Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Ja mam nadziej że Ci się okres nie rozkręci bo ja już sobie wmawiam, że jak nie mam żadnych objawów jak na @ to może to jest objaw zafasolkowania:) co prawda mi jeszcze 6 dni zostało a Ty już po terminie(z tabelki)więc trzymam kciuki za ChcęByćMamą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi ze mnie piersi nie swedza tylko sutki,piersi jakby byly lekko pelniejsze, wiecej zadnych zmian, hmmm teraz czuje jakby podbrzusze mnie zaczynalo lekko pobolewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
czy jest tutaj na forum ktoś kto już jest mamusią? Może nam więcej napisze o pierwszych objawach w ciąży i nie tylko :) itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
anvers trzymam kciuki :) skoro nie masz na razie objawów na @ to może już nosisz w sobie fasolkę i o tym nie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem juz sama,mialam 2 dniowe plamienie jakby okres lekki,hmmm, chyba jednak zrobie test w srode rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
a kiedy powinnaś dostać @ ? czy już jesteś po terminie i jeszcze @ nie przyszedł? w sumie zrób test to zobaczysz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka - właśnie któraś z nas musi zaciążyć żeby innym opowiedzieć wszystko ze szczegółami, jakie objawy pierwsze itp. Trzymam więc kciuki za testujące w najbliższym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
pani_biedronkowa myślałam ze jest tu jakaś mamusia która stara się o kolejna pociechę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki:) 100 lat mnie tu nie było :) witam nowe koleżanke:) panterka pytałaś o objawy ciążowe. A więc mnie tak piersi bolały (po bokach) że szok,wyskoczyły mi pryszcze i myśle sobie no trudno,@ będzie. Ale @ nie było i robie test w dniu spodziewanej @ no i patrze a tu nic,szybko chowam test do szafy. A @ nadal nie ma. Robie test 3 później i są dwie piękne krechy :) i coś mnie tknęło i wyciągłam ten pierwszy test z szafy i była druga kreseczka taka bladziuchna :) boże jak ja sie cieszyłam... a jak sie to skończyło to wiadomo.... :( a z weselszych rzeczy to nasze obrączki sie już robią i hyba znalazłam suknie ślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nieregularne cykle po tabletkach anty, dzic moj 63 dc, sporo, nie wiem kiedy mialam owulacje, czy do niej wogole doszlo,w srode robie test, i umawiam sie na wizyte do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers mnie tez sutki swędzą a czasem nawet całe piersi i troszkę boli w dole brzucha na objawy to za wcześnie bo dopiero jestem w 23dc. Panterka witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Witam dziewczyny :) powiem szczerze ze nie trafiłam nigdy na takie fajne forum jak to wasze , w sumie nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki:) 100 lat mnie tu nie było :) witam nowe koleżanke:) panterka pytałaś o objawy ciążowe. A więc mnie tak piersi bolały (po bokach) że szok,wyskoczyły mi pryszcze i myśle sobie no trudno,@ będzie. Ale @ nie było i robie test w dniu spodziewanej @ no i patrze a tu nic,szybko chowam test do szafy. A @ nadal nie ma. Robie test 3 później i są dwie piękne krechy :) i coś mnie tknęło i wyciągłam ten pierwszy test z szafy i była druga kreseczka taka bladziuchna :) boże jak ja sie cieszyłam... a jak sie to skończyło to wiadomo.... :( a z weselszych rzeczy to nasze obrączki sie już robią i hyba znalazłam suknie ślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
monia_aa trochę mnie pocieszyłaś, bo ja mam na razie tak jak opisałaś, piersi mnie bolą po bokach strasznie, sutki w ogule, i dziś powinnam dostać okres i nie mam, ale robiłam dziś test i jedna krecha :( ale znając życie @ przyjdzie lada dzień spóźniony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byka zrobiłam brr,CHYBA miało być i jeszcze dwa razy mi to samo wysłało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
monia_aa piszesz ze obrączki się robią, i suknie już chyba masz...to są niezapomniane chwile, które się pamięta i pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaMyszula ja chodze Kopaczyk- Pstrokąńska lub na odwrotnie, nigdy nie pamiętam:) Na razie nie widze potrzeby zmiany ale tak sie pytam, bo z tego co piszesz to twn lekarz wydaje sie zaznajomiony w temacie. Z tego co wiem to ta moja sie specjalizuje w onkologii, ale tak tylko slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Dziewczyny po przeczytaniu waszych wątków, postanowiłam wam cos napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Jeśli chodzi o te plamienia, to rożnie bywa, moja kumpela np teraz ostatnio miała plamienia, ale chyba przez ok 4 dni i poszła po tygodniu do lekarza, ponieważ test wykazał, ze jest w ciąży...gdy plamienia nie mijały zrobiła test ponownie i już kreska była jedna, jak poszła do lekarza było już za późno, lekarz powiedział, ze samoistne poronienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
monia_aa współczuje Ci, wiem, ze to nie jest takie łatwe, dlatego pisze ze z plamieniami trzeba uważać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterka ja miałam plamienia wcześniej,brałam duphaston,leżałam i tak nic. :( ale będzie dobrze,musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Pewnie, że będzie dobrze monia_aa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterko,to fakt możliwe że jutro przyjdzie ból brzucha (ze zdwojoną siłą-oby nie ) i dostane wredną @.Narazie nie czuje się dzisiaj w ogole na @.Chyba tak raz miałam,że plamienie a potem się rozkręciłam,dlatego we wcześniejszym poście-postach pisałam,że czekam na rozwoj wydarzeń. biedronko,dzięki za kciuki,wiare.Choć ja mysle,że to byłoby za piękne,gdyby było prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia gratulacje:) panterka najlepiej zrobic badania nasienia meza bo 50 na 50 i kobieta i mezczyzna mogą miec cos nie tak ale ja zaczelam od swojego m i zaciągnelam go na badanie;]ale nie marudzil zbytnio teraz jest zadowolony co to nie on ile ma plemniczkow wiesz i sie do mnie cieszy po co to bylo on wiedzial ze ma wszystko wporzadku ale gdybym ie zbadala bysmy nie wiedzieli a teraz mam pewnosc na 100% ;=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam tak glodna ze odgrzalam golabki, zjadlam jednego i teraz zbiera mi sie na wymioty, jak se pomysle to bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczyny do jutra lece sietulic z misiem mam sluzik na 10 cm nawet wiecej wiec owulka chyba dzis jest a nie jutro dobranocka:*;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×