Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Kreyyyzolka ja sobie nie moge pozwolic na wczesne glośne halasowanię bo obok w pokoju córka spi i jak bym ja obudzila to bym miala masakre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wy robicie te testy az ja mam ochote sobie zrobic ale boje się ze wyjdzie 1 kreska wiec nie robie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam w aptece po testa by 6 powtorzyc mowie do babki prosze test ciazowy ona szuka szuka nie ma poszla na zaplecze pyta dziewczyn gdzie testy a one ze ostatnie dwa 15 min poszly cisza, po chwili ktoras sie odezwala no ale przeciez 2 dni temu dopiero przywiezli je ;p no i w ten sposob zostalam bez testa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki:) Nadrobiłam zalegliwości i rozbawił mnie wpis kreyzoki:) Chyba Twój mężuś miał dziś gorszy dzień:)Mój zawsze jak wychodzi to całuje mnie i mówi kochani ja już idę kocham cię pa:) Ale jak zaśpi to też potrafi hałasu narobić:) A odnośnie tych moich cykli bezowu to byłam u lekarza przepisał mi duphaston i kazał brać żeby zapobiegać niepękaniu wybrałam 2 opakowania, dostałam @ poszłam do niego zrobił mi usg to był 11dc powiedział, że pęcherzyki mają ok 11mm więc wszystko ok i, że dopiero po 1,5 roku starań jak nic nie wyjdzie to będziemy myśleć, bo jestem jeszcze młoda i na wszystko przyjdzie czas. :( Dlatego jak tym razem się nie uda to albo spróbuje odpuścić albo poszukam jakiejś kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, naprawdę szalejecie :) Tempo zaj....ste :) Olcik, głowa do góry, znam to uczucie jak gapisz sie w jąjedną krechę i od razu masz retrospekcję, bo było nie tak i co źle wyliczyłaś ... :( Zuza - nie myśl po prostu o ciąży na siłę, kochajcie się kiedy chcecie ( ze szczególnym uwzględnieniem dni płodnych ;) ) lekarze będą Cie odsyłać ze jesteś młoda itd, a w klinice będą Cie naciągać na kasę, a myślę ze rzeczywiście w Twoim wieku to jeszcze wszystko przed Tobą. Widzisz ja przy moich 33 latach mam już prawie o polowe obniżona płodność w porównaniu z Tobą i dlatego czas gra na moja niekorzyść. Ale Ty spokojnie, zajdziesz i bez żadnej kliniki... Kreyyyzolllka, przyznaj dzisiaj Mezowi Oskara (w postaci dodatkowego pączka) za swój poranny pomysł... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja już mam na stole 4 pączusie tyle ze jeszcze nie było śniadanka wiec ide sobie coś zrobić pysznego choć pączki bez z niego były by lepsze. może któraś ma ochotę na herbatę to zrobię cały dzbanek ja lubie z sokiem i cytrynką a koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Misia, ja tez poproszę z cytrynka i sokiem :) Dlaczego nie ma Cie w naszej tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia pewnie masz racje.Ale chęć posiadania małej dzidzi jest tak ogromna, że chciało by sie zrobić wszystko by już ja mieć, Tym bardziej, że wszyscy znajomi mają już dzieci albo w drodze, w rodinie tez same maluszki a u nas kicha:/Dobra koniec z użalaniem się, bo bedę miała cały dzień zrąbany. Pogoda dziś chbya tez dopisze, bo już słoneczko się przebija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry xenia ale się nie zgodzę z tym, że w klinikach niepłodności naciągają na kasę. Moim zdaniem ci pseudo doktorzy, którzy właśnie mówią "Pani ma jeszcze czas proszę przyjść na kolejną wizytę" skasowane stały pacjent na przynajmniej dwa lata i szlus. A w klinice dostajesz konkretne badania i po krótkim czasie juz wiesz co jest przyczyna a nie w ciemno jakieś monitoringi przez Bóg wie ile czasu kasa stracona a wyników zero. Zuza jak możesz to bierz się do roboty ale u konkretnego lekarza :D pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale barbera - czy uważasz ze 22 letnia kobieta jest skazana już na kliniki niepłodności ..... Może niedługo 16 latki będą sie już leczyć bo nie mogą zajsc w ciąże.... Nie popadajmy w paranoje, ze z blokadą psychiczną nie poradziła sobie jeszcze żadna klinika i często dopiero do adopcii... mówi sie o cudach, a to tylko kobieta kocha się naruralnie, bez ciężaru na plecach i bez zaciśniętych zębów żę MUSZĘ ZAJŚĆ W TĄ CIĄŻE>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z blokadą psychiczną nie poradziła sobie jeszcze żadna klinika i często dopiero po adopcji... mówi sie o cudach, a to tylko kobieta kocha się naruralnie, bez ciężaru na plecach i bez zaciśniętych zębów żę MUSZĘ ZAJŚĆ W TĄ CIĄŻE>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia bo sama jeszcze nie chciałam w tym cyklu miałam tyle za mieszania ze sie łudzę może sie udało-wiesz chodzi o to odpuszczanie a ze pracuje na zmiany to poranne