Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość karolka8512
cześć dziewczyny wiecie co mnie też głowa boli,właśnie sobie apap wzięłam, mi też jakiś śluz pokazał brązowy i czuje kłucie w lewym jajniku i jeszcze do tego drażniący ból krzyża dziwne to wszystko nigdy takich rzeczy zaraz po@ nie miałam wciąż czekam na testy żeby test zrobić szlag mnie trafi od tego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz wiem,że na 100% mam @ leci na czerwono. I moglabym miec taką @ co miesiąc,bez bolesna :) Tylko,ze nieźle bezczelna,w zeszłym miesiący 13 lutego,teraz 14 lutego,bo licze że wczorajsze plamienie to poczatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki anvers cos mi sie wydaje ze bez lekarza sie nie obejdziesz. Dziewczynki pichce bigosik bylam w sklepie i zobaczylam kiszona kapuche odejsc nie moglam tak mi sie bigosu zachcialo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyzolka,my tak mielismy ostatnio.Będac w sklepie w sumie ja zobaczłam flaki,pytanie może zjemy,mąz przystał.A jakie były pyszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kobietki, jutro jade do lekarza sie umowic na wizyte, byc moze przyjmie mnie od razu, chce tampojechac i sie umowic, zeby wiedziec od razu gdzie to jest i znac droge hehe, zobaczymy na kiedy umowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny ja juz czuje ze cos ze mna jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wy wiecie ze 10 marca rocznica naszego tematu byla,doklanie minal miesiac a dzis i piaty dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny, ja dziś miałam wolny dzień od pracy zawosowej,ale nie od pracy domowej;) zrobiłam porządki przedwiosenne łacznie z oknami ,szafami i wyniesieniem zimowych ubrań, niestety w weekend miałam kontakt z chorymi bratankami i czuje że przyplątało się jakieś grypsko.... a jutro muszę iśc na 11 godzin do pracy;/ chyba zejdę;) mam jakiś dziwny ten okres...bo dzis go praktycznie nie ma wiec trwał tylko 3,5 dnia....dziwne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć podczytuje was od jakiegoś czasu. Na mój topik wdała się bardzo niemiła pomarańczka i dziewczyny uciekły a topic umarł :( mogę dołączyć do was? Piszę między innymi dlatego, że mam takie krwawienia jak anvers ... tylko, że u mnie dziś 16dc dopiero. Myślałam, że to może owulacja, ale śluzu jakoś bardzo mało. Macie może jakieś sugestię co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ajlin, ja tez bylam na tym samym forum co ty,ale trochę malo sie tam osob wypowiadalo i przypadkiem trafiłam na to i zostalam, czasem zagladam na tamto, ale tu sie zadomowilam. Witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest sporo dziewczyn, zawsze mozna znalesc kogos w baaardzo podobnej sytuacji do swojej,ale ogolnie kazda kazda wspiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam czegoś o krwawieniach między @... nie wiem co mogą znaczyć, w końcu nigdy nie miałam czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu ci nie pomogę, nie mialam takich problemow, pewnie to zalezy jak mocne jest to krwawienie. Moze to kwestia owulacji a moze jakis zaburzenia hormonalne, wiem ze czasem sie cos takiego dzieje kiedy zaczy sie brac tabeltki anty, ale Ciebie to nie dotyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, ja je odstawiłam w listopadzie :) ale ostatnio miałam problem z @ bo się zatrzymał i był wywoływany, więc może to jakieś zaburzenia w hormonach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin ja mialam w ostatnim cyklu takie krwawienia też pierwszy raz...i sama nie iwem co o nich myśleć, wyglądąly jak okres, a dziś po 3,5 dnia kończy mi się przedwczesny okres....czuje się tak jakbym średnio co dwa tygodnie miała teraz krwawieni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej moze by bylo gdybys jutro zadzwonila do lekarza, ktory ci wywolal @ i powiedziala co sie dzieje, cos powienien zasugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to krwawienie nie jest silne. To tylko kilka kropel krwi. Dziś połowa cyklu to może akurat na owu? zobaczymy jutro. Jak będzie gorzej to faktycznie zadzwonię zapytać - jakoś mi się nie spieszy bo po tych ostatnich problemach to już zmęczona lekarzami jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @.......MIASTO nemi...............sierpień..........30..........17.03.1 1. ..........śląsk tygrysek333..........1.............25...........19.03.11. .. . . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8.............28...........19.03.11 ...........wielkopolska Beata127..............2.............22...........19-21.03 .11 .......okolice Dębicy pani_biedronkowa...3.............24...........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka..................3.............33...........20.03. 11.... ......Wawa pablinka...............3.............27............21.03. 11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa.......23...........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84.................5.............27..........25/26.0 3.11.......Kraków Charlotte27...........3.............27..........30.03.11. . .........Lublin AniaMyszula ..........4.............23..........31.03.11............Kosz a lin nietoperek333........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała Kinga1988..........2lata...........23..........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój Maria.D83.............2.............27...........4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26...........4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........5.04.11............st-g 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... ........pod Berlinem ada111................5..............23............10.04. 