Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

zel durexa (i jemu podobne) jest szkodliwy dla plemnikow. Wiec jesli lubrykat to tylko specjalny, staraczkowy :-) no tak, monisiu, zel ma tylko wspomagac, jesli w organizmie jest wszystko idealnie to sie uda i bez :-) ale jakby co, mysle, dobrze wiedziec, ze jest i takie cudo do eksperymentowania :-) Pomaga przy zle odzywionych i/lub slabszych plemniczkach oraz przy marnym kobiecym sluzie. Albo po prostu zastepuje lubrykat. Kazda musi trafic na swoj czas i swoja metode a wszystko sie powinno ulozyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, dlatego my go kupilismy tylko na owu i takim sposobem starczy na 2-6 miesiecy (w zaleznosci ile razy sie kochasz w czasie owu) a to juz sie wtedy lepiej kalkuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzis 59dc, @ brak, rano duzo sluzu mlecznego delikatnie zabarwionego na czerwono, brzuch mnie pobolewal, myslalam ze @ przylazla i zaczyna sie rozkrecac a tu potem nic, susza. mongrana - skarbnico wiedzy, od 3 tyg biore castagnus, czy mozliwe ze pomogl w odbyciu sie owu? a te zabarwienie sluzu moglo byc zagniezdzeniem?? castagnus zaczelam brac w 37dc, czytalam troche ze niektore dziewczyny zachodzily w dlugasnych cyklach, nie bede sie nakrecac, ale chcialabym sie dowiedziec czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy az na takie cudo castagnus nie jest za slaby... Teoretycznie mogl na tyle obnizyc prolaktyne, ze odblokowala ona owu (a czy Ty przypadkiem nie mialas za nsikiego LH? bo castagnus "zajmuje" sie glownie prl-progesteronem a nie innymi historiami) a na tyle podniosl progesteron, ze byly lepsze warunki do zagniezdzenia. Niemniej to lagodny specyfik ziolowy, ktory koryguje drobne niedociagniecia hormonalne a PCO to jednak grubsza sprawa i powatpiewam, czy moglby zdzialac on az tyle... Ale byloby oczywiscie wspaniale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje LH to 4,6 przy normach 1,8-11,8, czyli moze byc prawdopodobienstwo odblokowania owu? moze stad ten sluz zabarwiony, okaze sie za jakies 14 dni, a czy w moim przypadku moglby skrocic cykle chociaz odrobine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmiar prolaktyny moze zablokowac owu a castagnus obniza prolaktyne. ALE nie wiem, czy u Ciebie ta blokada byla spowodowana (tylko) prolaktyna, bo PCO to zlozone zjawisko na ktorym sie szczegolowo nie znam. Sam castagnus raczej przedluza cykle ale to tylko w sytuacji, kiedy za krotka jest faza lutealna - wtedy doprowadza ja do prawidlowej dlugosci, co u niektorych kobiet mozne oznaczac przesuw o 2-3 dni. Moze dla odmiany u Ciebie byla potrzeba skrocenia i on to troche wspomogl? Ciezko ocenic. Generalnie castagnus porzadkuje troche hormony - w lekkich zachwianiach moze to doprowadzic do calkowitego wyleczenia a w gorszych - troche podreperowuje organizm (a raczej: stymuluje go, zeby sie zechcial podreperowac sam) i/lub wspomaga leczenie pigulkami. Trudno mi uwierzyc, zeby az na tyle mogl Ci pomoc, w koncu to nie jest mocny lek a raczej naturalny stymulator. Cuda sie jednak na swiecie zdarzaja. Ale nie nakrecaj sie zbytnio, zebys sie nie rozczarowala. Czas pokaze. A masz, jakby co, jakis zapasik castagnusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakrecam sie tak poprostu chcialam znac odpowiedz, castagnusa mam na 90 dni tyle ile kuracja pozniej miesiac przerwy i chyba bede w polsce na siweta to dokupie jak bedzie jeszcze potrzeba, jak znajde czas to moze wybiore sie do jakiegos gina na konsultacje, ale ten wyjazd to 50/50, w razie czego to ktos mi moze podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LH masz niby w normie ale nie wiadomo, czy ono jest w stanie przyrosnac na tyle przed owu, zeby spowodowac uwolnienie jajeczka a moze owu (czy tez LH) blokuje cos innego - moze ta nieszczsna prolaktyna a moze jeszcze inna cholera. Fajnie by bylo gdyby to castagnus rozwiazal Twoje problemy, bo to lagodny srodek, nie rozwala organizmu jak te wszystkie leki ale mimo wszystko, nawet jesli on by Ci duzo podratowal, obawiam sie, ze sam, bez wspomagania, moze nie wystarczyc. Obym sie mylila! