Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hej panterka, nie bylam jeszcze w ciazy, ale piersi moga tak bolec jak przed okresem,ale to nic pewnego, najlepiej zrobic test ciazowy wtedy bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Hej anvers :) testy już zrobiłam 2 i niestety jedna kreska :( staramy się z mężem o dzidziusia, dziwi mnie to, ze zawsze miałam cykle regularne co 28 dni, a ostatnio miałam po 25 dniach, a teraz czekam i nic, dziś powinnam dostać @, coś się rozregulowało. Pytam o te bolące piersi, ponieważ nie wiem czy mogę sobie robić jeszcze nadzieje , czy już mam sobie odpuścić skoro nic na teście nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze testy wykaza ciaze w dniu spodziewanej @, zdarzaja sie przypadki ze test moze wykryc dopiero po tyg lub dwoch od @, ale tez moze @ ci sie przesunela z powodu stresu badz alkoholu,nie wiem nie jestem lekarzem, byc moze nadzieja jeszcze jakas jest skoro @ nie nadeszla jeszcze, proponuje zrobic test za kilka dni jesli @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers mysle ze ie ma co sie poddawac odrazu ja tez mam wscieklosc odrazu jak zobacze plamke na bieliznie ale poczekaj moze to naprawde fasolka:) 3 mam kciuki kochana mam nadzieje ze dolaczysz do dolnej tabelki bo ja w tym miesiącu tez mam taki zamiar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula jakos nie chce mi se wierzyc ze zmienie pozycje w tabelce, chcialabym ale jakos sie na to nie nastawiam, zobaczymy co bedzie za kilka dni, ale sutki to normalnie swedza jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!u mnie nadal nic...na razie nie testuje jeszcze bo nie chce sie rozczarowac. A teścik owszem dzisiaj kupilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hejka :) dziewczyny nie ma co się dołować , starczy tych stresów, myślę, że nadejdzie ten cz\as dla każdej z nas i w końcu się nam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka zechcesz dolaczyc do naszej tabelki?? jesli tak podaj ktory cykl sie staracie, ile masz latek i date nastepnej @ oraz skad jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers nie smutaj usmiechnij sie bo te sutki to jakas grubsza sprawa moze byc:) Gosiaczek weż nas nie trzymaj w niepewności plizz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
jasne ze tak :) staramy sie 4 cykl, 30 lat :P stara prawda??? małopolska dziś powinnam mieć okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
w sumie jeszcze 29 lat mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChcęByćMamą mam dokładnie tak samo jak Ty! Dlatego jestem strasznie ciekawa jak się u Ciebie sytuacja rowinie. Ja też przed @ miałam ból w podbrzuszu i nietykalskie piersi a teraz zostało 6 dni a u mnie nic, żadnych bóli. Plamienia nie mam więc czekam dzielnie do godziny zero-testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć panterka:) stara to torba przestan panterka zapraszamy :) juz 4 cykl twoich staran dopiero niedawno zaczeliscie a masz juz jakieś dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Nie, nie mamy dzieci, jestem mężatka od 1,5 roku, ale starania dopiero od 4 cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Ale młodsze mają większe szanse zajścia w ciążę :) witam was wszystkie dziewczyny :) fajnie, ze trafiłam na to forum, przynajmniej nie będę się dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
AniaMyszula widzę, że nie jestem sama :) a ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO ChceByćMamą.....początki.......27..........13.03.11.. . .........UK gosia 34...............2..............34..........13.03.2011...... . ..O-E zuza22..............rok.............23..........14.03.11. ...........Częstochowa nemi...............sierpień..........30..........17.03.1 1. ..........śląsk tygrysek333..........1.............25...........19.03.11. .. . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8.............28...........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127..............2.............22...........19-21.03 .11 .......okolice pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka..................3.............33...........20.03. 11.... ......Wawa pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27...........3.............27..........30.03.11. . .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23..........31.03.11............Kosz a lin nietoperek333........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała dziewcz.por.....prawie2lata.....22..........01.04.11.... .......Sesimbra-Portugal Kinga1988..........2lata...........23..........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26...........4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........5.04.11............st-g 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... ........pod Berlinem Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie Pelemele........ ......6..............???..............???...... .........??? NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.....3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska anvers...............3.............26............???. ..............Antwerpen frycia.1987.........1.............24............???.. . ...........słupsk barbera.............70............29............???.. . ...........wielkopolska kiki007...............4.............29...........??? ...............Londyn Dębicy ANUSIA86............1.............25...........???.. .. ...........zielona góra syll....................5.............28...........???... .............zachpom Nikea82.............28............28...........???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777............5.............26...........??? . ..............Małopolska zolta.................0..............25..........???..... ............Gdańśk ada111..............4..............23..........??? ..... ...........SZCZECIN Milenkaaaaa.......???.............22..........??? . ...............szczecin Fistacja............25.............??? ..........???.................Skarżysk Panterka1981......4.............30...........???.................małopolska NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
pani_biedronkowa miło w takim gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka ulokowalam cie w srodkowej tabelce, jak bedzie wiadomo kiedy bedzie nast @ to napisz to zmienimy ci pozycje do pierwszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Dzięki dzięki anvers:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka nic sie nie martw plodnosc normalnej dziewczyny w wieku 20 lat wynosi 50% w kazdym cyklu takze prawdopodobienstwo jest dosc duze aby zajsc no oczywiscie wraz z wiekiem ona maleje ale ty masz 29 jeszcze sie lapiesz :) ale tak naprawde to spada po 35 roku zycia nie wiem do ilu procentow dzisiaj rozmawialam o ty z lekarzem ale jak u cibie wszystko ok i u mezulka tez to nie bedziesz miala napewno problemu a niedlugo zawitamy w dolnej tabelce:) ja mam 23:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
AniaMyszula :) dzieki za słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
lekarz powiedział, ze jeśli się stara już rok ( ciągle staranie) i nic to wtedy można zacząć się martwic, najlepiej zrobi badania i zbadać nasienie mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEDORNKO,dobrze wiedzieć że nie jestem sama :) Będe tu pisać jak się sprawa dalej toczy. Dziwi mnie,ale może jutro @ przyjdzie i się rozkręci,bo te brązowe coś to ni to okres ni top niewiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba wyrwe te sutki bo tak swedza jakas masakra normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej ChceByćMamą :0 jeśli chodzi o te plamienia brązowe, to ja przed niektórymi okresami tak miała, że najpierw plamienie a potem okres, ale u każdej kobiety jest inaczej, słyszałam tez ze niektóre kobiety maja takie plamienia w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
anvers ja słyszałam o swędzących piersiach, nie tylko o sutkach i ze to może być objaw ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×