Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

A ty monisia masz jakiś sluz? Ja mam biały mleczny i taki ciągnący ciągle czuje laskotanie gdy wylatuje. A dzisiaj chciałam iść na betę ale sie powstrzymalam. Ale ten sluz mnie zastanawiam moze inne kobitki wiedzą cos na temat tego sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam Luśka ale jest brązowy od plamień:(aha ja się wypisałam z tabelki nie ma sensu żebym w niej była:(tak mnie wszystko dzis wkurza:(płakać mi sie chce:(a tu w pracy stale o dzieciach mówią:(tu w naszym dziale tylko ja ich nie mam:(a to tak boli jak sie słucha:(a dopiero sie zacznie:(najgorsze:(bo na poczatku listopada koledze ma sie 2 dziecko urodzić...niewiem jak ja tp psychicznie wytrzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę ze jest ci ciężko ale mysle ze trzeba byc dobrej myśli. W koncu napewno sie wam uda. Zawsze myślałam ze wystarczy sie niezabezpieczac i ciąża gotowa a teraz wiem ze jednak nie jest tak prosto wiem teraz ze wiele par ma problem z zajściem w ciąże ale najważniejsze to sie nie poddawac i próbować. Łatwo mi mówić bo to mój 1 cykl staran i nie wiem czy sie udało czy nie ale pewnie tez złapie dołek jak sie okaże ze nic z tego nie bd. Ale nie teraz to moze następnym razem. Bd trzymała za ciebie mocno kciuki żeby w koncu wam sie udało. Szkoda ze wypisujesz sie z tabelki przecież za chwile znów mozesz sie starac o maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka a ja Ci życze żeby ten Twój pierwszy cykl starań był zarazem ostatni:)bo uwierz mi kolejny nieudany cykl bardziej boli:(i do tego myśli czy aby z Tobą i z partnerem wszystko ok..ja już całkiem straciłam nadzieje czy kiedykolwiek sie uda...nie zamierzam kończyć starań ale wiem że każdy cykl będzie kończył sie tak samo....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle niewiem co ja sobie myślałam że tym razem mogło mi się udać...przecież mi sie w życiu nic nie udaje:(cała jestem beznadziejna:(nie mogę i nie potrafie dać mojemu mężczyźnie tego co on tak bardzo pragnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiu - a czy to nie byl dopiero Wasz pierwszy cykl z tym nowym urzadzeniem? Mi sie te Twoje plamienia przed @ bardzo nie podobaja, nie uwazam ich za normalne. Moze jednak masz cos z hormonami - np. masz prawidlowy progesteron w 7.dniu po owu ale spada Ci za szybko (=za krotka faza lutealna), co uniemozliwia zagniezdzenie? Moze castagnus i/lub luteina by rozwiazaly Twoj problem? Poza tym sama mialas watpliwosci, czy w tym cyklu trafiliscie w owu. Chwile zwatpienia przy staraniach to normalna rzecz ale na poddawanie sie jest moim zdaniem stanowczo za wszenie. I nie kus Luski beta - dziewczyna stara sie dzielnie trzymac i wytrwac do @ i niech tak trzyma :-p Beta moze by i wykazala ciaza biochemiczna ale po co latac do labu skoro juz za 2-3 dni wszystko sie okaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do gin bo w czwartek strasznie mnie piekło i dzisiaj tez troszkę niech zerknie moze cos napomknie ze moze cos sie dzieje we mnie miałam iść 26 ale ze względu na ten objaw to idę zobaczyć moze jakieś leki da. Fajnie jakby powiedziała ze moge byc w ciąży. Ta beta mnie kusi ale wytrzymam tylko dlatego ze do gin sie wybieram. Myślicie ze moze juz cos mi powie czy raczej nic nie wyczuje badając mnie "ręcznie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 1000% NIC recznie nie wyczuje a i na USG male prawdopodobienstwo by bylo cos widoczne - ja bylam raz dzien przed planowana @ bo mialam takie bole (pierwszy raz w zyciu), ze sie zwijalam na wersalce i NIC nie bylo widac - ani na tak ani na nie - podobno dopiero od 6tc (+/-) cos widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus - mozesz od zaraz (o ile jestes pewna, ze nie jestes w ciazy). No a moze powinnas poszukac precyzyjnego sposobu ustalania owu? Ja uwazam nasz monitor owulacyjny za genialny - na 7 cykli mierzonych monitorem, 3 byly jednoczesnie monitorowane przez ginow i wszystko pokrywalo sie idealnie z monitorem. Tyle ze to drogie urzadzenie (ok. 400 zl + 60 zl co miesiac na testy). No ale u mnie wszystko bezblednie. Jesli to dla Was za drogo to moze jakas inna metoda? Moze dasz sie 1-2 cykle monitorwac ginowi? Jednak dobrze wiedziec, kiedy jest owu. U Was ma prawo wszystko dluzej trwac ale to nie znaczy, ze nie mozna w tym czasie kombinowac i udoskonalac staran :-) A noz-widelec znajdzie sie przy tym klucz do sukcesu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, czasem jest tak, ze wyniki sa do bani a kobieta rodzi jedno zdrowe dziecko za drugim bez problemu. Ale bywa i tak, ze wyniki niby dobre a jednak klapa. Organizm to czuly instrument i czasem mala nierownowaga wystarczy, zeby cos stanelo okoniem. Moze castagnus cos pchnie. A moze to psychika albo jeszcze nie Wasz czas... Mysle, ze warto szukac, predzej czy pozniej sie na cos trafi :-) No i chyba tak tez lzej niz tylko czekac - ma sie poczucie, ze sie dziala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierze sie caly cykl a nawet 3 (potem miesiac przerwy) - dopoki nie zajdzie sie w ciaze. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:)Mongrana my to stare staraczki jesteśmy razem od początku forum:)Mam cie nawet na nk:) Ja jutro robie prolak po obciążeniu metoklopramidem i zobaczymy co wyniknie z tego.Castagnus łykam po całym opakowaniu ponownie zrobie prolaktyne i zobaczymy czy znowu coś obniży:) Lusia,Moniczka i inne staraczki trzymam kciuki za was i za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie mongrana nie pocieszylas liczylam ze juz dzisiaj sie czegos dowiem. Jutro jest 28 dc i mam nadzieje ze @ nie ma ochoty mnie odwiedzac i ze da spokoj na 9 miesiecy byloby super. Ale nic pozostaje mi czekac do jutro lub czwartku zobaczymy co z tego wyniknie... Fajnie ze wszystkie dziewczyny tak sie wspieraja w swoich staraniach i dodaja slowa otuchy... Napisze wam co mi gin dzisiaj powiedzial pewnie da mi jakies tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie bylam w lazience i na papierze zobaczylam sluz z krwia. Chyba okres dostalam szybciej... Masakra za chwile bd musiala isc sprawdzic i chyba bd miala od rana zly chumor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)no to Luśka witaj w klubie...mi sie dziś @ na maxa rozkręciła:(a brzuch mnie tak boli że niewiem jak ja tu w pracy do 15 wysiedze...aha zaczełam dziś łykać Castangusa:)mam nadzieję że bedą efekty już po pierwszym cyklu:)humor mi się od wczoraj poprawił:)wiem że wkońcu nam się uda:)ale to talie przykre gdy każdy kolejny cykl okazuje sie nieudany:)a wczoraj byłam w bibliotece i mam kilka fajnych książek:)więc będe miała czym zająć choć troche głowe żeby nie myśleć tyle o tym wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byłam juz chyba z 5 razy w lazience i po krwi ani sladu... co jest grane???? Bd u gin to mi powie moze... Na wkladce 2 malutkie kropki chyba krwi nie wiem... Mam nadzieje ze nie malpa bo po wiekszej ilosci krwi ani sladu. Dobrze ze ten chumor ci sie poprawil ja do 18 w pracy od 10 ale musze zaraz jechac na spotkanie z gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)Ciężarówki co tam u Was?Barbera jak się czujesz?Katii jak brzuchol?Odzywajcie się czasami nam staraczkom będzie miło czytać. Ja zaraz uciekam na badanie prolaktyny po obciążeniu