Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość madzia827
Cześć wszystkim STARACZKOM:) My z mężem próbujemy. To nasz 2 cykl.W zeszłym miesiącu byłam przekonana że jestem w ciąży, ale okazało sie to nie takie latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia827
oczekiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze tak do konca nie padlo, bo ja tu jestem i inne dziewczyny tez zagladaja, co prawda nie caly czas ale czasem sie odezwa, bez sensu wkoncu pisac wkoloko o tym samym u mnie dni plodne, 2 jajeczka wyrosly dzis dostalam zastrzyk i zaczynam dzialac witaj madzia - jeden miesiac to nic w porownaniu do kilku lat, dopiero zaczynasz wiec nie ma sie czym przejmowac narazie ale trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tutaj zagladam chociaż u mnie dalej bez zmian,umnie tojuz ponad 2 lata starań,ale sie nie poddaje:) Anvers to zycze przyjemnych i owocnych działań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem dlatego pytam
pisałam na innym forum, ale bez odzewu dlatego postanowiłam napisać tutaj. Jestem jeszcze przed stymulacją do in vitro i ginekolog zlecił mi badanie jajników między 2 a 5 dniem cyklu. Czy któraś z Was miała owe badanie? Jeśli tak, to czy jest bolesne i na czym tak naprawdę polega? Bo mój ginekolog tak mi wytłumaczył, że nie za wiele z tego zrozumiałam... Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pare ladnych lat temu zostal tu zalozony temat dla staraczek, niestety forum nie przetrwalo bo pomarancze nam je zniszczyly, przenioslysmy sie na inne forum gdzie jest swiety spokoj, zeby moc z nami pisac trzeba sie zalogowac, jest tez aktywny moderator ktory pilnuje porzadku. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETY KTORE PLANUJA CIAZE, SA W W CIAZY,LUB NIE DLUGO URODZA :)jestesmy razem i sie wspieramy zapraszam serdecznie prosze pisac nick i email a wysle niezbedne dane do forum zeby moc sie zalogowac :) oto link do naszego starego forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4254410& start=18720 :( zapraszam na nowe forum !http://www.szuszu.pun.pl/viewtopic.php?id=4&p=139 dopóki walczysz jesteś zwycięzcą❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny,mam pytanie do tych ,ktore poronily,pierwsza miesiaczka po poronieniu byla skapa ale raczej normalna ,wczoraj dostalam druga....zamaist krwi sa brozowe skrzepy i praktycznie nie krwawie...z tego co czytam ,zawsze po poronieniu miesiaczki s abolesne i obfite...boje sie,ze jest cos nie tak u mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze cisza jak makiem zasial, od kilku dni bola mnie plecy, glowa czasem, jestem ciagle zmeczona i spiaca, dzis 16 dzien od podania pregnylu, strasznie bolaly mnie jajniki, to bol taki klujacy i raz nadchodzi raz odchodzi, no i zaczelo sie plamienie, nie jestem pewna czy to @ czy to moze cos innego, zrobilam wlasnie test i pierwszy raz widze bladziutka ale to bardzo bladziutka druga kreseczke, boje sie ze test jednak wyszedl falszywie, ale niemozliwe raczej zeby pregnyl jeszcze sie utrzymywal, w sobote mam wizyte u gina, przed wyjsciem zrobie jeszcze test, dziwczyny myslicie ze lekarz zauwazy cos jesli to ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANWERS jesli moge cos poradzić to idz na hcg-pobranie krwi na beta hcg.Bedziesz miała pewność !00%%%. Pregnyl brałaś na pęknięcie pęcherzyków?i jak dochodziło do owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym poszła na badania krwi i potem oczywiście dała nam znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam dzis z rana na wizycie, powiedzialam ginowi co mialam do powiedzenia, zbadal mnie i za wczesnie zeby to ocenic czy to ciaza czy nie, pobral mi krew i wieczorkiem mial zadzwonic z wynikiem, no i zadzwonil, niestety krew nie wykazala nic, wiec dzis znow zazywam clo, anusia pregnyl bralam na pekniecie a clo na wyrosniecie, i za kazdym razem dochodzilo do owulacji, sama nie wiem czemu nie udaje sie, przebadani zdrowi, tylko plodzic i rodzic hehe a to nie takie proste, moze stres na mnie zle wplywa, sama nie wiem, no ale zaczynam na nowo, moze ten raz przyniesie mi szczescie, nie poddam sie tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anvers
