Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Gość nedu
no ja jestem .... :) choć mooooocno nie w temacie .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nedu :) tu nie trzeba byc az tak w temacie jesli chodzi o tytułowy temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedu
ok :) więc jestem sobie z .]... księżyca ;) mogę się przyłączyć? poobserwować wenus i marsa ... i podjąć decyzję ;) :) czy od razu deklarować: ja MARS ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nedu spoko ...tylko sprecyzuj czy jesteś z marsa czy z ksiezyca ;) bo juz nie wiem :D czy odnosisz czasem wrażenie jakby męski i damski świat faktycznie odbiegał od siebie troche i porozumiewanie sie czasem wygląda jakby każde mówiło w innym języku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wyżłopałam karmi malinowe a chetniej bym sie napiła martini albo rumu :o ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nedu
..... wysśijs jakiegoś Marsa po zakupy.... ;) :D ......... choć ..... wróćććććććććććć pogubionym ..... :D :D kto powinien robić zakupy????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he po zakupy powinien raz chodzic mars a raz wenus... wtedy jest sprawiedliwie, no chyba ze Ty masz inne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry...:) Jak tam, zgrajo?? Widzę, ze wcale za mną nie tęskniliście:( Pogniewać się, czy jak??:P Przerąbane miałem ostatnie 3 dni.. ale czasami dobrze robi praca po 40 h.. Śpi się potem długo i dobrze..:D:D Pozdrawiam w paskudny wiosenno-zimowy ranek. Dziś niestety nie było nadwiślańskiego świtu..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irri. ja tak mam w standardzie:) Poza tym dłuuuugo spałem, to i się obudziłem wcześnie w sobotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa :) no ja w sumie tez wczesnie sie obudziłam, bo o 6:10 ale to nie tak sama z siebie tylko mnie mały gad obudził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooo nieźle
Ircia,powinnas przeleciec Michasia lub Trzydziestoletniego,sama widzisz jak oni rozpaczliwie potrzebuja akceptacji?akceptacja czytaj:porzadne i dlugie rzniecie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chłopaki aż tak z Wami źle? :D No ja wstałam dzisiaj przed 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia... ja jeszcze dziś odczuwam skutki;) i jeszcze sąsiadeczki moje ulubione imprę uskuteczniają!! ale żeby michasia zaprosić to żadna nic nie powie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iri jestes kochana, ale raczej mylisz się co do tego wulkanu. 30 użył takiego sformułowania, ale chyba nie wiedział co pisze. Michaś- dawno Cię tu nie było :) Wiecie co...jakoś zły czas teraz mam, chyba odejdę z forum, na jakiś czas albo na amen. Nie pytajcie co i jak i czemu, ale chyba tak będzie najlepiej Jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś sam się wproś, powiesz że cukier przyszedłeś odkupić bo w biedronce już nie ma ;D 4 jak mamy nie pytać dlaczego, skoro chcesz nas zostawić z jakiegoś powodu, jesli nie chcesz pisać tego powodu tutaj to napisz na maila cos poradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia jakoś nie mam nastroju, w ogóle nic się nie układa tak jak powinno, jeden wielki pech, a taki pech ciągnie się od zeszłego roku i co rusz dokłada następnego zonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! w pierwszy dzień wiosny. :) myślę, że to jest bardzo dobry pomysł, z odejściem... od komputera. nie zaszkodzi to nam chyba. ja znikam. miło było i wesoło. trzymajcie się dziewczyny i chłopaki. bądźcie zdrowi. bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórko co ci jest:( chyba nie wpadłaś w depresje kochana:* a ty 30 to co:P sexy co tam u ciebie:) jak ty ŁADNIE OSTATNIO WYGLADASZ;) michas ale kolezanki nie dobre;P chcecie skończyć z tym forum:( bede za wami teksnic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicaaa
A chciałam się do Was ładnie wprosić a tu nic... wszyscy poszli :( No, trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kurcze
tak sie czaicie i nic wam mnie wychodzi z tego.podchody jak u malolatow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kurcze
wy macie jakies problemy ,to zenada:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kurcze
michas zerznalby czworke,czworka trzydziestoletniego i tak w kolko...dzieciaki,dajcie czadu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieciaki:) Ja znowu po nocach się tułam w jakichś cholernych biurach.. Massakra... czwórka, Ty weź mnie się uspokój, co?? Że nie mam nie kilka dni, to od razu taka chandra??;););)🌻 irri... trzymaj topic na wierzchu, jak nas nie ma!!🌻 A swoją drogą ciekawe ktoś ma spostrzeżenia... To co?? Dajemy czadu??:P:P A tak poza tym, miło byłoby, gdyby ten ktoś nie tylko podglądał, jak dzieciak, a zaczął rozmawiać, jak dorosła osoba:P Najlepiej pod czarnym (czy może czarniejszym) nickiem...;):P Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...a w sobotę się działo;) I nawet nie musiałem cukru pożyczać;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri,a gdzie Ty mnie widujesz,że mowisz,że ładnie wyglądam???:P Depresje mam:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×