Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiat_Jaśminu_21

Dobry sposób na umięśniony ładny brzuszek :)

Polecane posty

Hej :) no więc mam problem .. całe życie byłam szczupła jak szczypiorek nigdy nie mogłam przytyć a bardzo chciałam.. okazało się że powodem był jak najbardziej S.T.R.E.S ,NERWY , i jedzenie w biegu.. fakt że jakbym rzuciała papierosy coś by to zdziałało... Ale gdy skończyły się moje problemy i stres. udało mi się przytyć z 47 kg ważę 56 ;) jeszcze tylko 4 kg i osiągnę wagę o której zawsze marzyłam... tylko , że zawsze jak miałam płaski brzuch ... mam teraz jak kobieta w 1 miesiącu ciąży hehe ... znacie jakieś sposoby... żeby "naprawić " tą niedoskonałość :D ?? ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
jak masz na zbyciu kilka stówek to spróbuj masaży ja w ten sposób straciłam 9cm a z wagi nie ubyło prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w 1
po kobiecie w pierwszym miesiacu ciązy wogóle nie widać że w niej jest ! Nie piosz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak przytyjesz 4 kilo to bedziesz miala jeszcze wiekszy skoto juz teraz masz zbedną tkanke tluszczową nie da sie schudnąć miejscowo chudnie cale cialo lekka redukcja i bedzie ok sport przeciez to logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulsonn
u mnie w klubie są np zajęcia typu "płaski brzuch&stretching", może zapisz się na coś takiego... albo zacznij ćwiczyć brzuszki, A6W...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
ćwicz, ćwicz, ćwicz... bo jeśli już uważasz, że brzuch jest troszkę za duży, to przy kolejnych 4 kg zrobi się on jeszcze większy.:P ćwicz w domu, ćwicz w klubie... ja polecam również zajęcia, o których ktoś napisał wyżej - płaski brzuch i stretching, zapisałam się na nie do Everybody i jest na prawdę super. mogę tylko polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dobrych wieści
jesli tluszcz zaczął ci sie odkładać na brzuchu to znaczy że masz go nadmiar... ZADNE z cwiczeń nie zwalcza tłuszczu miejscowo. Wyrobisz sobie piekne mięśnie, owszem, z tym że bedą ukryte pod tą warstwą tłuszczu jaką masz. Zeby spalić tłuszcz trzeba mieć ujemny bilans kaloryczny oraz cwiczyć aerobowo (min 40 minut dziennie) .Niestety wtedy spala się tłuszcz z calego ciała, bo organizm sam sobie wyznacza skąd chce sie go pozbyć... Tak wiec masz do wyboru: albo wymarzaoną wyższą wagę i brzuszek, albo brzuch płaski ale wagę dla ciebie za niską Nie ma nic pomiędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuję sie pod powyższym
Mam to samo, z tym, ze ja chudłam nie tyłam. Schudłam już do wymarzonej wagi, mam (z tego co mówi moj mąż) nawet zbyt szczupłe nogi, mała pupę i trochę "szczurzą" już twarz...Natomiast brzuch jest jeszcze sporo otłuszczony. Cwiczę codzień od roku po 300-400 brzuszków na siłowni. na róznych maszynach i pod tym tłuszczem mam już "kamień". Co z tego jak tylko wyczuwalny w dotyku, bo gołym okiem tego nie widać. Nie chce już chudnąć bo bede wyglądać, anorektycznie i starzej... Postanowiłam spróbować endermologii. Zaczynam od marca, to dam znać czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam a6w, ab2 czy jakiś rodzaj quick abs workout (filmiki instruktażowe łatwo znaleźć na youtube, poskładać w własne ćwiczenia i robić je codziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×