Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepokonanaAska

czy puścić dziecko z dziadkami

Polecane posty

Gość niepokonanaAska

Teście chcą zabrać mojego 4 letniego syna nad morze-oczywiście latem, na tydzień czasu!ale niewiem czy go puścić, to aż tydzień,niewiem czy nie bedzie tęsknił, jeszcze nigdy na taki czas sie nie zozstawalismy, poza tym to aż 12 godzin jazdy samochodem, oczywiscie ufam teściom, ale boje sie.Najlepiej gdyby jechal z nami-rodzicami ale niestety nie stać nas na taki wyjazd, niekiedy nie mam co włożyć do garnka,jestem tez troche zla choc nie wymagam nic że niekiedy nie mam co jeść,moi tescie sie tym nie interesują a maja dużo pieniedzy niestety nie pomagaja finansowo, radzimy sobie ;) mamy jeszcze córeczke i trzeba kupować pampersy,mleko itd,oni nigdy nic nie kupili ani jednemu ani drugiemu ale na wakacje jadą, moze kiedys i my pojedziemy,.... ale nie wtym rzecz,puscic go czy nie? aż mi sie serce kroi,bo oni poważnie mówią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak, dla dziecka
to będą super wakacje, potapla się w wodzie, pobawi w piasku, naprawdę nie masz się czym martwić zwłaszcza, że ufasz teściom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
nie moja wina, przepraszam, niewiem ale chyba wiecej niz 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowe paznokcie
ja uwazam,ze jak najbardziej powinnas pozwolic, przeciez skoro was nie stac na takie wyjazd a tescie zaproponowali ze wezma wnuka to niech jedzie!! nawdycha sie jodu, bedzie fajnie spedzal czas. ja bym sie nie zastanawiala. a drugfa rzecz, widac ze masz ogromny zal do tesciow,ze wam nie pomagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie zgodziłam
Moi teściowie też zaproponowali że wezmą dzieci na wakacje, tyle ze duzo bliżej bo 4 godziny drogi, ale im podziękowaliśmy. Starsze ma 4 lata. Uważam, ze to jeszcze nie czas na takie wyjazdy. Pójdzie do szkoly, zacznie jeździć na kolonie. Na razie są za mali. Teściowie mają już swoje lata, a dzieci są ruchliwe i boję się ze mogliby ich nie upilnować a nie wybaczyłabym sobie tego. Boje się też ze mogą zachorować bo są dosyć poddani na różne infekcje. Moze za 2 lata, ale jeszcze nie teraz, choć doceniam, ze dziadkowie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie zgodziłam
Tak niewiele trzeba o wypadek, szczególnie nad morzem. Ja w te wakacje bylam z dzieckiem non stop, nie zostawiałam samego nawet na sekundkę a i tak się napił wody. Na płyciutkiej byliśmy do kolan nawet nie sięgalo dziecku ale koło do plywania go przewazylo i jak przyszła fala nie mógł wstać i dal nura. Przeraziłam się. Od razu go wyciągnęłam. Może mam za duża wyobraźnie, ale mnie ten wypadek utwierdził w przekonaniu, ze z nikim jak na razie dzieci nie puszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
Jest mi przykro jak widze że zamawiją sobie jedzenie na wynos bo kobiecie sie nie chcialo ugotować, ona nie pracuje od 15 lat ma 48 lat, zamawia kosmetyki z Oriflame, ja mam tusz do rzęs za 6zł, co roku kupuje sobie nowa kurtke na zime,sweterki i czapeczki :( jest mi przykro, bo ja nigdy chyba nie pozwole sobie na takie rarytasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie no
a PRACUJESZ??????????????????????????? bo jak nie to do kogo pretensje masz??? do tesciowej??? ma cie sponsorowac czy jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbg cmtbg knbv gh
sorry ale tobie chyba nie chodzi o wakacje tylko o to że ich stac a ciebie nie. zazdrość cie zżera że oni twoje dziecko moją zabrać a ciebie na to nie stać. Jeśli zabronisz nie pozwolisz na ten wyjazd to moim zdaniem będziesz wyrodna matka która tylko myśli o sobie. To twój problem że nie masz kasy a nie twojej teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
