Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Toż to ja pisałam, że damy namiar jak coś :) mamy już przetarte ściezki Jaaa zaraz idę spać, wykonczylo mnie to moje chorowanie, dojść do siebie jeszcze nie mogę. Spijcie dobrze robaki i jeszcze raz Wesołych :) 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też znikam. po wielkopiątkowym poście chce mi się tylko lulu... aby do rana!! zaraz po obudzeniu lecę z jajkami do kościoła, a później to już będę mógł się najeść w końcu!!:):):) Miłych snów, zgrajo!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Właśnie zginął mój kot.... Pierdolona Wielkanoc!! Odkąd pamiętam w te święta mi coś nie szło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś przykro mi z powodu kotka:( a tez u mnie cos pechowo w święta bo z praca małe problemy i moja mama operacje miała wycięcie woreczka żółciowego. te pomarańczki tez tu mnie wkurzają , może zmienimy temat w kafeterii? bo inaczej tu tez przestane zaglądać, wole być z dala od pomarańczowych zabójców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne pomaranczki
zjadly kota michajilowi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri... ona już nie wróci:( i nie były to wredne pomaranczki, tylko samochód. Wredne pomarańczki to ja mam w dupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś z tematu
michasiu twoj luzny tylek byl bardzo szorstki :o to mowia pomarancze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś z tematu
no i co teraz bedziesz roochal wzorku ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!;) Coś umarł ten Wasz topic, widzę...:P Jak majówka minęła, hę? Opowiadajcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu !!
och 😭 och 😭 och 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Michaś. Majówka? no trochę posypało tu i tam ;) Ja miałam w domu małą imprezę, a także grilla ze znajomymi i tak przeleciało :) A co u Ciebie? Mam nadzieję, że topik nie umarł, może to tylko chwilowy kryzys ;) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal.pl.com
po prostu żal,zal,żal:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedtrfgvhjbkn
te! michas! ty sobie lat nie odejmuj :D i tak wygladasz staro jak na swoj wiek :D i jeszcze te dziary na klacie jak u kryminalisty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×