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam zeby zabic moja ciekawosc, ale czekam na @ zeby zrobic pozniej wkoncu te hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO ania29.............29..........18!!..........29.10.11.... ......Rzeszów Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie Malinowa1986....25..........6..............13.11.2011.... .Warszawa luska46............20...........2.............18.11.11... .......Słupsk NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........4.............24.10.11 ..........Żory Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula.......23...........8............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34............34...........7............ 7.09.11...........O-E Świeżynka.........30...........6.............5.09.11 ..........Warszawa Tygrysek333......26...........6.............4.09.11.... ......Warmińsko-mazurskie natka89............22............2...........10.08.11 ..........Starogard Xenia33............33......7/przerwa.......9.08.11....... ...Wrocław Virtualia............33...........2.............6.08.11.. ........UK Pechowa............22...........4.............3.08.11.... ......śląsk BlackRosssa........27...........8.............7.07.11.... ......Rzeszów Panterka1981.....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka...............27........3......25.11.11........ .???... ............MANCHESTER Katie84................27........5......30.11.11........ .???... ...........Kraków olcik777...............26........5........4.12.11....dzie wczynka ......Małopolska barbera...............29.....dlugo......8.12.11....dziewc zynka.......wielkopolska nietoperek333.......28........2........8.12.11.....chłop czyk.........Bielsko-Biała Ania282...............27.........7.......11.12.11....... ..???..............małopolska Karolka8512..........25.........3.......18.12.11........ ???..............ok.Szczecina pani_biedronkowa..24.........4........24.12.11.........?? ?.............gdańsk Ira1....................27........6........25.01.12..... ....???.............UK moniaa_aa............23........1........28.01.12.......sy nek...........wielkopolska kozza..................27........3.........3.02.12...... .synek...........okolice Łodzi vixwoman.............25........1.........9.02.12....dziew czynka.....śląsk ChceByćMamą.......27........???............???... ........???.............UK klara1984.............27.......10............???.. ..........???.............lubelskie ada111...... .........23.........7.......14.03.12..........???.......... ..zachodnie Maria.D83............27.........6........7.04.12........ ..???.............Koszalin Katii82................29.........4............26.05.12.. .... .......???............Pomorskie cocacolagirl..........26........15...........26.05.12.... .... .....???............Łódź Kreyyzolka ..........22.........1........29.05.12..........???......... ...st-g Ewelina...............27.........7............???....... ......???............dolnyśląsk Mloda Mama201.....26.........6.........8.06.12..........???...... ......UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak narazie brak okresu, test narazie negatywny. Jak nie przyjdzie @ zrobie jeszcze jeden w czwartek a jak znowu bd negatywny to ide na bete. objawów mam milion, ale zaczynają je nawet zauważać inni(mąż, siostra). A żeby było śmiesznie mojego męża odrzuciło kilka dni temu od kawy hahaha. Pozdrawiam i całuje Was Wszystkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemama
hej dziewczyny.. podczytuję was już kilka dni aż w końcu postanowiłam napisać.. nie wiem czy mi się wydaje, czy to moje zwidy czy też nie... ale dosłownie od kilku dni mam wrażenie że jestem w ciąży.. wczoraj powinnam dostać okresu.. @ mam przez ostatnie 6 miesięcy dokładnie co 28 dni.. dosłownie od płodnych dni czuję że coś się ze mną dzieje.. znam swoje ciało gdyż od 4 lat z mężem się nie zabezpieczamy (tylko przerywany) i wiem że coś jest na rzeczy.. od 2 dnia po owulacji czuję kłucie jajników.. dosłownie padam z nóg, 1,5 tygodnia temu zaspałam i nie zawiozłam córki do przedszkola (mam prawie 4-letnią córeczkę) następnego dnia odwiozłam małą ale zasnęłam po powrocie z przedszkola i zaspałam do pracy.. bóle sutków.. teraz bóle brzucha, skurczyki, pociągania.. czasami takie jakby kłucia w pochwie i pachwinach.. ból w dole pleców bóle głowy, metal w ustach.. śluzu prawie brak wszystko to już ciągnie się za mną od owulacji.. temperatury nigdy nie mierzyłam, nie mam ciemniejszych