ja nie mam pretensji tylko jest mi przykro, ja chodze w jednym i tym samym i tyle. Nie am mnie sponsorować ale gdybym byla na jej miejscu a moje dzieci bylyby biedne napewno wspomogłabym finansowo,nie kazdy ma dobre serce. Ja nie praucje,mąż tylko a ja zajmuje sie dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja bym nie pusciła z tego wzgledu ze 4 latke jest bardzo ruchliwy i tescie moga go nie upilnowac, a nad morzem wystarczy ułamek sekundy i zginie w tłumie, o mozliwosci utopnia sie nie wspomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie no
no to dzieci do zlobka/przedszkola a ty do pracy:O zarobisz to przestaniesz jęczec ze innych stac a ciebie nie:O z reszta jedzenie na wynos..wielki luksus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chce Cię wspomóc finansowo i zabrac Twoje dziecko na wakacje, których Ty nie jestes Mu w stanie zapewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
Puszcze dziecko z nimi!!! może przy okazji wyszło, tak zżera mnie zazdrość!!!!mam 25 lat i nie moge sobie kupic nawet dobrego kremu nie mówiąc już o ubraniach!!! Jestem wściekła że tak mi sie ułożyło!!!! ale nie pozwole na to żeby tak cały czas było!!! A jak teściowa bedzie juz stara ręki jej napewno nie podam do pomocy!!!!!nie pomoge i już!!! a jej nie bedzie miał kto pomoc wtedy powiem wszystko co leży mi na sercu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jktl65uilhgh
jesteś wredną kurwą!! Jak cie nie strać na krem to do pracy albo zmień męża na takiego co będzie więcej zarabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Aśka ale ja Cie nie rozumiem?? Jakim prawem rzadasz pomocy od teśców?? To że maja kase to nie znaczy ze muszą Ci pomagac bo Ty na kremik nie masz, nie osmieszaj sie, rusz dupe i do pracy skoro tak zle u Was z kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie zgodziłam
Bez sensu myślenie. Moi teściowie też są bogaci. Robią remonty, kupują nowe auto, nowe meble, jeżdżą co roku na wakacje, jedzą dziczyznę, cielęcinę, chodzą po restauracjach itd Ale oni nie mają dzieci, nie kupują 4 razy do roku bucików, kurteczek, non stop rajstopek spodenek, nie placa za przedszkole itd. Jak wychowywali mojego męza i jego rodzeństwo to też raju nie mieli. Dzieci odchowali, dorobili się i korzystają. Dlaczego mialabym im mieć za złe? Fajnie ze teraz mają czas dla siebie i pieniadze na swoje potrzeby. Kiedyś też do takiego etapu dojdziemy. Na razie jesteśmy młodymi rodzicami wiec wiadomo, ze każdy grosz się liczy. A twoi teściowie wcale nie są tacy źli skoro zaproponowali ze zafundują dziecku wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
a codziennie lata do kościoła pokazać sie w nowych rzeczach! i wszystkim gada jaki to jest dobry człowiek a drugiemu nie pomoze nie chodzi teraz o mnie a np o staruszki które mieszkają na jej ulicy, jedna kobieta z dobrego serca chodzi do trzech pań i pomaga,myje,sprząta im i gotuje! ona nawet swojej matce nie pomaga- a ma 80 lat! ciocia sie zajmuje jej matką i była kłotnia że tej sie nie chce ruszyć do wlasnej matki!z nikim nie żyje w zgodzie, jej tesciowa tez potzrebuje pomocy-na szczescie pomaga jej wnuczka ktora ma dwoje dzieci i jeszcze pracuje!!!! myslicie że pomoglaby?powiedzial ze jej tez nikt nie pomagal,ładnie porównuje to jak była młoda,ciekawe jak bedzie stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłłka
