Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Ja wam moge dac iskierke nadzieji:) Po 2,5 roku staran w koncu mi sie udało i doczekałam dwóch kreseczek:) Jak zagladacie tu jeszcze dziewczyny dajcie znac jak u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Ja sporadycznie zaglądam.Zdecydowałam sie usunąć przegrode w macicy i miałam robioną hsg wszytsko ok.Wiec działamy dalej. ANIA a co pomogło ci zaciążyć?brałaś jakieś leki czy może inseminacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje!!!
Aniu29 Gratulacje!!!! :) super!! a co z resztą dziewczyn??? hello odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja nic nie brałam,poprostu wrzucilam na luz i stało sie. Niesamowicie pozytywnie byłam zaskoczona jak test wyszedł pozytywny.:) Bo naprawde nic a nic nie starałam sie specjalnego robic zeby zajsc w ciąże. Takze za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki ,bo napewno wam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka - zagladam raz na kwartal ;-) Trafil mi sie wymagajacy egzemplar: burczy kiedy sie nudzi (a nudzi sie stale), wiec z trudem ogarniam internet :-p Tak ogolnie to jakos daje rade, od 5 msc nie przespalam ani jednej nocy, kregoslup siada (od noszenia ponad 8kg ) i uszy urwe kazdemu, kto twierdzi, ze "pierwsze 3 msc sa najgorsze" (to ta sama kategoria niezyciowych madrali, ktorzy twierdza, ze ciaza to nie choroba :-p ) :-) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana moze twój maluszek jest wymagajacy ale napewno bardzo kochany. Troszke trzeba sie pomęczyc zeby pozniej juz było tylko lepiej:) Dużo zdrówka dla ciebie i twojego urwiska:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje aniu :-) owszem, kochany, kochany. Sama sie niedlugo przekonasz :-p Na kiedy masz termin? A tak wogole to przede wszystkim duuuuze gratki :-D Jak ciaza przebiega - bezproblemowo? Kciuki, zeby tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam termin na 9 czerwca,takze jeszcze długa droga przede mną. Jesli o dolegliwości to mam mdłości, zgage ,duze zmęczenie a tak po za tym jest wszystko w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny myslalam ze tu juz nikt nie zajrzy, Aniu29 - gratuluje:) u mnie narazie cisza, 2 cykle na zastrzykach z fostimonu jeden przerwany z powodu smierci babci drugi piekny cykl ale niestety nieudany, teraz zaczynam trzeci i postanowilam poddac sie IUI, zobaczymy co czas pokaze zajrze tu niedlugo i pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anwers fajnie ze zajrzałaś i napisałas co u ciebie. Dzieki za gratulacje. Trzymam mocno kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz polnoc a nasz nie spi - zabkujemy aaaaaaaaa! aniu - no to rzeczywiscie jestes na starcie :-) Wysypiaj sie ile mozesz, przyda sie i Tobie i malenstwu :-) Na mdlosci najbardziej pomagaly mi cukierki imbirowe. No i sen wlasnie. Grunt to przespac mdlosci! :-) andav: bede zagladac na kafe co jakis czas, zeby przeczytac, ze Ci sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis z rana mialam pierwsza inseminacje, nasienie bylo bardzo dobre a pecherzyk pekl, ale czy sie uda? okaze sie niedlugo, nie bede juz pisac o zadnych objawach tylko odezwe sie po tescie, nie nakrecam sie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers i jak? I jak? Mongrana, super Cię widzieć :) mój synek wyjątkowo grzeczny, od trzeciego miesiąca życia przesypia całe nocki, od trzeciego miesiąca życia też ząbkujemy, ale bezproblemowo. Klocka mam i ja :) urodził się z wagą 3550 tyle że miesiąc przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 4 dni temu test negatywny a dzien pozniej okres, nie udalo sie, robie miesiac przerwy bo jade do pl na swieta, w nast. cyklu zaczynam dalsze proby, wszystkim zycze udanych swiat i szampanskiej zabawy i do uslyszenia w nastepnym roku moze ten 2013 bedzie szczesliwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Co tam u was sychać? Anvers trzymam mocniutko kciuki za Ciebie i zeby kolejna proba przyniosła oczekiwane dwie kreseczki:) Mongrana a jak tam U ciebie ,jak synek:)Daje Ci sie wyspać?:) Ja zaczynam dzis 20 tydzien ciązy,czuje sie w miare dobrze ,tylko zgaga mnie czasem bardzo meczy.Ruchy bobasa w brzuszku juz czuję też wyraznie:) Pozdrowionka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Co tam u was slychać? anvers trzymam mocniutko za Ciebie kciuki i zeby kolejna proba przyniosła upragnione dwie kreseczki. Mongrana a jak tam u Ciebie?jak tam synek?daje Ci sie wyspać?:) Ja dziś zaczynam 20 tydzien ciązy czuje sie dobrze ,choc czasem zgaga mnie bardzo meczy.Ruchy bobasa juz czuje wyraznie :) Pozdrowionka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po powrocie z PL