Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość jurcysiowa
hej jestem paulina mam 24 lata i od dwóch lat staram sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
mam pco i leczę się na niedoczynność tarczycy tsh mam juz w normie wynosi 1.5 biore na to euthyrox 62.5 mam tez podwyższoną prolaktynę norma jest do 20 a ja mam 24 i biorę na to bromergon 1 raz dziennie duphaston od 16 do 25 dn cyklu kwas foliowy 1 raz dziennie clostilbegyt od 5 do 9 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
dzisiaj jest 26 dzień cyklu czekam na @ i od piątego dnia clo czy ktoś ma podobną sytuacje do mokjej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj jurcisowa, wspólczuje że to tyle trwa u Ciebie, wiem co czujesz oby kuracja którą stosujesz szybko pomogła waśnie odebrałam oryginalnewyniki bety (wczoraj miałam tylko wydruk z netu) i tm mam zakres z którego wynika 4-5 tydziń ;) jutro ide na powtórną bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
gratulacje tez kiedyś brałam sam duphaston ale mi nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 30 czerwca mam zarezerwowany lot, któy ma trwac 2h...teraz sie zastanawiam czy to bezpieczne ...leciala ktoras będą c w ciaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dhupaston jest stosowany przy niskim poziomie progersteronu, który jest potrzebny do zagniezdzenia i podtrzymania ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
wiem mam niski progesteron i ostatnio nie mam owulacji w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lecę w lipcu. to będzie 20 tydzień mniej więcej. Nie ma u mnie przeciwwskazań. Pablinka leciała na pewno w pierwszych tygodniach. Różne opinie mają lekarze na temat latania w pierwszych tygodniach. Ogólnie, lubią straszyć. mój gin twierdził, że I trymestr to jest takie być albo nie być dla ciąży, ale ogólnie to uważa, ze potem nie ma problemu z lataniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
Witam wszystkie forumowiczki. Mam problem z interpretacją swojego wykresu temperatury gdyż w fazie lutealnej wystąpił u mnie spadek temp o 0,4 stopnia. Najlepiej będzie jak zamieszcze cały mój wykres. Bardzo proszę i interpretację i wasze oceny. Dodam tylko że o dziecko staramy się już 6 miesięcy. 1-8 dc - @ 9dc - 36,4 - sucho 10dc- 36,5 - sucho 11dc- 36,5 - wilgotno, przejrzysty, nierozciągliwy 12dc - 36,5 - wilgotno,rozciągliwy 13dc- 36,6 - białko kurze, ślisko 14dc-36,5 - mokro, rozciągliwy, przejrzysty 15dc-36,5 - wodnisty, przejrzysty, wilgotno 16dc- 36,6 - wodnisty, przejrzysty, wilgotno 17dc- 36,5nieprzejrzysty, wilgotno, wodnisty - 18dc - 36,6 - //- 19dc- 36,5 - lepki, nieprzejrzysty, wilgotno 20dc-36,7 - -//- 21dc-36,8 -//- 22dc-37,0 lepki, grudkowaty, wilgotno 23dc-36,6 - białawy, wilgotno 24dc-36,7 białawy, wilgotno Co może oznaczać ten spadek w 23 dc? Proszę pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka a działaliście w okolicach 12-14 dc? bo wtedy był najlepszy czas Olcik robie sobie listę pytań do lekarki zobaczymy co ona mi powie, czytajaąc fora są naprawdę różne wypowiedzi mnie strasznie boli głowa i czuje sie zmulona, czuje głód, ale nie chce mi sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
może masz niski progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
staranka były 10, 13 i 15 dc. Martwi mnie tylko ten spadek temperatury, jeszcze nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
bierzesz duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
cocacolagirl żona mojego kuzyna jest w 4 miesiącu ciąży i przyleciała do Polski na chrzciny, więc nie wiem jak z tym lataniem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula245 ja tez mam taka sytuacje jak ty z tym spadkiem.u mnie tem spadek był w 21dc,a cykle mam 28 dniowe.dziewczyny na innym forum zasugerowały mi spadek implantacyjny czyli spadek temperatury w czasie zagniezdzenia sie zarodka.Jesli temperatura znowu Ci sie podniesie to moze, to sugerowac ciąże.Zycze powodzenia i trzymam kciuki zeby temp ci sie podniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
