Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

anvers nie brałam clo... ale znając życie wszystko jest możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po @ caly czas czulam mokro i slisko a dzis sluz plodny i 10dc mam i mialam taki bol mocny po lewej stronie, i tak se pomyslalam ze moze to owu, hmm a wczoraj temp mi spadla nisko i dzis juz o 2 kreski wyzej byla, zadzialam jakmaz wroci, mam nadzieje ze sie nie spoznie jak to owu byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To działaj :D może akurat? :) a dlaczego nie bierzesz już clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka rozumiem Cię bo niestety sama przerwałam leczenie zębów z powodów finansowych a na NFZ nigdzie mnie nie chcą przyjąć ;/ Więc efekt jest taki ze mam kilka zębów do naprawy - tzn. do wymiany plomby bo się posypały już ze starości oki doki zbieram sie zaraz do wyjscia i będe pędziła do lekarza, całe szczescie ze mama chusteczki odświeżające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! katii- wspolczuje:( 🌻 dla Ciebie ja z mezem sie popstrzykalam konkretnie, nie wiem czy beda przytulanki, bo na razie jestesmy w stanie wojny. powinnismy sie przytulac od dzisiaj, coby wykorzystac czas po hs, no ale nie wiem jak to bedzie. ja na progesteron biore luteine w 2 czesci cyklu, ma mi go podnosci bo tez mam okolo 6. a w tym cyklu mam tez zrobic prolaktyne i zobaczyc czy mi dziajala leki poprawnie na obnizenie. wyciek z piersi mam niestety nadal, wiec nie wiem czy dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc;((( lekarka powiedziala ze narazie nicn ie moze powiedziec, ze prawdopodobnie jest to ciaza biochemiczna bo pęcherzyka nie widać, poza tym pojawiło sie deliaktne krwawienie tzn. na wzierniku i na głowicy usg pojawil sie brąz z czerwienią i najlepiej jak odstawie duphastton i dostane niebawem okres.....;(((( kazala mi zrobić w poniedziałek powtórną bete i jeżeli sie powiększy to znaczy ,ze jest ciąża i mam jechac do szpitala na podtrzymanie moja lekarka wychodzi z zaloznia chyba co slabe niech przejdzie naturalna selekcje ...;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha na badaniu ginekologicznym powiedziala ,ze mam powiekszona macice ale na usg dopochwowym nic nie zobaczyla tylko lekkie zaciemnienie z gory ale niwiedziala co to ...i powiedziala ze nie moze powiedziec ani wte ani wewte dosłownie tak powiedziala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cocacola :( niedobre wieści... a może wybierz się do innego lekarza? tak pięknie betka rosła... ja dzisiaj cały dzień jestem słaba i mi niedobrze, jak wróciłam z pracy to spałam przez 2 godziny i m. od razu, że może w ciąży jestem ;) no to mu powiedziałam, że przez pączkowanie się nie da hi hi... no bo w tym cyklu to musiałby być złoty strzał bo ze względu na wyjazdy, robotników, remonty itd. cały jeden raz nam się udało :( zresztą brzuchal mnie zaczął już ciągnąć na @, więc nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zynnnia
hej nie wiem o mam myśleć,,, w poniedziałek powinnam dostać@ piersi przestały mnie bolęć choc zawsze przed @bolały . jestem senna moja temperatura to 37. wczesniej zrobiłam test 4 dni przed spodziewanym@ ale niestety wyszedl negatywny. bolimnie brzuch jak na@ kiedy powinnam zrobić kolejny test? myślicie że to ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżynka wiesz amoże to złoty strzał ;)) a ile jest przypadkow ze po pierwszym razie...to moze wy po jednym ;) juz sie swoje wyryczalam i teraz juz jestem spokojna, tak sie zestresowalam,ze bolu podbrzusza dostalam,teraz wszystko sobie przepracowalam w glowie i tlumacze, ze jezeli mam być w ciąży to ona nie wyparuje i przetrwa...w poniedzialek ide na bete i zobaczymy wiem co czuła wczoraj Katii natomiast jan ie trace jeszcze nadziei i dobrze,zen ie ma mnie jeszcze w tej 3 cz.tabeli, a nadziei nie stracilam bo w forach dziewczyny sie wypowiadaja ze u nich tez nie bylo iwdac pęcherzyka w 5 tc a moja lekarka stwierdzial powiekszenie macicy...mam wrazenie ze ona tym wyciekiem brazowo czerwonym i tym ze nic nie zobaczyla na monitorze uznala ze juz po ptokach...a najgorsze,ze idzie na urlop od jutra .......najwyzej w poniedzialek ide prywatnie do kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zynnnia