Kochana dzielna jesteś niesamowicie, modle się żeby w końcu się Wam udało!! ale czy twój mąż zrobił wszytskie możliwe badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robil badania, ja tez, ja nie wiem czy to stres tak na mnie moze wplywa, duzo osob z pco ma dzieci i zachodzilo w ciaze wiec nie wiem ale wierze ze pewnego dnia zobacze 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers to dobrze ze dochodzi u ciebie do owu skoro masz pco i ładnie idziesz na leki.Moje koleżanki z pco biorą zastrzyki na owu i ciężko...pęcherzyki mało rosną. A ty masz owu więc pół sukcesu.A może trzeba zrobić histeroskopie aby zbadac macice?może coś utrdunia zagnieżdzeniu się zarodkowi? Trzymam kciuki za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia no leki i zastrzyk dzialaja a czemu nie wychodzi to juz sama nie wiem, jak robilam hsg lekarz nie stwierdzil zadnych zmian w macicy ani ze endometrium jest nie takie jak trzeba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 123987
Cześć dziewczyny:) Ja jestem tutaj nowa i postanowiłam zaczerpnąć Waszej jak widzę już ogromnej wiedzy w sprawach in vitro. Otóż ja jestem przed wizytą u ginekologa (jutro) i zacznie mnie stymulować do in ivf. Dzisiaj odebrałam wyniki i właśnie prosiłabym Was kochane dziewczyny o ich interpretację, bo nigdzie nie mogę się doszukać informacji na temat "normy" wyników.. Oto moje wyniki: FSH: 5,11 Inhibina B: 67,56 AMH: 6,84.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka123987
Czy ktoś mi pomoże? Nie wierzę, że żadna nie jest w temacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Z tego co kojarzę to o in vitro wiedziała dużo tylko barbera ale długo już jej tu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agulka chetnie bym ci napisala ale ja tez nie znam sie, wlasnie barbera wiedziala na ten temat wiele bo sama przechodzila to dzis bylam na wizycie niestey zaden pecherzyk mi nie urosl, lekarz stwierdzil ze nie ma sensu juz brac clo i zamiast tabletek przechodze na zastrzyki, ale teraz robie miesiac przerwy, mam male zalamanie ale nie poddam sie tak latwo, odezwe sie za jakis czas moze ktos jeszcze bedzie tu, pozdrawiam i zycze udanych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka123987
ok dzięki za info. Już byłam wczoraj u ginekologa i powiedział, że są to dobre wyniki dzięki którym mogę podejść do in vitro. Ale wcześniej oczywiście stymulacja.A tak zacznie się zaraz po miesiączce na którą właśnie czekam z utęsknieniem jak nigdy dotąd:). Mam nadzieję, że wytrzymam to i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do wszystkich doświadczonych kobiet. Od kilku dni spóźnia mi się okres jakieś trzy cztery dni. A miałam zawsze co do dnia w każdym miesiącu. A tu nagle nie dostałam. Zrobiłam test wczoraj i pokazała się jedna kreska. Nie wiem co jest grane czemu nie mam okresu? Czy mogę być w ciąży? Nie mam żadnych objawów. Czy za wcześnie zrobiłam ten test a może go jeszcze raz zrobić. Napiszcie co mam robić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszenie...
Hej dziewczyny! Stworzyłam fajne forum dla wszystkich starających się w formie anonimowej społeczności: http://staramysieodziecko.ning.com/ Przyłączycie się? Forum dopiero zaczyna istnieć, ale jestem pewna, że szybko się zapełni uczestnikami i informacjami:) Proszę choć zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki kiedyś pisałam dość intensywnie z wami... Ale poroniłam w grudniu... Teraz oczekuje na nasza dzidzie. Termin mam na 12.12.2012 i będzie to dziewczynka :) widzę że straszna cisza na forum... Powodzenia dla wszystkich staraczkek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondełek
róbta dzieci, róbta, bedzie miał kto pracować w tym kraju na tych z budżetówki i mundurówki na emeryturze po 15-20 latach "służby", o lewych rentach nie wspomnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondełek
róbta dzieci, Róbta ! bedzie miał kto pracować na wczesniejsze emerytury mundurowych, górników, i innych z budżetówki, o lewych rentach nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny?
dziewczyny dajcie jakieś dobre wieści, jakąś iskierke ze jesdak warto walczyć i czekać... nikt się nie chwali 2 kreseczkami :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam taki problem z mężem staramy się o dziecko i w celu uregulowania cyklu zaczęłam brać duphaston wzięłam go pierwszy cykl od 16-25 dc okres miałam ostatnio 31 sierpnia a jest 8 października a okresu nie ma mam tylko od tygodnia takie lekkie plamienia ale te plamienia już dosyć długo trwają martwi mnie to bo po duphastonie powinnam dostać okresu jakieś 3-4 dni po sklończeniu brania tabletek. czy miałyście taką sytuację? ciąże raczej napewno wykluczam bo żadnych objawów nie mam jutro zrobię test choć domyslam się jaki będzie wynik. wiem że najlepiej iść do lekarza ale na wizytę czeka sie dosyć długo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×