duphastonu nie biorę. Co do tego spadku implantacyjnego to bardzo chciałabym żeby to było to.A jak to jest u ciebie Aniu?w którym teraz dc jesteś?masz jakieś inne objawy? Dziewczyny czy potraficie powiedzieć coś więcej na temat spadku implantacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam spadek w 20-21 dc temperatura spadła mi z 36,9 na 36,5 a dzis mam 22 dc i temperatura mi sie podniosła na 36,8 . ten spadek podobno wystepuje ok 6 dni od owulacji,niska temperatura moze wystepowac 3 dni a potem znowu musi sie podwyzszyc i nie spadac wtedy mozna podejzewac ciąże.Ja jak narazie tyklo tyle wiem o tym spadku.Taki spadek nie u kazdej kobiety wystepuje tak samo jak plamienie implatacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
ania29-2011 no to obie musimy parę dni poczekać aż wszystko się wyjaśni. A znasz też może jakieś inne powody takiego spadku? A jak z twoimi objawami przed @ różnią się teraz jakoś od poprzednich miesięcy?Czy masz także jakieś inne powody aby myśleć że to może ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie spadki temp moga byc tez spowodowane np, zbyt krotki sen,alkohol ,stres.u mnie nic takiego nie wystapiło wiec zaciekawił mnie ten spadek ,a dziewczyny zasugerowały własnie spadek implatacyjny.Co do objawów przed @,to w cyklu jakos od wczoraj wszystko mnie niesamowicie drazni.Pozatym czuje lekko jajniki ,piersi w sumie prawie mnie nie bola,mam ochote na słodkie jak zawsze przed @,no ale zobaczymy pozostaje tylko poczekac czy @ przyjdzie czy nie:) a ty masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
w moim przypadku również nie było stresu ani alkoholu.a objawy?od kilku dni strasznie bolą mnie piersi, dziwne napięcie w podbrzuszu(dziś jak narazie nie), ogromny apetyt, ale zdaję sobie sprawe że tal naprawde wszystkie te objawy to też objawy zbliżającej się @ mam podobne co miesiąc dlatego wolę się nie nakręcać za bardzo.A więc Aniu trzymam kciuki za nas obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
a długo się już starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
no to nieźle a ja martwie się że to 6 i jeszcze nic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz kolejny cykl rozczarowania :( NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................5.............23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13............29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec.........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5.............27..........30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8.............23............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5............22............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg.........7.............28............3.07.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............5............34........... 6.07.11............ ..O-E klara1984..........10.............27...........6.07.11.. . ........lubelskie BlackRosssa..........8...........27............07.07.11.. . .......Rzeszów Xenia33.............6............33............ 9.07.11..........Wrocław Tygrysek333.......4............26............10.07.11.... .....Warmińsko-mazurskie anvers..............6.............26...........11.07.11.. .........Antwerpen Mloda Mama2010...4...........26...........12.07.11...........UK ada111..............7............23...........14.07.11 ..........zachodni NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO cocacolagirl.......16............26............7.06.11 ...........Łódź Katii82...............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???.......... .4.........gdańsk Ira1.................. 27........25.01.12..........???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska Panterka1981......29............???............???.. ...........5....... ...małopolska vixwoman.........25............???............???........ .......1................śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
Ada111 nie załamuj się!!! Nie jesteś tu sama, chyba wszystkie tu pragniemy tego samego.Wiem że to nie takie proste nie martwić się, sama przeżywam to od 6 miesięcy, ale może w końcu się uda. ania29-2011 Daj znać jak to się u ciebie skończyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula245
hej dziewczyny!!! czy potraficie coś więcej powiedzieć na temat implantacyjnego spadku temperatury spowodowanego zagnieżdżeniem zarodka?pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja biały śluz miałam (jak się okazało po fakcie) jak zagnieździł się zarodek odebrałam bete i jest ponad 228:):)to około 3-4 tydzień a więć bedzie prezent urodzinowy dla mnie oczywiście:) oby wszytsko dobrze się skonczyło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×