brodawek, ani linii pod pępkiem.. w czasie ciąży z córką praktycznie nie miałam objawów także nie mam się do czego odwołać.. o tym że mogę być w ciązy powiedział mi mąż i to on zapisał mnie do lekarza i sam przypomniał mi o godzinie wizyty test? czy teraz o tej godzinie test wyjdzie? musiałabym go najpierw kupić.. wiem że jesteście tutaj zgrane i jako tako o objawach możecie mi napisać.. porównać.. dziękuję bardzo wam za odpowiedzi i to z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takasobiemama - test ogólnie powinno robic się z porannego moczu. Jednak myślę, że jeśli jesteś w ciąży, to możesz spokojnie spróbować. Cena testu nie jest to jakaś strasznie wysoka. Moja siostra zrobiła 2 dni po spodziewanej @ "bo nagle jej sie przypomniało, że chyba okres miała dostać". Jechałyśmy na "sygnale" do apteki o godzi 16 i ok 17 robiła. Wyszły 2 piękne ciemne kreski. Ale to pewnie wszystko zależy od organizmu. Niektórym nawet kilka dni po spodziewanej @ wychodzi jedna kreska, mimo, że są w ciąży. Spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemama
malinowa myślisz... hmmm w sumie nic nie tracę.. najwyżej te 10zł :-p ok... zaraz dokończę gotować i skoczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemama
czekam na siusiu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???ciekawa
a chcesz tej ciąży??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???ciekawa
hej:)takasobiemama trzymam kciuki:)Malinowa jak tam:)ja wyluzowałam totalnie:)aż sie dziwie że mi sie tak udało:)wszystko dzięki temu że zajęłam sie czym innym:)i oby mi już tak zostało:)a wczoraj zaczęłam starania:)owu ma być niby 1.11:)zobzczymy czy to będzie mój ostatni cykl:)oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemama
jedna przynajmniej wiem że to od czegoś innego te objawy... nigdy takich nie miewam i nie staram się jakoś o dziecko także spox.. dopiero zaczynam rozmowy z mężem więc ok ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???ciekawa- ja też JESZCZE staram sie podchodzić na luzie:) Ja owulkę będę miała niedziela- wtorek (13-15 dc). Jeśli w ogóle bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa:)to widze że my mniej wiecej w tym samym czasie bedziemy miec owu:)no to ja trzymam kciuki za Ciebie i za siebie:)a mnie też odziwo udało sie wrzucić na luz:)i oby tak zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki trochę sie rozpisalyscie:-) mi wczoraj skończyła sie @ wiec moze staranka zacznę od dzis w sumie to zakosztuje przyjemności bo mam ochotę. W sumie to teraz bd robili to dla przyjemności a nie z konieczności takze mam nadzieje ze moze sie uda. Czytam to forum teraz od początku forum i jestem naprawdę przerażona wszystkim. Ale jestem młoda wiec moze bd ok. Pewnie myślicie ze dziewczyna 20 letnia powinna myśleć o imprezach itd. Ale razem z moim chcemy juz dzidzie i nie uważam ze mając dziecko jest sie uwiazanym. Mamy motocykl i dużo nim jeździmy ale jak bd w ciazy to juz nie bd sie mieścila ale zawsze moge wsiąść w samochod i tez pojechać fakt ze nie ma z tego az tak wielkiej przyjemności ale trudno potem dzidzie tez można do samochodu zapakować i gdzies wyruszyć. Ale za bardzo wybiegłam w przyszłość. Najpierw musze zaciazyc. Chyba po wypłacie udam sie prywatnie do gin i porozmawiam z nim... Życzę nam wszystkim owocnego cyklu. Fajnie jakby na święta byly juz fasolki. Poza tym mam na początku grudnia urodzinki takze juz wogole było by ekstra. Chyba za dużo sie rozpisalam 3majcie kciuki za mnie a ja potrzymam za was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:)Ja w trakcie @.Gin wczoraj przepisał mi bromergon 1raz1.A w przyszłym tug ode prywatnie do endo pokazać moje wyniki z tarczycy i zobaczymy co mi powie.Ja juz chciałam zaciążyc na wrzesien sierpien ale nie wyszło//Marzy mi sie poinfor rodzine na wigilie ze bedzie dzidzia a co los przyniesie to zobaczymy.Mysle o oeparolu w tym cyklu bo mam suuucho podczas przytualnia,nie zauważam śluzu płodnego ale boje sie zeby nie rozwalił mi cyklu chyba zostane przy oleju lnianym.Trzymam kciuki za Was wszystkie moje kochane staraczki:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, oeparol jest w stanie rozwalic cykl? Ja w sumie na razie wole poczekac z jakimikolwiek wspomagaczami, wierze, ze damy jakos rade bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×