Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hel_cia

Mężczyźni z Marsa, Kobiety z Wenus.

Polecane posty

Wyspałem:) Ale jakoś nerwy słuchowe i wzrokowe mam podrażnione:D:D:D Wiesz jak to bywa... Światło za jasne i szept jak krzyk:D:D:D Przejdzi mi za chwilę pewnie.. 30... jeśli w KRK Ciebie nie lubią, to myślę, że jesteśmy blisko;) Mnie też tam nie lubią. Chociaż nie wszyscy.. Mam sporo znajomych stamtąd i mnie się podoba....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, krawaciarze :P :P :P Chłopaki chłopaki, dobrze wszyscy wiemy, że nie tylko mężczyźni potrafią opowiadać bajki, kobiety tez to potrafią, choć dla mnie to nie ma sensu, chyba że ma się kogoś za idiotę A jeśli mi ktoś chce kity i ciemnotę wciskać, to lepiej niech ze mną w dyskusje nie wchodzi, szkoda naszego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i centusie...:P:P:P a jednak mogą się dogadać, jeśli chcą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie wiem czy sprzedajesz złudzenia. możesz się tym zając jesli chcesz. jak będę w domu, a to całkiem niedługo może być. możemy na browara gdzies się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzicie, fajnie, i na piwo się umówiliście :) a my z dziewczynami tez miałyśmy się na zlot czarownic umówić, ale ciężko zgrać się w czasie i wybrać dogodną lokalizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 lat... Mój Boże!! Piękny wiek....:) I się zgredzik rozmarzył.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 to jak już 30 przybędzie, to dawajcie do nas... Nie ma to jak spotkać się w połowie drogi;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki zgredzik jaki zgredzik :P Ja juz od pol roku wybieram sie do stolicy odwiedzic koleżankę, może uda się w tym roku :) 30 miłego plumkania :classic_cool: A co do pięknego wieku..hmm...no jest ok heh choć juz mnie wszyscy na lewo i prawo swatają, czasem mam ochote gdzies uciec heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michasiu no gdzie ja z tymi laskami bym śmiała sie spotkać! Wiesz jakie te wszystkie Helcie, Adzie, Irrenki i reszta to dżagi?? Nie jestem samobójcą :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia... i to jest najgorsze.. Nikt nie patrzy na to co zaintersowany chce, tylko "już pora".. A ja tam zawsze robiłem po swojemu!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie daję sobą manipulowac, ale juz słuchanie : a ten jaki inteligentny, a tamten taką ma pracę, i jaki przystojnyyy mmmm W każdym razie nie chciałabym byc z nikim na siłę, ale jak juz z kimś jestem to na całego. Nie ma rozmieniania na drobne, Ty i ja kotku, trochę zdrowego egoizmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha... podejrzewam:D To co ja mam powiedzieć?? Tyle laleczek (4-ka;), Helcia, sexy, Impress, irri, itd...) i ja wśród nich?? Sny rzadko się spełniają....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... i zaczynam żałować, że tak wcześnie na ten świat przyszedłem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie wiem czy wyszedłbyś z tego spotkania cało, jakiś uszczerbek na zdrowiu murowany ;) Ale poważnie, w takim towarzystwie to chyba żaden facet nie ośmieliłby się powiedzieć , że polki to kaszaloty i tapeciary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu żałujesz? Jesli masz 36-37 lat to źle? Ja tak nie uważam, najgorzej to zatracić marzenia a tak na prawde to zawsze warto coś zrobić, cos zmienić, bo trzeba żyć a nie wegetować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mówiłem, że kobiety z mojego kraju to kaszaloty i tapeciary. Chociaż zdarzają się i takie...;) Ale moją ocenę w tym temacie zawsze pozostawiałem dla siebie:) A faceci przed 4-ką (ależ zabrzmiało!!) ;) mają czasami jeszcze jakieś tam marzenia. Tylko, że coraz częściej przytłacza ich marazm codzienności:) Jak ma się 26 lat, nieskrępowaną niczym wolność, to można wszystko!