Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

A mnie dzisiaj od rana bardzo boli lewy jajnik normalnie tak jakbym miała zaraz dostac @ troche to dziwne bo dzisiaj mam 20 dzień cyklu :( boje się że ta małpa @ już nadchodzi ale dlaczego tak szybko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, a o której odbierasz wynik? ja myślę, że u Ciebie będzie tak jak u mnie:) Betka potwierdzi bladziutka kreskę. A i mnie ładna druga kreska pokazał się dopiero w 30 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcik-- nie wiem o ktorej bede miala wyniki bety. przed 13 mam miec wyniki hbs, okolo 13 wyniki gr krwi, a o ktorej bete, toxo i cytomelagie to nie wiem, pewnie kolo 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie 37 dc. Czuję że @ dzisiaj przyjdzie. Boli mnie delikatnie podbrzusze. A miałam już nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, stezenie bety w krwi moze byc kilkadziesiat do kilkuset (!) razy silniejsze niz w moczu. Beta bowiem w krwi jest zawsze a w moczu nie zawsze, to wyjasnia, dlaczego niektore dziewczyny maja czasem druga kreske dopiero w szostym miesiacu :-p A mnie lekarz mowil, zeby prolaktyne robic po owu. Powiedzicie: czy castangus moze miec skutki uboczne? Czy as aprzeciwskazania? Czy moze rozregulwac cykl? Bierzecie go 3 miesiace i 3 przerwy czy jak? A moze tylko do owu i przerwa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i maz odebral wyniki... no i wg bety nie jestem w ciazy... i teraz nie wiem co dalej robic. gin mi powiedzial, ze jak nie jestem to mam odstawic luteine, a jak jestem to odstawic norprolak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde - Sipp - nie wierze normalnie... to ile tej bety bylo? zrob jutro test i zobacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana - a na tym leku niby "cudzie" to sie kompletnie nie znam. Nie zaglebialam sie jescze w temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia--nie widzialam wynikow, ale maz mi mowi, ze wg norm nie jestem, ale normy sa niby od 3 tygodnia, a ja wg swoich obliczen jestem w 1-2 zrobie test jutro. odstawie chyba norprolak na razie i nadal bede brala luteine i w przyszlym tygodniu powtorze badanie z bety w innym labolatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może on cos z wrazenia zle odczytał??? Ja bym mojego pytała od razu konkretnie o wartosc, bo od do liczb sie calkowicie nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co ten pierd... test pokazuje? Rozumiem, ze oszukuje w drugą stronę.. Ale w tą?.... Ehhh, załamać się można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Sipp, bo juz się ucieszylam, ze Ci się udało. Tym bardziej, ze bralaś tyle leków.. Jak napisalas o tej kresce, bo byłam na 100% pewna, ze dzidzia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia-- slyszalam, ze to labolatorium czasami ma jakies przeklamania i wyniki im wychodza inne niz w rzeczywistosci. zrobie sikanca jutro i jak wyjdzie pozytywny to sie zastanowie co dalej a jak negatywny to odstawie luteine i bede dalej wcinala norprolak, a dzisiaj to sie zaszyje chyba w domu i zarygluje drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg z tego co wiem to bgc z krwi powinna wyjść już 10 dni po owulacji . zarodek powinien się zagnieździć 4-5 dni po owulacji. A bhc wychodzi po zagnieżdżeniu na 5-6 dzień. więc może jeszcze nie trać nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m ma o wiele gorsze wyniki nasienia niz Twoj, wiec pewnie sie bedziemy rok bujać z tym.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tak zdolowana, ze sie w glowie nie miesci. w robocie jeszcze mam godzine siedziec i sie usmiechac, a z przyjemnoscia bym wydarla jape albo zwinela sie pod koldra i przytulila do kota, coby wysluchal moich zali. czuje sie tak oszukana jak nigdy... ten cykl teraz co bedzie sobie chyba odpuszcze, bo inaczej oszaleje, za duzo tych emocjio w te dwa dni mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- ja rozumiem, tylko nei rozumiem czemu sikaniec wykryl cos i pokazal 2 kreski, a beta nie wykazal nic. nie wiem co robic, zadzwonie wieczorem do gina i zapytam co mam zrobic z takim fantem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorz w innym labolatorium i jak wyjdzie beta dobra to jedz do tego 1-szego labo i zrob im z dupy jesien sredniowiecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg pewnie Cie to nie pocieszy ale ja tak mam z testami owu zrobiłam dzień po @ i wyszła testowa ciemniejsza później bladła a w 15 dc znowu wyszła testowa ciemniejsza teraz już zbladła ale nadal jest czyli na to wychodzi że miałam dwie owulacje :) i to pierwszą zaraz po @ jakoś w to nie wierzę bo jak to możliwe. dzisiaj też zrobiłam test owu a tam znowu ciemnieje kreska testowa bo wczoraj wyszła jaśniejsza. coś mi się wydaję że otrzymałam uszkodzone testy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg masz dwa wyjścia albo laboratorium do dupy albo test Cie oszukała Ja Ci życzę żeby to było felerne laboratorium :) I znowu niepewność i czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sipp..
moze fakt ze bierzesz hormony zafałszował wynik testu???niestety czesto tak sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- testy kupuje w aptece, bo moj nie uznaje tych z allegro, zrobie jutro i bedzie wiadomo co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdroszcze, sipp... Ja tez sie juz cieszylam z Twoich wynikow... Nie wiem, co Ci poradzic... Wynik 0,1 nie moze byc razcej przeklamany - ja po takim wyniku zawsze dostaje @. Zrob INNY sikaniec, mozesz powtorzyc bete... Ale raczej to byl wadliwy sikaniec... (byla afera z wadliwymi testami). Bardzo mi przykro. Ja po tym cyklu (wlasnie mam @) tez jestem zdolowana i tez mam ochote rzucic wszystko w cholere... I juz nie wiem, lykac tego castagnusa czy nie, czy sie wstrzymac do jesieni... Jestem zmeczona i zrezygnowana (choc oczywiscie moje przezycia przy Twoich to pikus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- zrobie test jutro, jak bedzie negatywny to odstawie luteine, dostane okresu i cykl jeden sobie odpuszcze, pozniej moze bede miala bardziej pozytywne nastawienie. ale dzisiejszy dzien doprowadzil pierwszy raz do tego, ze doslownie mam ochote siasc z butelka wodki i ja sama oproznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeszcze lepsze, to jutro idziemy na spektakt do teatru muzycznego na ktorym bedzie pelno dzieci... nic tylko sie pochlastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny i mamy nauczkę , olewać te sikańce, bo potem mozna sie wykonczyc psychicznie i robic najwyzej betę po terminie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mam prośbę do dziewczyn przyjmujących luteine w drugiej fazie cyklu: czy mozecie mi napisac ile dni po odstawieniu luteiny dostajecie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×