miałam drugą inseminację na NARURALNYM cyklu! pęcherzyki same urosły, aż normalnie nie mogłam uwierzyć, dostałam tylko pregnyl na pęknięcie, niestety nie udało się i zrobiła mi się cysta, miesiac tabletek anty i wchłonęła się, kolejny cykl z fostimonem plus pregnyl i dzis trzecia inseminacja, kolejne 2 tyg czekania, lekarz proponowal mi in vitro po 3 IUI jeśli sie nie uda, ale ja sprobuję jescze 3 razy IUI a później pomyślę nad in vitro. u mnie IUI jest refundowane do 6 razy, płacę między 50 a 80 euro zależnie od zastrzyków ile przyjmę, normalnie inseminacja kosztuje około 300-400 euro bez zastrzyków, a z kolei in vitro również jest refundowane do 6 razy razy ale suma wynosi około 400 euro, bez refundacji 4000 do 5000 tys euro, takie informacje dostałam od swego lekarza a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Bardzo , ale to bardzo dawno tu nie zagladalam :) u nas wszystko super , mała zdrowa, ma już 16 miesięcy, mała madrala się z niej robi :) Anvers trzymam kciuki za inseminacje, bo in vitro to nic przyjemnego . Pozdrawiam wszystkie mamuski i ich maluszki i trzymam kciuki za przyszłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana u nas jak skończył się cycek w 5 miesiącu to nocki super, ale zaczęło się zabkowanie i szlag wszystko trafił :/ teraz już ma 16 zabkow i bliżej końca , więc jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anver trzymamy za was kciuki!! Barbera Kamilka jest 2 miesiące starsza od mojego łobuza :) u nas ok,męczą nas trójki.... a tak ok,weekend zapowiada sie do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia gratulacje ! Fajne już teraz są te dzieciaczki, jak tuptaja i powoli gadaja :) u nas trójki były okupione gorączką, sraczka, katarem, ale teraz już jest spokój i tylko, a może aż piątki zostały. Już się boję co przy nich będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera a wiesz co mój to teraz mały terrorysta,co nie powiesz że nie wolno to zaraz ryk. Psuja niezła,potłukł już 2 lampki i miske od prania :D Chodzic zaczął jak miał 10.5 miesiąca :D obecnie jeździ na swoich jeźdźikach :D do tyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terror też mamy na codzień :) moja zaczęła na dobre chodzić jak miała 14 miesięcy, wcześniej tylko za rączke , ale ona bardzo duża jest (15kg i 85 cm), więc dobrze , że tak długo raczkowala. Na jezdziku też do tyłu nagina . Najważniejsze, że są zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że najwazniejsze że zdrowe :) Tymula 13 lutego ważył 11,400 i miał 82 cm :) jakie plany na dziś? ja juz rosół zrobiłam,i bedziemy dziś sami,zresztą jak od poniedziałku,m nie ma,siedzimy sami jak te 2 kołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tylko pozazdroscic wam tych dzieciaczkow, ja dzis 14 dzien po IUI, narazie @ brak, test robilam 2 dni temu i nie bylo kreski niestety, po pierwszej IUI @ przyszla 15 dnia, po drugiej 13 dnia, zadnych objawow nie mam, poza tymi przed @, jesli do rana nie nadejdzie ide na bete, mniej wiecej po tyg od IUI mialam zawroty glowy z rana przez 2 dni, tak sie zastanawiam czy to moglabyc oznaka zagniezdzenia? co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers mogę ci tylko powiedzieć o moich objawach, bo każdy ma inne. Ja czułam się jakby grypa mnie brała, nie mogłam z łóżka się zwlec, no i hiperstymulacja mnie dopadła kilka dni wcześniej i woda poszła, aż na płuca i zeszło dopiero po urodzeniu. No i temp cały czas powyżej 37 stopni. Trzymam za ciebie kciuki, na pewno się doczekasz swojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rano w poniedziałek poszłam na bete wyniki mialy byc pod wieczor, ale @ mnie zalala wiec wynik byl juz wiadomy, zaczelam juz nastepny cykl z zastrzykami, moze ten bedzie lepszy, szkoda bylo tylko tych dwoch pieknych pecherzykow, ehh no nic zycze wam wesolych swiat wielkanocnych i mokrego dyngusa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania29-2012
Wesołych I zdrowych Świąt Wielkanocnych dziewczyny:) p.s Anwers trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti97
Hej dziewczyny :) A ja muszę przyznać że mnie poniosło w tym miesiącu. Mój facet jeździ w delegacje i po przyjeździe rzuciłam się na niego. Szalałam 2 dni przed owulacją i w dzień owulacji. Dzidzie chcielibyśmy mieć za 2 lata ale chyba radość uderzyła mi do mózgu. Moja mama i siostra miały dzidzie w wieku 18 i 19 lat i dały radę. Ja mam 23 lata i czekam do @ , ale wcześniej idę jeszcze do mojego ginekologa sprawdzić czy wszystko ze mną ok miałam ostatnio wycinanego guza z piersi i wolę na zimne dmuchać. Teraz przede mną 2 stresujące tyg oczekiwania. Zobaczymy co życie przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×