Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość kozza
hej dziewczyny.. eh wczorajsza wizyta mnie tak dobiła.. niestety nie wiadomo czy ciąża się utrzyma..pęcherzyk jest ładny..ale pojawiły się jakieś cholerne przestrzenie w ścianie macicy, ..i wogole pęcherzyk wskazuje na pózniejsze zaciążenie, niż przypuszczaliśmy..dostałam leki na podtrzymanie, mam leżeć..i się nie denerwować.. :( dziś robiłam badania ..i co dalej, kolejna wizyta 22 czerwca. wkurzam się na siebie, mogłam iśc od razu na zwolnienie, a nie na zieloną szkołę się pchać, ale szkoda mi było mojej klasy..a teraz bokiem mi to wszystko wychodzi.. cóżż mi pozostaje, mieć nadzieje, że jakos się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kozza:)trzymaj sie kochana:)i walcz o maleństwo:)ja tez przez to przechodziłam:(tylko że mi lekarka nie dała nic na podtrzymanie ciąży:(i straciłam mojego aniołka:(powiedziała tylko coś w stylu dziś jest a jutro może nie być...małpa:(ale teraz mam super lekarza:)trzymam kciuki za ciebie i za fasolke:)żeby z Tobą została:)bo naprawde nawet najgorszemu wrogowi bym nie życzyła straty dziecka...bo to chyba najgorsza rzecz jaka może człowieka w życiu spotkać:(także odpoczywaj i bądż dobrej myśli:)tak jak ja:)że jeszcze kiedyś zostane mamą:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kozza nie martw się.. mnie tez tak lekarz nastraszył... Ze nie widac zarodka,... ble ble ble... a okazało się ze rzeczywiście pozniej doszło do zapłodnienia... Mam dzisiaj wspaniałego synka i wszystko jest ok. Nie powinien lekarz tak w ogole gadać i wkur...ć kobietę, bo dopiero wtedy szkodzi dziecku jak sie stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! kozza-- no to lezakowanie i wcinanie lekow. trzeba sie teraz oszczedzac coby fasolka sie utrzymala. ja bylam na badaniu czystosci. wynik za 48 godzin, czyli na poniedzialek bedzie. wieczorem mam wizyte u gina i dowiem sie co dalej. pani robiaca badanie pytala mnie czy biore jakies leki z kwasem mlekowym bo mam bardzo dobre ph, jak powiedzialam, ze tak, to powiedziala, ze niewiele kobiet sobie tym zawraca glowe, a to pozwala na nielapanie infekcji i ogolnie pomaga w zaciazeniu i ze nadal powinnam raz w miesiacu brac przez 10 dni te tab, najlepiej po owu. u mnie za oknem dzisiaj szaro buro i ponuro, ale na szczescie kochany piateczek i jutro bede mogla dluzej polezakowac w lozeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka-- ja wcinam lacibios femina. zreszta kobieta wlasnie mnie o ten lek pytala czy go biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:)to ten co młynarska reklamuje:)chyba dobrze kojarze:)i jak Ty to bierzesz:)może i ja bym to sobie kupiła:)bo to chyba bez recepty:)jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazła w końcu @ :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Katii82...............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............26...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... .......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................5.............23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13............29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec.........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5.............27..........30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8.............23............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5............22............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg.........7.............28............3.07.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............5............34........... 6.07.11............ ..O-E klara1984..........10.............27...........6.07.11.. . ........lubelskie cocacolagirl.......16............26............7.07.11 ...........Łódź Xenia33.............6............33............ 9.07.11..........Wrocław anvers..............6.............26...........11.07.11.. .........Antwerpen NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???.......... .4.........gdańsk Ira1.................. 27........25.01.12..........???