Nie biadol. Dziadkowie chcą zasponsorowac dziecku wyjazd, na który jego rodziców nie stać - ale widac powinni go jeszcze zasponsorowac tobie i mężowi, zebys nie kręciła nosem. dziadkowie pracowali na swoje pieniądze, to je mają. Co to ci ma byc przykro? Tesciowa ma nie zamawiac w oriflamie, tylko tobie swoją kasę oddawać? Jak ma, to zamawia. Nikomu tej kasy nie ukradła. A że nie pracuje - i co z tego? Ty tez nie pracujesz. A jak maja taki układ, ze mąż pracuje, ona nie i im spokojnie starcza, to czy to coś złego? Co do wyjazdu - nie wiem. Ja bym przez ten cały tydzień na pewno się martwiła, czy dziecko bedzie odpowiednio przypilnowane, bo wiadomo, jak to jest z wodą, wystarczy moment nieuwagi. A ja jestem raczej nieufna. Z drugiej strony dla dziecka to by była ogromna frajda. Chyba mozna puścic, a teśció pozaklinac na wszystkie swiętosci, żeby do wody wchodził tylko pod scisłą kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
dzieki za kurwe!!! sama jestes i tyle. Pewnie ze pujde do pracy,ale dopiero za dwa lata! co zrobie z 5 miesiecznym dzieckiem? do złobka napewno nie dam, wiem jak tam jest.Trudno,pomęcze sie jeszcze ale mojej pomocy niech nawet nie marzą! ja od nich nie mialam oni ode mnie tez nie bedą mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
Popieram autorke, jest wściekała że mają na jak to nazwała RARYTASY, niestety tacy sa rodzice że nie pomogliby to sie nazywa "Sam zeżre a drugiemu nie da" nie martw sie, jesteś młoda i przyszłość przed tobą i zrób tak jak napisałaś, bedzie kiedyś potrzebowała pomocy- nie pomagaj,powiedz DO DOMU STARCÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam robic bo nie wiem
a twoj maz gdzie pracuje? A Teść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłłka
A to, ze dziecko autorki chcą zabrac nad morze, to jest oczywiscie NIC. Bo co tam takie dziecko ich bedzie kosztowac. Ledwie zarcie kazdego dnia, nocleg, do tego multum lodów, balonów i innego chujstwa. Ale przeciez ich stać, dla nich to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
teść ma swoją firmę a mąż pracuje jako kierowca zaopatrzenia sklepów, zarabia 1600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
Powiem jeszcze ze kobieta nawet zakupow nie zrobi,czeka az mąż przyjedzie z pracy i jada na zakupy,przynajmniej by sie zapytala czy moze czegos nie potrzebuje zebym nie musiala zabierac dzieci do miasta. dla mnie ta kobieta jest leniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie zgodziłam
A nie możecie sobie usklądac na taki wyjazd? Przeciez nie trzeba byc w 5 gwiazdkowym hotelu. My mieliśmy pokój dla 4 osób za 60 zł za dobę (za malucha ci nikt nie policzy a 4 latek za pół ceny) jedzenie kupisz w jakiejś biedronce i dacie rade, a cała frajda nad morzem jest akurat za darmo- plaza i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córki :):):)
to niech zatrudni sie u tescia:) co za problem - pewnie i tak w przyszlosci bedzie musial przejc te firme i dom tez dostaniecie. A nie mozecie zamieszkac z nimi? A teraz gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes nienormalna
bylo sobie dzieci nie robic w wieku 20 lat to moze i bys jakies studia skonczyla i prace znalazla. Mozesz miec pretensje tylko do damej siebie. Tez bym ci nie pomogla, zachcialo ci sie bawic w dom to sie baw, bylas dorosla by dzieci robic to badz dorosla by je tez utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłłka
Kobieto, ty sie zastanów. Wymagasz od teściowej, zeby za ciebie zakupy odbębniała, żeby cię sponsorowała, jeszcze masz wąty, ze autobusem nie pojedzie, tylko czeka na meżą i jadą razem do marketu. A CO CIE TO OBCHODZI? Jak nie umiesz sobie poradzić z obowiązkami domowymi, to moze się xle organizujesz. A moze mąż ci za mało pomaga. Ale to WY DWOJE jesteście rodzicami i macie robic tak, żeby sie kręciło. Nie wymagaj od ludzi, którzy już swoje dzieci odchowali, żeby teraz wam dawali gwiazdke z nieba i kafelek z pieca. Każdy ma w swoim zyciu różne etapy. Im na pewno tez było cieżko, jak mieli małe dzieci, ale teraz już jest to poza nimi i chyba mają prawo sie nacieszyc życiem. A ty byś ich chciała do pługa zaprząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×