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurcysiowa
ojej współczuje jakbym najpierw się dowiedziała ze jestem w ciąży a później nie to bym zwariowała chyba ja od dwóch lat się staram i strasznie wszystko związane z małym dzieckiem przeżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurcysiowa ja nie uslyszlam od nikogo tylko wyniki bety to wykazują, a wizyta u lekarki nie potwierdzila, jak to ona stwierdzial ani wte ani wewte;/ chyba dobrze ,ze ise za mocno nie cieszylam...ale wiecie skąd te objawy,czyżby autosugestia...chyba ze tak na mnie dizala duphaston, choc lekarka ise zdziwila ze po nim mi zle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin nie biore clo bo gin dal mi tylko na 2 cykle i ze jak sie nie uda to przyjsc na wizyte, no i sie nie udalo,ale na wizyte niestety dopiero w polowie lipca mam, wiec ten cykl musze przeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej dziewczyny, powiedzcie mi kiedy lekarz powinien zrobi pierwsze usg/ bo już nie wiem kogo mam słuchac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola jak najszybciej idź do innego lekarza i nie odstawiaj leków bo po pierwsze mogła mieć kiepski sprzęt a po drugie możesz mieć ciąże pozamaciczną co zagraża Twojemu życiu , a po trzecie jak już ci pisałam leżeć, leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka w 5-6 tydzień ciąży widać pęcherzyk a serduszko ok 7-8 w zależności od sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak bedzie mila przetrwac ciaza to przetrwa , lezec od poczatku to nie bardzo rozwiazanie , dajcie na luz ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gonia naturalna selekcja ? wali cię na mózg sory ale mnie zdenerwowałaś , na tym polega podtrzymanie ciąży na leżeniu i braniu leków i nic więcej się nie da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. w Anglii tego nie ma tylko u nas jest tak ze nie widaz pecherzyka a juz zwolnienie, ciaza to nie choroba i tyle . a ty barbera sie tak nie denerwuj!! takie jest moje zdenie ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mozna pomoc kobietom w utrzymaniu ciazy ale nie lezec , ile ma lezec 9 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Anglii to w ogóle lekarza do 3 miesiąca nie widzisz , ale mieszkamy w Polsce i tu się podtrzymuje ciążę ja leżę np, leżę od 2 miesiąca ciąży i co przesadziłam bo 6 lat się staram i miałam sobie dać spokój bo to nie choroba ? psychiczna jesteś czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lez , czy ja cos mam do kobiet lezacych to twoja decyzja i zalecenia lekarza , zycze powodzenia i spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli ma byc wszystko dobrze to lez, zycze malej kruszynki , tez sie bede starac na przyszly rok:) dlatego was podczytuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Tobie życzę żebyś nie miała nigdy komplikacji w ciąży i żebyś nie musiała tego przeżywać i leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to przecież nie choroba , ale jak poczujesz odpowiedzialność nie tylko za siebie to nawet na głowie staniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje :) a wiesz kobiety w ciazy sa delikatne i czule a nie tak jak ty naskoczylas na mnie bez powodu , bo co ? mam swoje zdenie ? spokojnie ........bo dzidzia bedzie tez taka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×