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no wiesz...wolność. A czasem to już wolałabym mieć wszystko poustawiane, mieć tą codzienność ;) A tak, człowiek miota się, praca, zmiana pracy, facet, jeden drugi trzeci, czwarty palant lub cham aaaaa ile można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha... czwarty palant i cham:D:D:D:D:D:D oj 4-eczko... Z czasem to poukładanie staje się męczące. Ale tak to już jest. Dlatego mówią, że jak głowa siwieje to dupa szaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja mam nauczkę by sie nie oglądać na tych facetów gdzie panny wzdychają , tzn ze ma branie i każdej da sie wykorzystać i mysli ze jest super, wystarczy boskie słówka, przebojowość no i wygląd! Beznadziejny facet w podsumowaniu. A facet nieśmiały z pragnieniem byciem kochanym, dam mu szanse, może wspólne pasje, rower, wypady mmmm..czas otworzyć szerzej serce:) oczy sa złudne i uszy tez;) nie tracę nadziei;) 4 ja bylam w krakowie , chetnie bym odwiedziła jeszcze raz:P a tak jestem z dolnego slaska góry karkonosze;) i mam 24 lata jaki piekny wiek;) zima u mnie niesamowita na narty sie tylko wybrać;) aaa i karnet musze wykupic na fitness;)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że kilkakrotnie żałowałam że jakiś mężczyzna jest fajny, ale ma żonę,narzeczoną. Jednak ja nigdy nie wchodziłabym między dwoje ludzi, mam swoje zasady. A teraz..cóż, mężczyźni nauczeni, że nie opłaca się zbytnio starać o kobietę bo można pójść np. na imprezę i tam dostanie sie seks od innej.A i nie trzeba pamiętać o rocznicach, urodzinach, o komplementach, bo niejedna chętna się znajdzie i za piwo lub drinka zrobi wiele rzeczy :D ...jakie to smutne :o Więc po co się wiązać, deklarować, skoro bez tych zbędnych słówek, Aj law ju itd. można bzykać. Zdecydowanie uważam, że ludzie dosyć często odpuszczają, przestają walczyć o siebie, i nie chodzi mi tutaj o sytuacje, gdzie mężczyzna odszedł do innej kobiety lub na odwrót,zdrada czy kłamstwo, chodzi mi o sytuacje, gdzie coś zaczyna się psuć a nie ma się tej chęci żeby próbować to naprawić. I gdzie ci mężczyźni, którzy wsiedliby do pociągu i do samochodu i przyjechali do swojej kobiety jeśli bardzo by ich potrzebowała lub coś by się stało? i gdzie ci kurde, którzy potrafią na kawałku karteczki narysować serce lub napisać, że kocha i potrzebuje, że tęskni wiem, chyba powinnam żyć w innej epoce, ale uważam, że takie drobne gesty są tak cholernie potrzebne, zwłaszcza teraz, w tym świecie gdzie prawdziwa miłość jest archaizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka jakie rozważania ;) nie wiem gdzie ci mężczyźni, którzy wsiedliby do pociągu i do samochodu i przyjechali do swojej kobiety jeśli bardzo by ich potrzebowała lub coś by się stało? i gdzie ci kurde, którzy potrafią na kawałku karteczki narysować serce lub napisać, że kocha i potrzebuje, że tęskni... może są już zmęczeni, wsiadaniem do pociągu, samochodu... może stwierdzili że po kilku porażkach, nieudanych związkach już nie warto się poświęcać. nie warto się starać. wszystko ma swoje granice. i juz nawet nie chodzi o łatwość dostepu do seksu, ale o te starania które idą na marne. gdzie Ty się starasz, a ktoś tego nie docenia, nie zauważa. wtedy się odechciewa wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×