mierzenie tem mi nie wychodzi. ale tak sobie pomyślałam ze sie wpisze ze to mój pierwszy z wami ze by tak pozytywnie zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię żeby od razu zaczynać od kliniki bezpłodności, ale jest tak przyjętę, że jeżeli nie wychodzi rok to jest coś nie tak a czas szybko leci. Ja zaczynałam w wieku 23 teraz mam prawie 30 i kochana w blokady psychiczne po tylu latach nie wierzę, a takie przypadki co opisujesz to się rzadko zdarzają a po drugie co ty z tą adopcją wyskakujesz jak nikt o tym nie wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. melduje ze okresu nadal brak,powinien juz byc. haha wedlug kalkulatora ciazy jestem w 5 tygodniu :D moj nazywa mnie juz ciezarna, ale czekamy z testem do niedzieli, czuje mimo wszystko ze @ przyjdzie choc zadnych objawow nie mam!!!!!!! na nic!! czasem zakluje mnie jajnik. co myslicie? od 2 dni biore srodki dopochwowe na malutka nadzerke - czy moze to miec jakis zwiazek? dzis rano czulam bardzo mokro w majtkach, myslalam ze to @ a to jakies dziwne uplawy jakby białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu popre xenie rowniez uwazam ze psychika to podstawa jezeli nastawiamy sie ja chce dziecka i koniec kropka, to sie blokujemy i dzialamy mechanicznie zobaczcie same dziewczyny ktore nie mysla o dzieciach poprostu kochaja sie pisza tu nagminnie ja nie chce dziecka to byla wpadka, a dlaczego zachodza bo sa wyluzowane podczas sexu i nie mysla tym razem musi sie udac musze po sexie tylek scisnac nagi do gory i siedziec tak z pol godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny wszystkim życzę powodzenia i żadnych blokad psychicznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie dziewczyny:) Mi chodzi o to , że chciała bym wiedzieć czy wszystko jest ok. Mój M miał mały problem zdrowotny i przez to jakość nasienia była bardzo słaba i po małym podleczenieu jest dobrze. I ja tez chciała bym by ktoś zlecił mi jakieś podstawowe badania żeby sprawdzić , noite nieszczęsne pęcherzyki,jak nie pękają to od samego nie myślenia o tym nie zajdę w ciąże. Chciała bym żeby ktoś mnie potraktował poważnie w końcu to już rok. I na początku jakoś się nie spinaliśmy poprostu nie zabespieczaliśmy się i też nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie to tylko był przykład i na pewno nie odniosłam go do naszego topiku. A przykład wzięłam niestety od dwóch koleżanek które wydały fortunę na leczenie - zaszły w ciąże po adopcji. Podziwiam Cie za 6 lat starań i życzę Ci szczęśliwego finału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera moja mama po mnie o brata ( jest siostra) starala sie 11 lat biegala po lekarzach robila badania kasy tyle wydala ze niezly dom by postawila i kilka razy w roku na niezle wakacje by wyjechala. W koncu sie poddali stwierdzili ze maja 2 corki i syna juz nie bedzie wyjechali na urlop przestali myslec o dziecku wyluzowali i sie okazalo ze zafasolkowali a lekarze stwierdzili ze to nie mozliwe no i tak moja siostra ma 10 lat w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze to w pozytywnym znaczeniu jezeli ktos zle odczytal moje intencje to przepraszam z gory nie chce zadnej urazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Kreyyyzolkaaa zrób najazd na inną aptekę, bo widzę ze testy schodzą jak paczki dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie odniosłam do konkretnego przykładu czyli zuzy22 jeżeli rok jej nie wychodzi i ma jakies podejrzenia że coś jest nie tak, a wychodzi to juz z jakis badań to nie ma co czekać tym bardziej że jej lekarz nie idzie do przodu tylko stoi w miejscu, a w takiej klinice na wstępie wszystkie badania zlecą i wiadomo o co chodzi. Czasami wystarczy jeden mały zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dokładnie tak jak piszecie i ja też ciągle to słysze "jak sobie darowaliśmy to się udało' ale ja nie mam pojęcia jak oni to robią. Ja nie potrafię przeżyć jednego dnia żeby o tym nie myśleć:/ Mój M też zaczyna się dołować. Jak pytam co chciał by dostac na urodziny odp test z 2 kreskami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Hej dziewczynki :) Witam nowe staraczki.Słonko pięknie świeci za oknem więc nie ma co się smucić,głowa do góry na każdą z nas przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza22 wiem co czujesz a warto chcociaż na jedną wizytę się przejść i porozmawiać z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się okazać że masz np nie drożny jajnik to mały zabieg a dziewczyny juz po miesiącu zachodzą :D to jest najczęstrza przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×