Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moj syn ma na skorze

Mojemu 18m synkowi cos sie zrobilo na skorze. WEJDZCIE PROSZE!!!

Polecane posty

Gość moj syn ma na skorze

mOJ SYN OD CZASU JAK SKONCZYL JAKIES 4MIESIACE ma powyzej zgiecia stopy takiego dziwnego strupa ktory caly czas sie luszczy. Wyglada to tak jakby sie oparzyl i rana sie zagoila lub jakby sie skaleczyl i strupek odpadal. Pytalam pediatry jak bylam do szczepienia ale ona powiedziala ze to nic i zebym sie nie martwila. ale niedawno odkrylam ze na drugiej nodze w tym samym miejscu robi mu sie to samo. Jego to chyba boli bo nie pozwala tego dotykac. Na drugi tydszien ide pryw do dermatologa bo czuje ze cos jest nie tak. Wiecie moze co to moze byc? z goy dzieki za odp. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokcje żelowe.......
morze to łuszczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn ma na skorze
nikt nic nie odp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla1998
moj syn mial cos podobnego , tylko ,ze bylo to takie zgrubienie luszczace sie,zniklo samo,lekarz kazala to delikatnie rozmasowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn ma na skorze
mysle, ze nie . idzialm zdjecia na necie i wyglada to zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paznokcie....
debilko...MORZE to jest szerokie i głębokie:O co za ciec debilny z ciebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn ma na skorze
cegla, moj ma identyczne. ostatnio chcialam mu to zdrapac ale plakal i nie pozwolil tego dotykac. Mysle ze moze bym mu aloesem wysmarowala... zawsze jak mam jakas rane to smaruje tym miazszem i szybko sie goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaXXX
A może poprostu alergia. Mój syn też miał takie cos. tylko oczywiscie nie wiem czy takie samo bo tego nie widze. pierwsze miał małą plamkę na jednej nóżce na udzie. po czasie ta plamka urosła a potem miał juz na całych.dostalismy maść elosone i zyrtek. po jakimś czasie znikneło ale jak poodstawialismy lekarstwa znów powróciło. wiec znów poszłam do pediatry i Dostaliśmy skierowanie do alergologa. ale zanim ustaliłam termin (bo to było pod koniec roku więc czekałam na nowy) wszystko zniknęło. Takze może przyuważ co mały je i ogranicz uczulajace rzeczy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia777777
u mnie tak bjawiala sie skaza bialkowa Na zgieciach raczek i nozek plus szyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×