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka-- mnie gin powiedzia zebym to wcinala to wcinam, teraz bralam jedno opakowanie na cykl, ale nie od jakiegos konkretnego momentu, a dzisiaj kobietka mi powiedzila by brac od owu przez 10 dni, to bede brala rownolegle z luteina. biore rano po sniadanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:)czyli to nie ma tak ze w jakimś konkretnym czasie cyklu??bo tu teraz troche czytam o tym i widze ze to tylko 10 kapsułek w opakowaniu:)czyli takie jedno na miesiąc wystarczy:)tak myśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odwołałam oczywiście romantyczną wycieczkę do Krakowa.. z powodu zalania mnie ;) i zaszyję sie w zaciszu domowego ogniska... Zawsze 2 i 3 dzien to mam masakrę i najczęściej odwiedzaną komnatą na Wawelu to byłoby WC :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój plan przełożenia tego wypadu jest misterny oraz chytry :D Pojedziemy w weekend "owulacyjny" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- jestes niesamowita:) moja owu tez wypada w weekend, ciekawa tylko jestem czy w tym cyklu bedzie mi wolno zajsc po tym badaniu droznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem smutna dzisiaj :( miałam mieć w ten weekend owulację, a tu dupa :( nie było i nie będzie już owulacji - śluzu już nie ma w ogóle. Lipa :( znów bezowulacyjny cykl :( kozza trzymaj się 🌼 dbaj o siebie i maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia zazdroszczę, ja ciągle czekam b.ole ustały i takie tam w poniedziałek ide do gin po coś na wywołanie:(:(bo już mam dość czas leci a ja czekam ... kozza nie martw się na zapas dużo odpoczywaj a za pare miesięcy bedziesz się z tego śmiała:):)trzymając w rekach maleństwo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii82
Hej Dziewczynki :) Pojechałam dziś rano do mojego gina chciałam zrobić tę Bete u nich koszt 40 zł i czekać aż do Poniedziałku, więc pojechałam do Brusa prywatnie zapłaciłam 39zł i wyniki dziś o 16stej, trzymajcie kciuki....... Jakaś poddenerwowana jestem bo oczywiście wewnątrz czuję od początku,że jestem w ciąży a z drugiej strony wiem,że różnie to bywa i mogłam się podświadomie nieźle wkręcić... Jeśli jednak byłby to 14 dzień po zapłodnieniu a 31 dzień cyklu to jaki powinnam mieć mniej więcej wynik albo granicę tej Bety, czy kotoś z was może wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie dostałam telefon że moja siostra urodziła:)Igorka:)miała cesarke ale wszystko dobrze:)ciesze sie:)chociaż troche jej zazdroszcze....ale ja będe następna w rodzinie:)wierze w to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sie dzieje na naszym forum...dawno mnie nie było...ostro praCUJE.....MIŁEGO DNIA KOCHANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka - gratuluje zostania Ciocią ;) Sipp - moze nam się uda razem zaciązyć.. :) ja w poniedziałek na badania hormonów się udaję - a dostałam cały koszyk za 200zł :o i czekamy 2 miechy na podreperowanie męzusia :D... pozniej w razie czego ja na warsztat i robie to co Ty sipp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wczoraj byłam na wizycie u ginamam pęcherzyki. Jeden mały 12 mm, ale ndrugi ma 19 mm. Dzisiaj, albo jutro powinien pęknąć i się staramy - tak jak kazał Pan Dr. ;) Potem poczekamy 2 tygodnie i sie okaże. Dzisiaj nie czuje się najlepiej. Brzuch mnie boli i ogólnie czuje się do d... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Xeniu:)chociaż mam cichą nadzieje że niedługo będziemy sobie wzajemnie gratulować zostania mamusiami:)jakoś tak dziwnie spokojna dziś jestem:)i wiem że mi sie to wszystko ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka - pecherzyk pęka dopiero przy ok 24mm :) a u mnie ostatnio dorósł do 26mm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie rosną takie duże. Mi pękają jak mają ok 21 mm. Wczoraj miał 19, więc pęknie dziś lub jutro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- opisze wrazenia jak juz bede po. gion mi nie powiedzial, ze przed badaniem czystosci nie wolno 2 dni wspolzyc- bo mu sie zapomnialo... dobrze ze nie bylo ptrzytulanek bo bym chyba gina przetracila w krzyzu. przed droznoscia tez nie wolno 2 dni, wiec slubny chodzi zly jak diabli. no ale mowi sie trudno i zyje sie dalej. wieczorkiem ide ze wszystkimi wynikami jakie mamy, wiec ciekawa jestem co nam powie. slubny co prawda idzie dzisiaj na swoje wlasne imieniny z chlopami pic, no ale ten jeden raz mu wybacze, niech troche sie rozerwie. co prawda jak wroci w stanie mocno znietrzezwionym to mu jutro zrobie pobudke ze popamieta na dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy robisz droznosc? Ciekawa jestem, ale chyba to badanie jest nieprzyjemne.. yyyy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×