśli się chce... A zresztą... Przecież serce się liczy..;) Ale zaintrygował mnie ten rozmiar H...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ale mi tutaj komplementy walicie dziewczyny, jakbym conajmniej miała rozmiar G! :D Nie jest zle, uwierzcie mi, a przede wszystkim, bardotki i push-up'y działają cuda :D :D :D Ot i sekret :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no poważnie :) nie są duże, wręcz średnie :) ale zdjęcia nie wstawię hehehh Choć my wenusjanki wiemy jak wyglądamy, to nie pamiętam abym gdzies pokazała siebie w tym miejscu jakos w wiekszym zbliżeniu :P Iri i Helcia walą ścieme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka nie trzeba dawać zbliżenia żeby wiedzieć jaki mogą mieć rozmiar :P Załże się że tych push upów tyle nie nosisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobre! chyba chcą Cię koniecznie wyswatać tą reklamą, abyś mogła z nimi ponarzekać na mężczyzn, gdy już Cię wyswatają z kowbojem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że push up-y działają cuda to ja wiem:P I nie powiem, żeby mi się nie podobały te ich efekty...;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie uparły. To teraz ja powiem Irrenka i Helcia sa zajebiste laski, śliczne dziewczyny, zgrabne. Co do piersi to zamiast ich wolałabym miec figurę jak Helcia albo Irrenka. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Czwórka nie posuwaj się tak daleko :P bo jak zabawisz w erotycznym to u nas się długo nie pojawisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha Czwórka z tą moja figurą to przegięłaś :P Oj nie chciałabyś mieć takiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale irrenka ma swojego "romantyka" ;) o Helci w sumie nic nie wiem. a propos haseł typu "kochanego ciała nigdy za wiele" każdy dobry gospodarz trzyma konia pod dachem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×