Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Xeniu,hehe no możesz być przyszywaną matką chrzestną. Co do odpowiednich pozycji,tak to ponoć prawda.Wczoraj o tym z koleżanką gadałam i je ginekolog powiedziec,że dwie dobre pozzycje to na jeżdzca i od tyłu na pieska.Co mnie to ucieszyło,bo zazwyczaj tak się własnie kochamy. :D A co do zołnierzyków,no nam ostatnio wyleciało. :/ Kochaliśmy się właśnie ipomimo tego że jak mąż doszedł,to nie ywszedł odrazyt tylko pare razy popchnął.Potem wyszedł,ja miałam nakaz leżenia od męża,więc chwile nie wstawałam ale leżąc mi wyleciało.To wiecie co mąż zrobił,tzn najpierw powiedział o kurcze.A ja co się stało,na co mąż pokazał bo wział na palec i wepchał palcem do środka spowrotem hahahahh Serio :D Tak było 5 dni temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie chyba @ zawita jednak podbrzusze boli wiec chyba poleci dziewczynki nie lamcie sie jak sie mowi nowy dzien nowe nadzieje ja zmienilam nowy dzien nowe staranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers ja też tak sobie powtarzam.Ze na wszystko przyjdzie czas , ze widocznie u nas to jeszcze nie ten moment i ,że może to lepiej , że nie jestem w ciąży bo jestem przerażona porodem. Tak wiec tłumacze sobie ze wszystko ok. Ale jak tylko zobacze kobiete w ciąży albo z mała dzidzią to wraca smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcebycmama hehe dobre moj zapowiedzial ostatnio ze bedzie wychodzil po odczekaniu minimun 10 min ;p ja slyszalam ze najlepiej przytulanki z rana robic bo jest sie wypoczetym mniejszy stres itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja tam u Was z robaczkami :P ja mysle ze to zalezy od dnia cyklu.. u mnie w najbardziej plodne dni, kiedy szyjka jest otwarta na maxa plemniczki nie wyciekaja :) nawet na nastepny dzien mam sucho.. no ale co z tego jak i tak nigdy mi sie nie udaje :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde. Najgorsze jest to, że jak mam dni płodne to nie mam ochoty na żadne przytulanki, mój M pracuje dośc dużo i jak wraca to też jest padnięty, no ale jak w dni płodne nic nie będzie to sama fasolka nie zakiełkuje, więc chcąc nie chcąc działamy. Trochę to chore ale niestety prawdziwe. A takie małolaty raz zapomną się zabezpieczyć i już zaciążą:/A my dwoimy się i troimy i kicha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
Dziewczyny! Kurcze, tak sobie myśle, że czas przełamać tę nieszczęsną passę ciągłych @@@@@@. Ja mam już ich dosyc!!! Chyba za bardzo sie w to angazujemy, za bardzo przezywamz, stale tylko sie czyta, ze ktras spasowala, zajeła sie czyms innym zaszła od razu... Ponadto wydaje mi się, że niestety trudności z poczęciem będzie miało coraz więcej par - takie czasy, duzo pracujemy, praca jest stresująca, dużo napięc, mało ruchu (wolimy siedziec przed kompem niz poruszać się dla zdrowia), jesteśmy niedotlenieni, wiecznie zmęczeni..., ale... ja sie nie łamie i nie poddaję, do 12 miesięcy starań jest ok (NORMA) i tak jak Wy uważam, że marzec powinien być przełomowy - niech w końcu pojawi sie tabelka z data porodu :0 Trzymam za to kciuki bardzo mocno, życzę Wam powodzenia (no i sobie oczywiscie też). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie się dziewczyny ja to np. dla pocieszenia po stracie dziecka stwierdziłam że ono sie wróciło z powrotem bo stwierdziło że jeszcze nie jego pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
No u nas niestety też problem z wieczna praca i zmęczeniem, przychodza dni płodne, a sił brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcebycmama - dobre :-D Fajnie, ze nasi mezowie tez wykazuja kreatwynosc przy starankach :-D No mnie wlasnie ostatnio tez nic nie wylecialo. Ale wzielismy sie do sprawy zgodnie z programem: misjonarska (z podgietymi kolanami, zeby byl przy samej szyjce), chwila potem w srodku a na koniec lezalam ladne kilka minut z nogami w gorze (a nawet robilam swiece i rowerek - takie manewry moj ogladal ponoc na filmach :-D ) . Podobno zaleca sie spanie z poduszka pod pupa ale ja o tym przeczytalam dopiero 2 dni pozniej. W kazdym razie moj mnie nie puscil do toalety, zadnego podmywania sie nic - od razu spac. No i na przescieradle ani plamki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka -serdecznie sie pozdrawiamy :) nie zapomniałysmy o tobie,tesknimi :( nawet sie nie pozegnałas! zyczymy ci wszystkiego dobrego. daj czasami znac co u ciebie! mega buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jak jeszcze nie zdecydowaliśmy się na dziecko to zaszłam w ciąże w 20dc a mój cykl trwa 30 dni, więc jak się nie myśli to wychodzi. Chociaż ja też mam taki plan co do zajścia, że nie wiem jak to pójdzie. Ponieważ chcemy się starć we wrześniu to mam zamiar już być na 100% pewna przed 23 pażdziernika( urodziny mego M) by mu zrobić prezent, no ale pewnie teraz jak zaplanowaliśmy to akurat nam nie wyjdzie tego się boję najbardziej, albo że znowu je stracę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! wątek rozwija się w zastraszającym tempie. Jeszcze wczoraj doczytałam wszystkie strony, wchodzę dziś a tu 55 stron!! tego już wszystkiego nie jestem w stanie ogarnąc... Powiedzcie czy jest już pierwsza przyszła mama która ujrzała 2 kreseczki? Komu mogę pogratulować? Ja od wczoraj mam dni płodne, owulka się zbliża także jeszcze ponad 2 tygodnie oczekiwania na @...oby nie przyszła u żadnej z nas!!!! trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Oj dawno nie zaglądałam i nie mogę teraz nadrobić :D A więc buziaki dla nowych dziewczyn 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nasza pablinka gdzies sie zapodziala, zajeta strasznie jest, albo ukrywa cos przed nami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
