Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

przez miesiąc miałem konto na sympatii i oto moje wnioski

Polecane posty

A ja właśnie na sympatii poznałam mojego obecnego chłopaka, z którym jestem już 9 miesięcy... byłam na sympatii około 2 tygodni. Także wrażenia związane z tym portalem - pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggeee
tak was czytam i czytam... chcecie ładnej dziewczyny, dziewczyny mają tak samo też chcą przystojnego faceta, to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggeee
widać te do których pisałeś mierzą wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia19.....
a komu moze podobac sie facet co przesiaduje cale dnie na kobiecym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia19.....
jestes ciota i tyle. moze to stwierdzic nie widzac cie i nie znjac. pewnie jeszcze szydełkujesz i prenumerujesz pania domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfhffhfh
Cream, pokaż zdjęcie. Może na maila? Nie upublicznię go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfhfhffhfh
No pokaż to może Ci coś doradzę :O Czemu jesteś od razy wulgarny? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buha hah ha hah aha ha hh
cream siedział na sympatii i czekał na tłumy chętnych :classic_cool: Jeszcze pewnie napisał: - lubiem oglądać meczyki - chodzić na disco żeby gapić się na tyłki. bo coś w życiu trzeba robić - napić się browara - pisać na forum dla kobiet kafeteria Aż dziwne że abonament kupił. Normalnie bym go o to nie podejrzewała. BO chyba wie, że na sympatii pisze się jak się ma abonament a oczka wysyła jak nie ma i liczy, że ktoś przyśle email. Żadna poważna dziewczyna nie zareaguje na oczka od faceta. Przecież jak nieudacznikowi brakuje paru zł na szukanie miłości to z takim skąpcem nie warto się zadawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Żadna poważna dziewczyna nie zareaguje na oczka od faceta. Przecież jak nieudacznikowi brakuje paru zł na szukanie miłości to z takim skąpcem nie warto się zadawać'' dzieki bede pamietal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki stary a taki głupi
:O Chłopak ma myślenie jak mało sprytni 15 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfdfsadf
cream nie obraź się czytałem kilka twoich postów, jesteś totalnym idiotą, nie wiem jak wyglądasz ale to nie ma znaczenia, Twój sposób odbierania i stosunek do życia wokół Ciebie jest żenujący, Twój sposób myślenia jest bardzo ograniczony, nie posiadasz w Sobie odrobiny empatii, potrafisz wszystko oceniać tylko ze swojego punktu widzenia, nie potrafisz zaakceptować tego że ktoś może mieć inne zdanie niż Ty w niektórych sprawach. Myślę że bardzo trudno będzie Tobie znaleźć osobę która chociaż w połowie będzie potrafiła cię zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widać creamika
:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jfdfjnfd,nmffd
powinienes do nich pisac zamiast puszczac oczka:o poza tym te do ktorych puszczales oczka i opisales je tutaj jako "przecietne" na pewno były raczej ładne niz przeciete;) gusta sa rozne, ale jak sie juz kogos zaczepia to osobe ktora sie uznaje za atrakcyjna a nie przecietna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
powinienes do nich pisac zamiast puszczac oczka:o poza tym te do ktorych puszczales oczka i opisales je tutaj jako "przecietne" na pewno były raczej ładne niz przeciete;) gusta sa rozne, ale jak sie juz kogos zaczepia to osobe ktora sie uznaje za atrakcyjna a nie przecietna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgghggfhgfhgh
DLaczego nie chcesz? CO ci szkodzi? Olały cię więc masz do tego prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, topik is stil alive :D dobrze, że wreszcie weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli pewnie nie wykorzystałeś urlopu w zerszłym roku :D a ja marzę o urlopiku chociaż 2-dniowym, ale nie ma szans, mam co chciałam :D i nie będę narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez miałam konto 0 dostałam tylko jedna widomość z propozycją spotkania... Ale to pewnie dlatego, że nie miałam zdjęcia (wiadomość od kolesia tez bez zdjęcia i do tego za starego jak dla mnie). Wniosek jest jeden- faceci lecą tylko na wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przeciętna. No jak wygląda przeciętna? Urodą nie powala, ale tez nie jest jakaś brzydka bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×