Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepokonanaAska

czy puścić dziecko z dziadkami

Polecane posty

Gość autorko jestes nienormalna
pewnie pannica w wieku 19 poczula szal macicy, jeczala by jej bejkika zarobic i tesciowie sie wkurwili mowiac ze nie pomoga jak chca byc tacy dorosli. I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ci kobieto
Ja sie pochwale ze mam podobną sytuacje,mało pieniedzy ale ma wspaniałych rodziców i teściów!!! Teście zabierają mi co sobote na pół dnia dziecko, ubierają na wiosne i zime jedno i drugie.co niedziele chodzimy tam na obiad i dają na przedszkole,co chwile kupują jakąs zabawke, zawsze jaką szynke,ser, kiełbase... Rodzice natomiast pomagają finansowo, dają też nam obiad, zajmują sie młoszym synem, codziennie jestem u mamy i tak sobie z nią siedze,pobawi mi dziecko,potem ide po drugie do przedszkola i zostawiam młodsz.Co ja by m bez nich zrobila!Sa kochani! i dziekuje za takich rodzicow,martwią sie o nas, pytają o dzieci,codziennie telefon co u nas slychać,mieszkamy blisko a jednak jeszcze zadzwonią. Dlatego rozumiem cie,szkodaze twoi tescie nie pomogą,ktos fajnie napisal i popieram cytat SAM NIE ZEZRE A DRUGIEMU NIE DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CO KOBIETO ROBIŁAS SOBIE
to drugie dziecko jAK WAS NIE STAĆ NA NIE? pretensje miej do siebie ko bieto. Ubierac by sie chciała, kosmetyki, pfff, zarób sobie! maż pewnie zacharowuje sie jak wół, mogłas poprzestac na jednym dziecku a nie teraz złosć cibeie bierze ze inny ma a ty nie. cos za cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłłka
Pewnie, że by mogli czasem cos zasponsorować, czasem zaproponowac opiekę czy pomoc, ale oni to MOGĄ zrobić, a nie MUSZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes nienormalna
o juz druga niedolega sie wpisala. Moze zamiast byc na utrzymaniu rodzicow krowo to trzeba pracowac albo pomyslec wczesniej. Idiotki co im sie dzieci zachcialo gdy same jeszcze dziecmi byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do współczuje ci kobieto
a jak sie zyje w takim układzie? ze codziennie siedzisz u tesciów, rodziców? nie jest ci wstyd ze nie jestescie samodzielni z mezem? współczuje ci a twój mąz to pipa która nie potrafi utrzymac rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
Koniec tematu.Ja i tak mam wlasne zdanie i tego nie zmienie. Podsumowuje tylko że jak bedą starzy i beda potrzebowac pomocy i opieki JA NIE POMOGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanuj się kobieto
Mam wrażenie, że temat to tylko przykrywka, bo pytasz czy puścić dziecko, ale w każdym następnym poście wylewasz wiadro pomyj na teściów, plujesz się nie wiadomo o co, a o wyjeździe, czyli sensie topiku jakoś zapominasz... No więc co do tematu to jestem jak najbardziej za tym, żeby puścić. Dziecko niczemu nie jest winne i dlaczego ma nie skorzystać, tylko dlatego, że Tobie się teściowa nie podoba?? Mój w wieku 4 lat był dwa tygodnie z teściami w Chorwacji. Mnie nei stać na taki wyjazd, ale dlaczego mam dziecku odmawiać? Do tego 48 lat, to jeszcze nie staruszka, więc bez przesady, że sobie z dzieckiem nie poradzi - idąc tym tokiem rozumowania przedszkolanki powinny pracować tylko do 30-stego roku życia, bo przecież potem już nie nadążą za dziećmi... Pomijając już fakt, że niektóre kobiety rodzą po 40-stce więc spokojnie teściowa mogłaby być matką 4-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłłka
No jak ty masz takie nastawienie do życia, ze wszyscy maja dać, to prawdopodobnie i tak byś im nie miała z czego dać, bo jakos nie wierzę, ze tak sie weźmiesz do roboty, jak juz dzieci odchowasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ci kobieto
