Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

no wlasnie kurde czy moze ktos mi zinterpretowac moje temp? jakbym napisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale było by fajnie, gdyby wszystkie po kolei z tabelki przepisywały si na tabelke z terminami porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
No super by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33dc-36,5 przezroczysty ciagnacy 34-36,5 przezroczysty ciagnacy 35-36,4 przezroczysty ciagnacy 36-36,5 37-36,6 38-36,5 39-36,4 40-36,6 41-36,4 41-36,3 42-36,3 43-36,3 przezroczysty ciagnacy 44-36,5 przezroczysty ciagnacy 45-36,4 przezroczysty ciagnacy 46-36,4 47-36,5 48-36,5 49-36,3 50-36,6 przezroczysty ciagnacy 51-36,3 temp zawsze mierzona o 7 rano przed wstaniem z lozka,zadnych chorob przebytych, troche stresow mialam, a zaczelam dopiero od 33dc mierzyc, moje cykle zwykle sa 30-40dni cos takiego, moze ktoras mi powiedziec kiedy mogla nastapic owulacja bo ja juz sama nie wiem, czy juz byla czy bedzie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Ja dziewczynki już spadam córkę kąpać i odpocząć :) Jutro będę od rana :) Miłego wieczorku życzę i Dobranoc :) papa do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Milenkaaaa dziewczyny czy ktoras mi pomoze cokolwiek odczytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers - ja jestem ostatnia, ktora mogla by byc znawczynia w kwestii temperatury. Wiem tylko dwie rzeczy: po owu temp. powinna skoczyc, czsto powyzj 27 i spasc dopiero krotko przed @ a u Ciebie wszystko Pi razy oko jedno i to samo. Ale temperatura to zdradziecki mechanizm (sluz tez) - malo wiarygodny. Mierzysz, rozumiem dopochwowo? (to nejlepsze) Wiecej nie wiem. Watpie, ze pomoglam ale sie staralam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mierze opochwowo, gdzie nigdy nie mialam wiekszej temp powyzej 36,6, jak kiedys mierzylam tez mialam takie tem, i 36,6 byla moja najwieksza a 36,3 najmniejsza, wiec juz saa nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
Zwolnijcie troche z pisaniem bo doczytac sie nie umiem... a ppozniej zapominam odpisac... :) Witam w naszym gronie nowe staraczki zycze powodzenia i owocnych staran :) Co do temperatury to nigdy nie mierzylam bo jak juz przed @ mialam ponad 37 i sie cieszyłam ze juz nie dostane okresu to za pare godzin temperatura spadala i automatycznie dostawalam@.. takze nie jestem przekonana. nasze ciala nie sa idealne i wystarczy zmiana temperatury na dworze i juz jest jakies zachwianie... Krejzolka na pewno nie dostaniesz juz @.... pewnie jestes w ciazy wiec juz nie stresuj sie bo dziecku szkodzisz... :P tak samo powiedzialam przyjaciolce i teraz ma 20 miesiecznego syneczka; :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w 43 lu 44dc mogla byc owul?? bo czytalam ze owul nastapi po spadku temp i utrzyma sie minimum 5 dni to napewno nastapila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->anvers: albo Ci hormony w tym cyklu zaszwankowaly albo po prostu masz male wahanie temperatury, czyli, ze mierzenie temp. jest u Ciebie niemiarodajne i nie mozesz sie na nim opierac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moch wyliczen wynika ze jak nastapila owul 43 lu 44dc to kolo 8 marca powinnam dostac @ albo juz i nie, dodam ze jakos piersi powoli zaczynaja mnie bolec tak jak na okres, wiec moze dobrze licze, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze przy niskich temp wystarczy jedna lub dwie kreseczki po przecinku, to uwaza sie ja za podwyzszona lub obnizona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