wiatm my z mezem staramy sie o ciaze od maja 2010 i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 192.... nie lam sie my tu tez staramy sie i cos nam tez cienko idzie, glowa do gory wkoncu musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 192837465:) Witamy w Naszym gronie, podasz dane do tabelki>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa staraczke:)im nas wiecej tym wieksza szansa ze niedlugo powstanie nowa tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO Pechowa..............1..............22..........02.03.11. . ........śląsk zolta...................0.............25...........02.03. 1 1.........Gdańśk ada111................4..............23..........06.03.11 .... .....SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22..........06.03.11...........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. ........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32..........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984..............6.............27..........11.03.11 . ..........lubelskie ChceByćMamą.....początki.......27..........13.03.11... ........UK zuza22................rok...........23..........14.03.11. ...........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ...........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11............śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen..................8...........28...........19.03.1 1 ..........wielkopolska pani_biedronkowa......3............24..........20.03.11.. .. .......gdańsk Rudka.....................3.............33.........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka..................3.............27...........21.0 31 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa........23...........21.03.11.. . ......O K/KALISZA Katie84..................5.............27..........25/26. 03 .11.......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11............Ko sz alin< br /> anvers...................3.............26............???. ................Antwerpen frycia.1987.............1............24.............???.. . .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29.............???.. . .............wielkopolska kiki007..................4............29.............??? ................Londyn Beata127................2...........22.............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra nietoperek333.........2.............??.............???... ...............????? syll.....................5..............28.............?? ?... ..............zachpom Nikea82..............28.............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień.........21.............??? ... .............Żory olcik7777..............5..............26.............???.................Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
jasne:) cykl staran:10 wiek 26 @ 3.03 slask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
nie umiem tych tabelek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO Pechowa..............1..............22..........2.03.11. . ........śląsk zolta...................0.............25...........2.03. 1 1.........Gdańśk 192837465............10.............26..........3.03.11...........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... .....SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. ........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32..........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984..............6.............27..........11.03.11 . ..........lubelskie ChceByćMamą.....początki.......27..........13.03.11... ........UK zuza22................rok...........23..........14.03.11. ...........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ...........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11............śląsk tygrysek333......przerwa........25..........19.03.11..... ......warmińsko-mazurskie Greczen..................8...........28...........19.03.1 1 ..........wielkopolska pani_biedronkowa......3............24..........20.03.11.. .. .......gdańsk Rudka.....................3.............33.........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka..................3.............27...........21.0 31 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa........23...........21.03.11.. . ......O K/KALISZA Katie84..................5.............27..........25/26. 03 .11.......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11............Ko sz alin< br /> anvers...................3.............26............???. ................Antwerpen frycia.1987.............1............24.............???.. . .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29.............???.. . .............wielkopolska kiki007..................4............29.............??? ................Londyn Beata127................2...........22.............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra nietoperek333.........2.............??.............???... ...............????? syll.....................5...............28.............?? ?... ..............zachpom Nikea82..............28.............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień.........21.............??? ... .............Żory olcik7777..............5..............26.............???. ................Małopolska gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes juz z nami i musisz mowic nam kiedy testujesz heheh:P bo my ciekawe jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Musimy przecież wiedzieć kiedy zakładać nową tabelkę :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×