11...........szczecin Xenia33...............5..............33...........11.04.1 1 ..........Wrocław klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska NICK.......CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Madzii22.....3/PRZERWA........22.........25.02 .11 .........Wielkopolska ChceByćMamą....początki.....27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok...........23..........14.03.11. ........Częstochowa anvers...............3.............26............???. ..............Antwerpen frycia.1987.........1.............24............???.. . ...........słupsk barbera.............70............29............???.. . ...........wielkopolska kiki007...............4.............29...........??? ...............Londyn ANUSIA86............1.............25...........???.. .. ...........zielona góra syll....................5.............28...........???... .............zachpom Nikea82.............28............28...........???. ...............ŚLĄSKIE olcik7777............5.............26...........??? . ..............Małopolska zolta.................0..............25..........???..... ............Gdańśk Milenkaaaaa.......???.............22..........??? . ...............szczecin Fistacja............25.............??? ..........???.................Skarżysk Sippelsweg..........5.............28...........???....... ...........świętokrzyskie Pelemele........ ...6..............???...........???...... ............??? NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO Filipkowamama.......???............???.............???... ..........???............??? Do Xenia...............???.............???............???... ...... ...???............??? Dziewczyny wypisalam sie z tabelki.. narazie poki co zawieszam starania na jakis czas.. bylam u gina i wiecie co sie dowiedzialam ? ze mam wirusa..ok 4 lata!! :O:O.. zarazilam sie najprawdopodobniej od mojego pierwszego partnera.. ktory mowil ze jest prawiczkiem.. raz pekla nam gumka.. mialam wtedy 18lat :/ jestem w szoku.. mialam zrobiona dzis biopcje i cytoplazme tak na 100 % dowiem sie co to jest po wynikach.. nie mniej jednak najprawdopodobniej to klykcina konczysta.. reszte mam w porzadku, po wynikach beda mi to wypalac.. moj M musi zrobic badania czy czasem nie zarazil sie ode mnie :/.. zastanawia mnie jedno, czemu do cholery nikt mi o tym wczesniej nie powiedzial?.. wrrr... gin powiedzial ze to sie czesto zdaza i nie mam sie czym przejmowac.. jezeli o starania chodzi to przejmowac sie bedziemy po 2latach wspolzycia bez zabezpieczenia no i dzialac w tym kierunku widac gin jest do rzeczy, bardzo delikatny i konkretny mam nadzieje ze sie tego gowna szybko pozbede!!! bede do Was zagladac :) no i pisac co u mnie nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dz. portugarlczyka no to wspolczuje. ;( musze isc do ginekologa i badania zrobic chyba mi prolaktyla podskoczyla, codziennie przy myciu badam piersi i dzis patrze a mi mleko sie pojawilo ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna Portugalczyka to współczuję bardzo... ale mam nadzieje, że szubko się uda tego pozbyć. Ważne, że w końcu się dowiedziałaś, że jesteś chora... masakra, że przez 4 lata nikt nie zauważył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja od wczoraj jecze i krwawie jak zazynane prosie:( na szczescie nie mam jazd przez tab, tylko od okolo 20 to juz jestem senna, wczoraj jak moj maz czytal ksiazke na glos- trenuje dykcje, to doslownie odlecialam, musial mnie obudzic, zebym tab wziela. dziewczyna portugalczyka-- mnie ex zarazil wirusem hpv, ale odmiana jakas malo szkodliwa, najpierw bralam leki pozniej mialam wymrazane razem z nadzerka. obylo sie na szczescie bezbolesnie i teraz juz jestem zdrowa. Ex podobno nadal nie poszedl do lekarza, wiec zaraza kolejne kobiety. u mnie tez 3 ginow nie zauwazylo, a 4 stwierdzil, ze mam za czesto powracajace jakies zapalenia i nadrzerki, wiec mnie przebadal siakims innym testem. anvers-- trzymam kciuki coby przyjal od razu i by wszystko bylo dobrze. ja w srode za tydzien mam isc do gina na sprawdzenie tworzenia sie pecherzykow i w zaleznosci od tego jak beda wygladaly i ile ich bedzie to beda kolejne wizyty i ewentualnie zastrzyk na pekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Witam nowe staraczki i trzymam kciuki bardzo mocno :) dawno mnie tu nie było i nie wiem czy dam rady to nadrobić. Z tego co przeczytałam co Dziewczyno portugalczyka współczuję Ci bardzo:( tak to właśnie jest z tymi niby prawiczkami. Fistacja trzymaj się jakoś jesteśmy z Tobą :) wiem że łatwo mi się pisze ale nie można się załamywać :) Ja czekam na małpe @ i od kwietnia ostro się bierzemy z M na robienie dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową straczke:) Może któraś dziś testuje?? U mnie nadal brak @, chyba w piątek wybiore się do gina ale tym razem innego. Pogoda u mnie dziś do d..y, zimno, pochmurno i najlepiej przeleżeć cały dzień pod kocykiem z herbaka z cytrynką:) Ale niestety obowiąki wzywają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. jJestem w hotelu ale niespodzianka - mamy wlan :-p Takze podejrzalam na chwilke, co tam u Was slychac. Dziewczyno portugalczyka - ale klykciny HPV, z tego co czytalam, nie utrudniaja zaciazania... Ja rozumiem, ze chcesz sie wstrzymac ze staraniami do wyleczenia ale wyleczenie nie zagwarantuje zaciazenia. Moze byloby warto jednak sie jeszcze pod tym katem przebadac? Wtedy moznaby (w razie ewentualnej koniecznosci) leczyc sie dwutorowo i zaraz po zakonczeniu obu leczen zmajstrowac bobaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×