Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Wmawiaja mi ,, sama jestes a tam beda zakochani i bedziesz napewno sie źle czuła'' no i tak to wyglada, nie mam zaproszeń. Bardzo lubie spedzac z towarzystwem ale kazdy przychodzi z kims zeby pokazowy robic i sie posmniac typu,, spojrzcie, jestesmy tacy szczesliwi i zakochani'', nikt nie traktuje cie powaznie, ludzie kochaja komus wspołczuć, mieszkam w dosc dziwnym miescie taki slumdog w której sie nie umiem znaleźć.Jak jednak komus sie nie powiedzie to juz znaja moj numer telefonu . Pozazdrościc innym szczescia, dobrze ze mam kochajaca rodzine, bez tego napewno bym umarła w swiecie fikcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impress a co to za miasto??;) Ja też mieszkam w dziwnym mieście:D:D:D Nie wiem co w nim dziwnego, ludzie tak twierdzą, ale.... lecą do tego udziwnienia jak muchy do lepu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam na chwilke żeby wam napisać że chętnych ktorzy skladali aplikacje na moje stanowisko bylo ... uwaga uwaga 130 osób i wybrali mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiu a o co chodzi z tymi kolorami włosów? ja naturalnie ciemny blond, ale teraz brąz :) Czyli jak to pisały dziewczyny- seksowna brunetka :D Poszłabym na imprezę, ale nie mam za bardzo z kim no i nie ma gdzie, chyba że w końcu wybiore się do Zakopca to tam pójde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uni, gratuluję! 😘 Kurcze, ja tez mam nadzieję, niedługo pochwalę sie taką wiadomością...choć mimo całego optymizmu może być cięzko o taka wiadomosć w najbliższym czasie. Zaczęłam czytac książkę pt."Czekam na Ciebie całe życie", czy to romansidło? póki co to opis życia pewnego włocha o imieniu Francesco, a książka.."dowcipna i przenikliwa powieść o spóźnionym dorastaniu" chyba ja dzisiaj przeczytam całą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 4-eczko... Już myślałem, że znowu gadasz o telefonach:P A z kolorem włosów to wyjaśnię, jak wypowie się cała zgraja. Chociaż nie ukrywam, że czekałem na Twoją odpowiedź;) I po niej zaczyna mi się zgadzać....;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Michasiu az się boję! co to może być, tutaj wg mojej wiedzy więcej blondynek :) A co do tel.to juz prawie sie zdecydowałam na ta nokię :) tylko musze troszke poczekać na to całe załatwianie, no chyba że zrobię to jeszcze w maju żeby w czerwcu pojechac z działającym tel.na wycieczke :) Iri, kochanie, tak! w playu gadamy za darmo :D Ale będzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia... Blondynki powiadasz...:) A dzisiaj usłyszałem, że blondynki wolą chłopców, a brunetki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytam ,,zakleci w czasie'' tak mnie wzrusza;) a siedze 12 godzin i musze cos robic, bo nie usiedze..a marze o łózku kocham spaaacc;) michas no mow :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to już powiem... Dzisiaj podsłuchałem niechcący rozmowę dwóch pań... I obie zgodziły się, że blondynki wolą chłopców, a brunetki mężczyzn;) I tak pomyślałem sobie o moich znajomych kilku... I wyszłoby na to, że miały rację!!:) A jak Wy myślicie?? Prawda to jest, czy mi się wydaje tak tylko??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to gadaly brunetki to widocznie zazdrośnice:P;) niektore kobiety (nie oceniam koloru włosów) sa bardzo stereotypowe, mialam do czynienia z blondynka ktora ewidentnie mi zazdrościła:D a najlepsze przyjaciolki i kolezanki to na ogół ciemne kobiety , bo z moim kolorem włosów to nie dogaduje sie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4!! świntuchu!!:P:P:P Ja nie o fizyczności męskiej pomyślałem!!:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri, ja, kiedy miałam jasne włosy ponoć wyglądałam jak aniołek, jak sobie je jeszcze pokręciłam troszkę, jednak juz tak je zmordowałam rozjaśnianiem, że zrobiłam ciemne i tak mi wygodnie :) choć czasem ku mej rozpaczy przybierają kolor brązowo-rudy to jednak wyglądam wyraźniej w ciemnych włoskach :) A tak w ogóle to na głowie miałam już wszystkie kolory,. łącznie z miętowym :classic_cool: A teraz postanowiłam zapuścić, przynajmniej jeszcze jakieś 4-5 cm a później będę myśleć, choć obawiam się, że zetnę je gdzies w kwietniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YyYyYy...ale pisałam wcześniej że mam chcicę, to jak sobie pomyślałam o takimmmm....mmmmmmm Ok, tak zdecydowanie wolę emocjonalnie dojrzałych i określonych życiowo mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworka lubisz u facetów tyłki:D sa boskie, jak masazyk jest wskazany wymiekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michas a rude??? :D nie noooo ja nie wiem jakie mam. Kiedys mi mówiono ciemny blond, ale do blondu to mi ho ho ho daleko...raczej szatynka...ale kolory juz w swym zyciu miałam wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri, o rudych nic nie mówiły, ale... mam doświadczenia z rudymi, więc sam mogę określić;):P 4... wiem, e nic nie mówiłaś o swoich fantazjach;) Ale ten opis mężczyzny sporo może o nich powiedzieć!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że coś dzisiaj się nie klei rozmowa. Szkoda:( Ale to nic.. Mam nadzieję, że jeszcze pogadamy;) Tymczasem śmigam... 🌻ki dla Was, dziewczynki;) i miłej nocy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×