Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate2296

w jeansach i bluzce na slub cywilny

Polecane posty

Gość kate2296

Jak myslicie mozna i czy wypada isc w jeansach i bluzce na slub cywilny ? Czy tylko istnieje zasada sukni i garniturów ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana anna
no bez jaj :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate2296
dla mnie to zwykla hm 'formalnosc' nie rozumie calej tej szpopki ..czy ktoras z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate2296
czy ktoras z was poszla w spodniach na luzie do slubu / :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
formalność formalnością ale powiedz tak szczerze: nie będzie się ten dzień wg Ciebie różnił od innych? będzie taki sam jak każdy inny szary dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate2296
oczywisce ze nie ale ten wyjatkowy dzien bedzie na slubie koscielnym gdzie zaloze piekna biala suknie z dlugim welonem a teraz na szybko bo dokumeny potrzebne, slub bardzo ekspresowt zalatwiony w 12 dni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana anna
p boziu urzednik bedzie mial na sobie orla w koronie a ty wystapisz w jeansach zero powagi i szacunku cholera do koscila tez idz w jeansach nie mow ze trzeba ci tlumaczyc iz pewne sprawywymagaja eleganckiego ubioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana anna
sukni miec nie musisz ale jakas garsonke badz sukienke tak a pan mlody wiadomo garnitur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz jakichś eleganckich spodni czy spódnicy? nie musisz od razu kupować nowej kiecki ale w jeansach to nie bardzo;) w końcu urząd i poważna sprawa;) warto ubrać jeśli nie sukienkę ( a bardzo ładne krótkie sukienki można kupić tanio a potem ją jeszcze potem ubierzesz nie raz;) ) to właśnie elegancką spódnicę lub spodnie + bluzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate2296
hmm ale ja nie mowie wyg;adac przeciwetnie jak na codzien ale jakies spodnie w kant i bardziej elegancka bluzka zamiast sukni itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate- to co teraz mówisz jest ok ale na początku napisałaś o jeansach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate2296
zarzucilam temat z zainteneresowaniem na wypowiedzi innych ludzi na forum:) a jeans to rowniez material z ktorego moga byc uszyte naprawde e;eganckie spodnie( ja mam zwykle w kant ciemno szare) i do tego tuniko koszula rowniez stosowna do reszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgdgdffg
Można, nie ma za to kary smierci. A czy wypada? Nie wiem. Może kompromis - nie dzinsy i tshirt, nie jakieś starobabskie garsonki, tylko powiedzmy elegancki sweter, spódnica i buty na obcasie, skoro to tylko formalnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgdgdffg
Mnie by to osobiscie latało koło dupy, jak sie ubierzesz - jako urzędnikowi. Rozumiem, że gosci za bardzo nie bedzie albo bedą uprzedzeni o stylu uroczystosci :) Bo to jednak by było dosć głupie, gdyby goscie byli ubrani bardziej galowo niz państwo młodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saded345v
pewnie przeciez to tylko urząd.jakby był kościelny to nie wypada.skoro małżonkowie nie traktują powaznie slubu to ty tez nie musisz.co to za slub w urzedzie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BArtek.........
ja brałem ślub w czasach gdzie było trzeba pierwsze w urzędzie a potem w kościele. Moja żona miała garsonkę i mini a ja spodnie dzinsowe i marynarkę :) no ale to były czasy gdzie cywilny odklepać trzeba było. nikt dziwnie nie patrzył na nas :) ale byli tylko rodzice i świadkowie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę wiocha
i to w dodatku na własnym ślubie. Miałam kiedyś taką sytuację, że poszłam na ślub kolegi do kościoła, w dżinsach (nie byłam zaproszona na wesele). Nie pomyślałam wcześniej żeby ubrać się bardziej elegancko i przyznam, że głupio się czułam. A byłam tylko gościem na Mszy. Dlatego tym bardziej nie rozumiem sytuacji, gdy chcesz ubrać się zwyczajnie na uroczystość, na której pełnisz główną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak w dżinsach.. ja czułabym się niezręcznie.jeśli nie chcesz wydawać na kieckę-chociaż kup jakiś kostium wizytowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wiele tanich kiecek
za 100 zł możesz mieć i do ślubu i na inne okazje. Choćby z allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
O rany, oczywiście, że to formalnośc, ale jednak nie wypada przyjśc w dzinsach! Załóz chociaż jakieś eleganckie spodnie, albo garsonkę, nie musisz przecież od razu wdziewac sukni ślubnej. Na rozmowę o pracę też byś przyszła w dzinsach? Albo na obronę magisterki (wszak to też "formalność")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, według mnie to też tylko formalność i gdyby nie powaga urzędu to też ubrałabym byle co, ale prawda jest taka, że jak się idzie do jakiegokolwiek urzędu po jakąkolwiek sprawę to człowiek powinien lepiej wyglądać, nic więcej, załóż może coś bardiej eleganckiego niż dżinsy a przecież sama tam nie musisz rozpływać się i płakać, możesz to przeżyć jak chcesz ale "wyglądaj", ja nie beczałam, nie roztkliwiałam się, olałam to, a jedyne czego żałuję to to, że nie zrobiliśmy tego jak chciałam, czyli tylko my i świadkowie, no ale w końcu ślub to nie jest dzień pary młodej tylko wszystkich wokół, tak zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już lepiej załóż
http://luxus-kitty.de/bilder/pl/ffglys.jpg nie musi być nawet białe ale to sto raz lepsze do urzędu niż jeansy ten strój przynajmniej wykorzysta się na inne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyć możesz co chcesz, ale gwarantuję ci, że jak staniesz przed urzędnikiem usc, będziesz czuła, że wyglądasz jak pół dupy zza krzaka. mimo wszystko mocno jest w nas zakorzenione poczucie odpowiedniości stroju do sytuacji, które daje znać o sobie w takich chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż co chcesz
byłam na śłubie gdzie młody miał sztruksy i trampki a młoda sukienkę wymiętoloną w kolorze brudnej szmatki. i ślub się odbył - oczywiście 95% gości wyglądało lepiej od nich, ja sama czułam się nieswojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy np pan mlody moze isc na slub w ladnych spodniach.. albo dzinsy.. koszulka i marynarka??? bo moj za cholere nie lubi garniturow.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny durny temat ludzi bez wyobrazni 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mena

Ja dzis ide na swoj ślub cywilny ktory jest tylko formalnoscia 🙂 Ubieram bordowa koszule, czarna ładna narzutke i "eleganckie" leginsy i but na obcasie. Wyobraźcie sobie isc w ...ence w "zime stulecia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×