Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

duzo zalezy na jakiego lekarza sie trafi... A ja mam w tym cyklu nienormalnie niskie temperatury. Zawsze mialam 3,6-3,67 podstawowa a teraz 36,3-3,4! No i jest 15dc a po owu ani sladu :-( Czeka mnie cykl bezowulacyjny? Mam za niski progesteron? Mam zaczac brac ten castagnus (od 1go dnia cyklu czy od zaraz?)? Do jasnej cholery czemu ja nie mam dostepu tu do normalnego lekarza... Buuuuuu. Moze Wy macie pojecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana - a co pokazuje mikroskop? Progesteron to król drugiej połowy cyklu :) w pierwszej rządzą estrogeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati, współczuje.... :( staraczka,świezynka, no chyba ty lekko przesadziłaś. Gdyby męża miała traktować jak maszyne do robienia dziecka, to zmuszałabym go do seksu, nie obchodziło by mnie wtedy że po pracy zmęczony itd a tak NIE jest, kochamy się kiedy mamy ochote. Więc nie rob ze ,mnie potwora zmuszajacego meza do robienia dzieci. mograna ,dzięki za zrozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na mysli monitor? nic nie pokazuje. NIC. I to jest wlasnei problem. Jestem "sucha" - jakby pozbawiona wszelakich hormonow. Nic nie boli, nic nie kluje, zadnego sluzu, zadnej owu. Pusto. A jeszcze w tym cyklu mialam jazdy ala depresyjne. No przeciez skads to sie musialo wziac? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera wiem, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale w jeden tydzień nie da sie nagle odejsc;/ zwłaszcza jak jesteś jednoosobowym działem firmy ;/ jutro i pojutrze muszę być w pracy bo są dwie imprezy na które zaprosiłam ponad 400 osób i nie mogę sobie pozwolić na leżenie ;(( mój priorytet dziecko, ale nie da sie zostawić wszystkiego ot tak co do plamień to jest ich bardzo malusio i są tylko brązowe bez dodatku krwi Katii szkoda, że nie trafiłaś na lepszego lekarza ehh Chcebyć mamą to jest problem jak siedużo pracuje bo potem cżłowiek zmęcozny7 jest i czasami to wygląda tak jakby małżeństwo nei mialo do siebi pociągu,a to zwykle problem zmęczenia zwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana poczekaj jeszcze , bo ja w tamtym cyklu mialam owu dopiero 19dnia - jak nigdy ... Tez bylam w szoku jak byl 16 dzien i nic sie nie działo... ale w koncu sie doczekałam (gin potwierdził)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaliczam, co wypełnia mój czas. Więc nie mam czasu myśleć o zbliżającym się dniu sądu :D A ja z moim M jak na razie nie mamy dość łóżka, no może ja mam i strajkuje od 2 dni, ale to dlatego, że się źle czuje, jestem przemęczona, ale mój M wręcz przeciwnie. Im więcej tym bardziej mu się chce ;) Zastanawiam się, mój lekarz niemówił nic o badaniach na różyczkę, ani tokso, ani ja też nie widze sensu ich robienia. Twierdze, że co ma być to będzie. Mam 4 koty, 2 psy... I mam pytanie czy w ciąży można wyrwać zęba? Co prawda nie wiem, czy jkestem, ale raczej nie ale z ciekawości chciałabym wiedzieć. Może któraś z was coś o tym wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI CZY LEKARZ MOZE ODMOWIC WYPISANIA L4 MIMO ZE WIE ZE MAM PRACE FIZYCZNA I NIC PROCZ DZWIGANIA NIE MOGE ROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad sie biora az takie opoznienia? rozumiem dzien-dwa ale tydzien? czy wtedy faza lutealna nie jest skrocona (=jednak niedobor progesteronu)? Skomplikowany ten "rozrod". Kiedys bylo prosciej... Mozna bylo byc analfabetka i chmary dzieci przychodzily na swiat z instynktownych uniesien a teraz to naukowy belkot z mizerna wydajnoscia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyta - zmien lekarza. Dzwigac kobiety wogole nie powinny a juz w ciazy to wogole. Kotomirka - to moze przechodzilas juz toksoplazmoze? Ponoc wiekszosc posiadaczy czworonogow ja przechodzilo. Kiedys ludzie zyli ze zwierzetami i nie mieli zadnych toksoplazmoz. To wynalazek ostatnich sterylnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyta to już złośliwość lekarza, tk przynajmniej mi sie wydaje Kotmirka moja stomatolog mówiła, że można nawet leczyć, że są teraz tkaie znieczulenia któe nie szkodzą ....ale ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możliwe, że pszełam, bo jako dziecko różne rzeczy z tymi zwierzakami robiłam od głaskania po całowanie w zadek :D A pytam o zęba, bo mam korzeń po leczeniu kanałowym, rok temu stomatolog stwierdziła, że nie trzeba z tym nic robić, bo po co i uwierzyłam a teraz mam ropny stan zapalny a korzeń się rozlatuje. Dzwoniłam do kilku stomatologów i rzaden nie chce mi wyrwać, bo jest podejrzenie ciąży... A przecież nie moge tego przed nim zataić... Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laza lutealna nie jest skrocona - mi zawsze @ przychodzi dokladnie w 14 dniu po owu. Jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotomirka - mi dentysci powiedzieli, ze wlasnie w ciazy lepiej wyrwac niz latac ze stanem zapalnym! Rana w zebodole szybko sie wygoi a bakterie w zakazeniu moga dziecku zaszkodzic! Poszukaj gabinetu z dobrym sprzetem, niech bezpiecznie znieczula (=stres z bolu przy braku znieczulenia jest super szkodliwy) i do dziela. Calowanie w zadek :-D :-D :-D A to sie usmialam :-D :-D :-D Ja tez sie wychwowywalam ze zwierzakami i teraz tez mamy nasza kudlata malpe i ostatnio nawet wyjelam jej kleszcza ze... zwieracza (bezczelny pasozyt!) ale bynajmniej buziakow w tamte okolice nie uskutecznialam :-p :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zobaczymy Ksenia co z tego wyjdzie... Wogole mam wrazenie (a i wyniki mi to potwierdzaja), ze mam malo hormonow... wszystko w dolnych granciach normy (z wyjatkiem prolaktyny po obciazeniu :-( ) Nie wiem, czy taka moja "uroda" czy to jakis defekt, ktory trzeba skorygowac (a jak tak to jak?) :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zarejestrowana na 22 czerwca najwcześniejszy termin na nfz jaki znalazłami gdzie chcieli mnie przyjąć, a wręcz stwierdzili, że wyrwanie to wyższa konieczność, jeżeli jest ropa :D Skoro nie całolwałaś kota w zadek to żłauj! Takie emocje nie są zbyt częste :D Tak się cieszę, że się pozbędę tego zęba... Nareszcie... Najpierw przez 2 tygodnie się męczyłam z ropą przy 8-ce która rosła, a stom kazał tylko płukać co nie pomogło, dopiero jak wyciągnęłam z dziąsła jkąś taką torbę to mi przezło, a ona tak śmierdziała, że na samą myśl śniadanie mi wraca, a teraz ten korzeń od kilku dni się tak spaskudził... Oprócz tego wszystkie ząbki są wyleczone lub zdrowe. Ogólnie nie narzekam na słabe uzębienie. Mam zęby jak koń. Może krzywe, ale zdrowe, od 1 do 4 nie miałam nigdy nawet przebarwień, a te tylne troszkę dziurawe, ale to przez to, że jako dziecko nie chciałam myć zębów za żadne skarby świata :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki odebrałam wynik powtórnej bety ;D i jest 1298,0 ;-D a wczoraj był 39 dc ;D, w 37 dc miałam 368 bety . No i progesteron mi wzrósł bo miałam 26,26, a dziś mam 27,67 Kotomirka a wytrzymasz do 22 czerwca z takim zębem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam innego wyboru. Aż tak uciązliwy nie jest. troche zapach jest nie przyjemny z ust przez niego i smak do d..py mam, ale nie boli jakos specjalnie. Po prostu czuje, że jest. To ząb martwy, więc ból czyje w zasadzie dziąsła, a dziąsło nie jest aż tak silnym bólem. Boje sie tylkko co by sie nie rozwinęło z tego coś poważnego. I gratuluje bety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zęba niestety mogą być powikłania więc dobrze, żen iebawem sie z nim uporasz przed chwilką bym zemdlała, zrobiło mi się tak słabo ,że masakra , uczucie jak po jakims zastrzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wŁĄŚNIE ZADZWONILI DO MNIE OD TEGO STOMATOLOGA I POWIEDZIELI, ŻE JEDNAK W TYM TERMINIE NIE PRZYJMĄ MNIE NA NFZ, EWENTUALNIE PRYWATNIE, A PRYWATNIE TO JA MOGE IŚĆ BEZ CZEKANIA TYLE CZASU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia dzięki, lekarz ciut wcześniej o 16.30 . właśnie sobie wszystkie sprawy próbuje połatwić do przodu, poplanować, cos czuje, że w najgorszym wypadku uda mi sie popracować zdalnie ;) i będę tylko wysyłać pocztą jakieś ważniejsze paczki Kotomirka, a nie lepiej iść prywatnie i nie czekać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ja jestem słodyczoholiczką i też bardzo lubie kawe, a od poniedziałku nie wypiłam kawy bo mi się zwyczajnie nie chce no i na słodkie niekoniecznie patrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacola poszłabym prywatnie ale zwyczajnie mnie na to nie stać... Leczenie ciągnie nas po kieszeni, że bez dodatkowych wydatków wychodzimy na zero. NA "wybryki w stylu dentysta prywatny, dodatkowa para spodni, a o kinie nawet nie marze (choć uwielbiam chodzić)zwyczajnie nas nie stać. W zasadzie od kąd ja pracuje wychodzimy na zero wcześniej zawsze pod kreską... i jak widzę ten debet na koncie, wyczyszczone do zera karty kredytowe to mnie aż skręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) czy mozliwa jest owulacja w 10dc??? (w pierwszym cyklu po clo)??? katii - przykro mi, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka nie martw się my z moim M też nie zawsze mieliśmy tak lekko, był okres taki, że nie starczało na nic dopiero teraz jest lepiej jak dostałam lepsza prace na awans czekałam 9 miesięcy a teraz jak go już mam to idę na L4 dla dobra dzidziusia bo tak lekarz twierdzi że będzie lepiej jak posiedze w domu i pewnie już nie będe miała do czego wracac ale nic mnie to nie obchodzi mój M tez kiedyś pracował za pare groszy ale teraz już jest ok wszystko się obróciło o 180 stopni a co do zębów to zanim zaszłam w ciąże (2 ciąże) to moja mama zabrała mnie do dentysty bo ja zawsze miałam problemy ze zębami od dziecka i miałam zrobione 8 zębów a jeden leczenie kanałowe ale to już byłam w ciąży i to bez znieczulenia:), całe leczenie trwało ponad 4 m-ce a kosztowało ponad 3500zl tak załatwiłam se mój "piękny zgryz" dobrze że mama mi je zafundowała:):)a mój M miał raz robionego zęba bo mu pękł jak orzecha ugryzł ani jednego ubytu nic cero ten to ma szczęście:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×