zobaczymy co bedzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po ginie powiedzial ze zaczyna mi sie grzybica. Dał mi leki co w ewentualnej ciąży nie zaszkodzą. Powiedziała zebym testów nie robiła jak chce moge jutro mocz przynieść do badania kosztuje 10 zł i czeka sie 10 min na wynik moze jutro sie skuszę jeszcze nie wiem. Na wkładce malutkie plamki krwi a w środku czysto. Mam nadzieje ze @ mnie ominie. Narazie cisza, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po ginie powiedzial ze zaczyna mi sie grzybica. Dał mi leki co w ewentualnej ciąży nie zaszkodzą. Powiedziała zebym testów nie robiła jak chce moge jutro mocz przynieść do badania kosztuje 10 zł i czeka sie 10 min na wynik moze jutro sie skuszę jeszcze nie wiem. Na wkładce malutkie plamki krwi a w środku czysto. Mam nadzieje ze @ mnie ominie. Narazie cisza, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Luska to jakoś dziwnie że zadnych objawów grzybicy nie miłaś...mnie jak miałam to cały czas swędziło i bolało:(było bardzo podraznione a no i taki twarogowy śluż był....no ale byle Ci sie szybko wyleczyło:)aha ten Castangus ma jakies skutki uboczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus nie ma skutkow ubocnych, tj. w ulotce o nich nic nie ma, w necie (z doswiadczen innych dziewczyn) nic nie ma i ja tez nic nie mialam. To jest wlasnie w nim super - moze pomoc ale nie zaszkodzi :-D Nie wiem tylko, jak tam jest u anvers - pierwszego dnia miala mdlosci ale nie wiem, czy zwiazane z tym, czy jednak bylo to cos innego. Moze Ci napisze, jak tam u niej aktualnie z lykaniem. Monisiu - Ty mialas chyba wczoraj typowy zjazd przed @. Jak juz @ sie rozkrecila to choc zal, to jednak hormony podnosza nastroj. Chociaz taki plus. Castagnus powinien tez mniejszyc PMS, wiec moze to ostatni cykl sie tak meczysz ;-) Luska - no zagadkowe to u Ciebie. Albo to cos dobrego albo robisz taki manewr jak ja w pierwszym cyklu: tak sie nakrecilas psychicznie, ze przyblokowujesz @. U mnie to sie objawialo mega bolem, moze u Ciebie krwawieniem? Czas pokaze. Test sikany w labie Ci odradzam, to to samo co apteczny tylko troche lepszej jakosci - mi w Niemczech tez taki raz robili. Lepiej troche poczekac, dolozyc dyche i zrobic bete - o ile (trzymam kciuki!) @ sie nie pojawi. A barbera to sie chyba na mnie obrazila po tym, jak nie chcialam sobie robic badania droznosci przed opanowaniem hormonow :-p Przynajmniej od tamtej dyskusji sie nie odzywa :-o Ale "widzaialam" ja jakis czas temu na innym forum i z jej coreczka bylo wszystko o.k. Mam nadzieje, ze tak jest dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Mongrana pytam bo dziś zjadłam pierwszą tabletke i w pewnym momencie mi sie tak nie dobrze zrobiło....odrazu pomyslałam że to może od tego..ale też być może zwykły zbieg okoliczności:)mam nadzieje że mi pomogą:)i szybko zajde w ciąże:)tylko czemu te cykle takie dziwne...zawsze 28 dni.a tu teraz raz 30 raz 27 a teraz 26 dni..dziwne to jakieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - a wzielas tego castagnusa po sniadaniu? Nie bierz naczczo. Moze to cos da. Mnie tam nic nie mdlilo ale bralam do posilku lub po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze nie nakrciam sie a ta grzybica to nie wiem skd. Chyba poczekam do pitku cho najchtniej to bym jutro posza na to badanie. Moze cos juz bym wiedziaa. Jutro 28dc wic jutro @ powinna byc chyba ze dostan dzie pozniej. Ja juz nic nie wiem cignie mnie cos w brzuchu i kuj jajniki czasami i jeszcze cay czas odbija mi sie powietrzem. Powiedzcie co radzicie czeka czy zrobic z rana ta bet czy z moczu test w lab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×