no a czemu????? Oni chcą pomagać to dobrzy ludzie :) Jest mi tak dobrze, a w nastepnym roku wracam do pracy wiec nie bede potrzebowala pomocy :) Dziecko chodzi do prywatnego przedszkola dzieki teściom :) Zazdroscicie mi co?????? A siedze u mamy codziennie bo to moja przyjaciółka i kocham ją a ona mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes nienormalna
pewnie nie beda chcieli nawet pomocy od tak nieodpowiedzialnej dziewuchy. Mam nadzieje, ze moj syn takiej idiotki sobie nie znajdzie co by rodzic tylko chciala i to jak najszybciej, a kasy by nie miala ani rozumu w glowie. Wtedy tez nie pomoge, bo nie lubie pomagac kretynom, a twoi tescioie pewnie wychodza z takiego samego zalozenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ty masz do gadania
jak bedzie trzeba pomóc to twój mąż im pomoże jak bedą starzy a nie ty. Ty sobie mozesz pogadać. Niepracująca, phi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes nienormalna
Tak zazdroscimy ci, ze jestes niedorajda zyciowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do współczuje ci kobieto
czego mamy zazdrościć? moje dzieci tez chodza do prywatnego przedszkola. A rodzice i tesciowie nie musza mi dawać żarcia, chleba, kiełbach rozumiesz? mój mąż na to pracuje i ja. żal mi ciebie ze mąż twój to taka pipa co rodziny nie potrafi utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za problem poscic dziecko skoro tescie zaproponowali to niech dziecko sobie uzyje my mieszkamy w norwegii i nasza 4 letnia corka spedza letnie wakacje u moich rodzicow w polsce 2 tygodnie i 2 tygodnie u tesciow w niemczech i nie mam problemu, stac mnie na to zeby wyjezdzac nawet 4 razy do roku na wakacje , ale corka cieszy sie jak do dziadkow leci i ma super wakcje z nimi z nami lata na zimowe wakacje a dziadki ciesza sie jak niewiem ze maja wnuczke u siebie jak i jedni tak i drudzy i mam do nich zaufanie nigdy nic sie nie stalo...... po drugie nie nazekaj na tesciow ze ci nie pomagaja bo nie jest to ich obowiazkiem, oni ulozyli sobie wlasne zycie tak jak maja i pracowali na to sami nikt im nie dal za darmo i teraz profity z tego maja wez sie do roboty to tez cie bedzie stac..... najlepiej zadac tylko od kogos i miec wszystko za darmo,, i nie mow zw szklanki wody im na starosc nie podasz, bo czasem jest na odwrot tobie cos moze sie stac i wtedy nawet oni na ciebie nie spojza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
Chce isc do pracy.Myslalam zeby tesc mnie zatrudnil , moze cos zaproponuje. Do wspolczuje ci kobieto- masz sie dobrze! chca pomagać wiec super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
kurwa kurwa kurwa wysmiewacie sie ze nie prauje???? ja mam 5 mies dziecko matko jedyna!!!jak mam isc do pracy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes nienormalna
:D to prowokacja chyba:D naprawde mozna byc tak glupim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do współczuje ci kobieto
ty nie masz własnego zycia, zyjesz jakbys bawiła sie w dom, bo starzy ci wszysstko sponsorują. NIe masz tez włąsnego zdania i ze wszystkim lecisz do mamusi. a mąż ci po co? zrobił dzieci i na tym skończyła sie jego rola. wspólczuje ci bo nie masz własnego zycia i ciągle u rodziców przesiadujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty czekasz az tesc ci zaproponuje prace, sama sie zapytaj o prace a nie czekaj sluchaj to 5 mies dziecko mozesz dac tesciowej do opieki jesli bedzie widziala ze idziesz do pracy i skoro ona nie pracuje to zapewne z mila checia sie zajmie...... dla chcacego nic trudnego trzeba potrafic zadbac o wlasne zycie troche pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłłka
Teść ma cię zatrudnic, oczywiscie. A jestes chociaż kompetentna, żeby pracowac u niego, czy masz dostawac kase za nic, tak jak cay czas tego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłłka
Nikt nikomu nie kaze zostawiac 5-miesięcznego dziecka i iść do pracy. Czy teściowa "chętnie" z dzieckiem zostanie, czy nie, to też sie tak powiedziec nie da, bo to jest tylko jej decyzja, ona nie musi miec na to ochoty i to jej świete prawo. Tylko trzeba wiedziec, że jak sie podejmuje jakieś decyzje, to one maja konsekwencje. Robi sie sobie dziecko, potem drugie - to konsekwencja jest taka, że pula sie rozkłada na 4 osoby, nie na 2. Nie kończy sie szkoły - to sie nie ma takich a takich kompetencji. Itd. itp. I to są konsekwencje własnych wyborów, a nie wina tesciów. Nie jest nigdzie napisane, ze jak dziecko robi sobie dziecko, to dziadkom przybywa jakichs obowiazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobyłłka swieta racja tescie nie sa sluzacymi dla nieezaradnych rodzicow takich jak autorka najlepiej robic sobie dzieciaki i liczyc na pomoc innych czasami wydaje mi sie ze takie osoby kupuja sobie mozgi i to jeszcze na promocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
tesciowa nie wezmie malej, mąż rozmawiaj z mama na ten temat ze chcialabym iść do pracy bo nam nie starcza i czy by sie zajela chociaz na pol etetau powiedziala ze nie da rady,bo musi sprzatąć i jeszcze ma psa i trzeba mu jedzenie gotować, a poza tym biodro ją boli. Od tamtej rozmowy mąż nie rozmawia z matką. Nie ma co na nią liczyć,skoro pies i sprzatanie jest ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłłka
A czy wam sie wydaje, ze tesciowa ma być na wasze posyłki? Niektóre babcie chcą się zajmowac wnukami dzień w dzień, inne nie. I nawet jak nie musiałaby psu gotowac ani sprzatac, to ma prawo zwyczajnie nie miec ochoty na wnuka pod opieką. Ty chcesz pracowac - a teściowa chce miec spokój. Weźcie sobie opiekunkę , to wam sie zajmie dzieckiem. Ja nie rozumie, jak mozna od innych oczekiwac, że będą tańczyć jak im zagracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jej zyccie i skoro nie chce ma takie prawo skoro ty i twoj maz zrobiliscie 2 dzieci to wezcie teraz za to odpowiedzialnosc, a nie czekacie az wam ktos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
Moja teściowa mając 21 lat zaszla w ciąże, po 3 latach urodzial drugiego syna który umarł w wyniku wypadku.Zamknela sie w sobie.To było 28 lat temu. tEZ NIE BYLO JEJ LEKKO, TYLKO ZE JEJ MAMA JEJ POMAGALA JAK TYLKO MOGLA I FAINANSOWO I PSYCHICZNIE PO STRACIE DZIACKA.dLATEGO MOGLABY POMYSLEC SKORO JEJ MAMA JEJ POMOGLA CZEMU ONA NIE ZROBI TEGO SAMEGO Zresztą wszysto wyszlo w praniu jak powiedziala ze nie zajmnie sie wnuczką bo ja biodro boli i musi sprzatac i psowi gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobyłłka
nie rozumiem miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Jedno mnie zastanawia - twierdzisz, ze twoja teściowa jest taka leniwa i wygodnicka, a jednak zdecydowała się zabrać twoje dziecko na wakacje. Czterolatek nad morzem wymaga nieustannej opieki. Więc zamiast leżec na leżaku, będzie kopała zamki z piasku. A ty jedyne co potrafisz, to mieć pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokonanaAska
opiekunke???????????????????o boze kochany!!!! ide stad bo szkoda czasu.albo nie czytacie albo same jestescie jakimis kretynkami,dajcie sobie spokój i lepiej nioc nie piszcie!!! Chce isc do pracy bo nam ciezko,tesciowa nie zajmnie sie małą bo jej sie nie chce,a ja ma wziasc opiekunke to co mi z wyplaty zostanie?no nieeee co za głupotta!po co tu pisać.Dowidzenia!!!!głupie forum,szkoda zcasu. Życze wam troche biedy moze wtedy serduszko popuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×