jutro rano testuje jak w nocy @ nie nadejdzie;) dziewczyny jakie badania robilyscie juz? ja mialam hsg a maz badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers, na podstawie tych pomiarow nic nie wywnioskujesz, bo najwyzsza temperatura od najnizszej rozni sie tylko o 2 kreski, w dodatku skacze raz w ta raz w ta a taka mala roznica to moze byc kwestia dnia, diety, temperatury w pokoju lub bledu pomiarowego... Moze mialas wtedy owu, moze nie ale ja tego na podstawie Twojej temp. nie moge rozstrzygnac. Jakbys pomierzyla przez kilka miesiecy to bys wiedziala, czy 36,3/36,5 to dla Ciebie duzo czy malo. Ja mam teraz 37,4 i jestem tydzien po owu (testowanym i "czutym") i na domieszke podziebiona. No i nie mierzylam dotad regularnie, wiec tez nie mam porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko rozumiem, ale pare miesiecy temu mierzylam temp przez kilka miesiecy i moja temp najwyzsza byla 36,6 a najnizsza 36,3, i tak w kazdym cyklu, tylko nie mam juz tego notesu wiec nie moge teraz porownac nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczytalam tez ze spadek jedno lub dwudniowy po kilku dniach od owulacji moze swiadczyc o zaplodnieniu komorki, ale pozniej powinien nastapic jej wzrost, gdyby doszlo do zaplodnienia, a jak nie doszlo tomoze normalnie spasc niekoniecznie przed @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers a nie masz wczesniejszych pomiarow.. wiesz mi to wyglada na cykl bezowulacyjny :( po tempkach widac ze owulacja tuz tuz.. a jednak nic z tego nie wychodzi bo tempka spada, wzrasta spada wzrasta.. a tak byc nie powinno wydaje mi sie ze masz obnizony poziom prolaktyny.. nie masz wyraznego skoku.. tempki sa caly czas takie same.. po skoku temperatura powinna utrzymywac sie na wyzszym poziomie a nie spadac nie wyglada to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1988
jak wczesniej napisałam co do temperatury nie bylabym pewna... jak ktos idealnie nie zna swojego cialo to nie jest w stanie wyczytac nic z pomiarów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bo widzę że tu zaklinacie wszystkich @ proszę ominąć na razie moją bo muszę sprawdzić czy leki działają:d Witam nowe koleżanki http://nk.pl/#profile zostawiam swoje namiary na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos.. na wykresie twoje tempki najwyrazniej wygladaja mniej wiecej jak gorki.. raz dol raz gora.. oznacza to ze najprawdopodobniej masz zaburzenia tarczycy tepka nie jest zdradliwa.. wrecz przeciwnie potrafi wskazac rozne schorzenia.. ja stawiam taka teze.. bo duzo o tym czytalam sprobuj mierzyc od nastepnego cyklu tempke w pochwie badz w odbycie wiem ze to moze brzmi dziwnie ale taka jest najbardziej miarodajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem, ale przy takich temp jak mam to 36,6 jest najwyzsza a 36,3 jest najnizsza, wystarczy tu jedna lub 2 kreski i beda swiadczyc o obnizonej lub podwyszonej, jestem z tych dziewczyn co maja nizsze temp niz normalnie, mierze w pochwie zawsze, a z tarczyca u mnie jest wszystko dobrze, pomierze jeszcze kilka cykli a jak nie to nie bede mierzyc wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mam pytanie czy od 5 do 7 dni przed @ temp moze sie obnizyc czy musi koniecznie obnizyc sie przed @ lub tylko jeden dzien przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba zalezy od kazdej indywidualnie.. u mnie np.. tempka zmniejsza sie w ten dzien w ktory dostaje @... u kazdej to chyba roznie bywa nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do luteiny bralam kiedys na wywolanie i uregulowanie ale tylko gorzej sie rozregulowalo, pozniej bralam orgametril, tak samo na mnie podzialal, co do lekarza to tu u mnie z tym ciezko, wolalabym isc w polsce, ale musze poczekac do wakacji, mialamkiedys robione badania i wszystkie byly dobre, takze juz sama nie wiem czy taki stres moze tak na to wszystko wplynac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście jak zwykle :D musiałam najpierw nadrobić chyba z 10 stron :D widzę, że zaczęło się tostowanie i tylko patrzeć jak się posypią same grube, dwie krechy :D ja wróciłam z kliniki i jestem biedniejsza o 4 tyś :( ale wszystko idzie dobrze, hormonki zadziałały i od jutra zaczynam hodować pęcherzyki (niestety zastrzyki w brzuch, ale źle to nie wygląda) i w poniedziałek badanie estradiolu i kolejna wizyta. Jak dobrze pójdzie to za dwa tygodnie będę miała już moje dwie fasolki w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×