Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

dobra dziewczyny ja juz uciekam... jutro zas do szkoly :P :/ A co do ????? :] to chodze do szkoly w porownaniu do ciebie pustaku.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez swoje plamienia boje się mocniej ruszać nawet, bo się boje ze @ się rozkreci ;) tak prawdę mówiąc to już się chyba pogodzilam, ze ta terrorystka się pojawi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smieszna ta malutka, trzeba buciki chodzic heheh i paluszkiem pokazuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spoko... :D fajna ta dziewczynka... :D jakie rady tacie daje .. :] no nie moge dzieci sa smieszne.. :P doba spadam juz .. :) do jutra trzymajcie sie.. :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się podoba :D Wiecie co półdupek mi pulsuje,prawy w dodatku.Szok to napewno objaw ciążowy hahahaahahhaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nowe kolezanki sa wstydliwe i nie chca nic o sobie powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny zostawiam swoje objawy na jutro hehe dobranoc i milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide lulu. Jutro jak sie obudzimy pewnie bedzie z 200 stron ;-) Ktora pierwsza wstanie niech da znac moderze - dobrze, zeby ktos zrobil porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłasza się psot obok tzn jest opcja zgłos post do moda. Też ide spać.Jutro gosia miala testowac?bo m taki sama date miesiączki.Jesli tak zaickskam i mam nadzieje,ze tu jak jutro wjede będzie dobra wiadomosc :D\\ DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .?????????????????????????????
"psot", "wkoncu".... zgłoście sie do waszej pani mgr językoznawstwa :D:D:D widać uważa sie za lepszą od was ha ha ha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu sie czuje lepsza tylko od jednej uczestniczki forum - od tej, od ktorej tu sie na pewno kazda czuje lepsza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,ja czegoś tu nie rozumiem.Tzn moj organizm mam na myśli. Miesiączki mam nieregularne.W zeszłym miesiącu dostałam @->13 lutego w 33 dniu cyklu.A teraz mam wrażenie,że wszystko mi mówi ze @ lada chwila,dzień nadejdzie,bo brzuch mnie pobolewa-kłuje @, jestem humorzasta,mam nerwy,płaczliwa jestem i takie zazwyczaj mam objawy przed okresowe. :/ A dziś mam 28 dzień cyklu,czyli co ma zamiar przyjsc w 29 czy 30 dniu normalnie dziwne,bo na to by wychodziło że kochaliśmy się w srodku cyklu,bo kochalismy się 13 dni-13dzien cyklu.Nie kumam tych objawow i w ogole :/ Czego nie mam to bolesci piersi,a zazwyczaj miewam przed @,są nietykalskie bo mnie bardzo bola.Narazie nic a nic piersi mnie nie bolą. Mąż się przebudził,ja tez nie spie jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie ja rozpoczynam dzien:) Troch was ta kolezanka zdenerwowala:( najlepiej w ogole nie zwracac uwagi to sie odczepi, nie ma co sobie nerwy szarpac:) u mnie malpy nadal brak, zaczynam sie zastanawiac czy tesciku nie kupic, bo tak 3 dni przed to juz wiem ze przyjdyie a tu cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Popieram zuze22 nie zwracajmy na nią uwagi. Pamiętajcie nie wolno Nam się denerwować dla dobra możliwych fasolek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. U mnie masakra...straciłam nadzieje ze tym razem sie uda bo wczoraj wieczorem mialam temperaturę. Co prawda 37,8 ale co chwile zimno i cieplo na zmianę mi się robiło. Dziwne bo ani gradło mnie nie boli ani kataru nie mam, nic zupełnie. Troche się w nocy męczyła, tabletek żadnych nie brałąm a rano wszystko przeszło. A już myślałam że się na dobrę rozłoże... Ale fasolki pewnie nie będzie skoro takie osłabienie mnie dopadło... Trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.co za parapet zawital do nas.inaczej trudno okreslic...widze ze mnie trochę ominęlo...Dziewczyny nie zwracajcie uwagi.nie dajcie sie sprowokować.. U mnie nadal nic:-)ciekawe;-)jak @ nie przyjdzie to testuje we wtorek.muszę wziąć małą poprawke;-). Dzisiaj jestem zajęta-nie bedę za duzo mysleć. ide na urodzinki do Mamy na 13.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć kobietki jak tam dzionek czy ktoś może testował dzisiaj ? wczoraj mało pisałam córcia mi się rozchorowała koniec świata rozłożyło ją na maksa wieczorem jeszcze do przychodni pojechałam ale pocałowałam klamkę i na własna rękę kupiłam syropy i leczę ją sama bez opini lekarza a u mnie dziwnie okres przyszedł w piątek ok 18 takie plamienia w sobote sie trochę rozkręcił wsio bolało, był na przemian trochę więcej potem mniej a dzisiaj praktycznie nic jakieś kropelki w krzyżu mnie trochę boli. chyba zrobię za kilka dni test albo znów pójdę do ginekologa czemu taki słaby ten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) karolka - ja z tym plamieniem chyba mam tak jak ty, dziwne bo nigdy tak nie mialam, nie wiem czy moze to jednak jest @, a skoro @ to chyba nie oplaca sie robic testu, plecy u dolu kregoslupa tez mnie bola, i chyba wydaje mi sie ze moje sutki juz mniej bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dalej plamie od wczoraj. Czekam z dusza na ramieniu, ale chyba się rozkreci ;( powinnam dostać we wtorek. Brzuch mnie pobolewa a piersi nie bolą w ogóle. Chce mi się wyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna zaczela plamic a teraz po kolei wszystkie w kolejce w tym ja do plamienia hehe czemu tak do ciazy sie nie ustawiamy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
anvers a w tamtym miesiącu jaką miałaś@ bo ja to w tamtym miesiącu to samo miałam piersi mi się powiększył nie dużo ale różnice odczuwam nic już nie rozumiem na dodatek leci mi coś jak mleko z sutek, masakra chyba będę musiała zrobić jakieś badania. mam też niebieski żyłki na klatce ale pewnie pozostało tak po pierwszej ciąży głupia już jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×