Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

przez miesiąc miałem konto na sympatii i oto moje wnioski

Polecane posty

Gość bo przeciwieństwa
się przyciągają :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do **cream**
"więc przez internet nikogo nie poznam bo sie nie podobam" co mi po tym, że ogólnie się podobam, większość z nich to dzwudziestolatki co chcą seksu ze starszą, albo stare dziady co też chcą tego samego. najgorsze jest to, że nie mam pojęcia czym te propozycje są spowodowane; jestem normalna, ubieram się głównie w dżinsy, nie mam tipsów ani nie noszę szpilek; też szukam kogoś nawet miałam konto na symatii ale zrezygnowałam, to samo w realu, chyba trzeba przestać szukać to może w końcu trafi się ktoś normalny co myśli głową a nie główką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna, młoda jest
Noxelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mole
cream ty też byś miał powodzenie, bo brzydalem nie jesteś. Ale kobiety szukają faceta a nie cipy. Ja bym nie wytrzymała z facetem, który nic nie wiem, nic nie potrafi, od razu zakłada że sobie nie poradzi i siedzi cały czas przy kompie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mole
creamowi przeszło już chyba wysyłanie fot wszystkim na forum :P poza tym cream masz prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do **cream**
nooo fajnie ... nie wiem czy ci by było fajnie jak by ci kobieta co spokojnie mogłaby by twoją matką proponowała by ci spotkanie przy piwie i seks; mnie niestety to spotkało i wcale nie było mi do smiechu (oczywiście mi proponował to facet), najchętniej to dałabym mu w pysk, jako że działo to się na ulicy to wszystko obróciłam w żart i teraz go unikam jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny facet chętnie
by poszedł na piwo + sex z taką starszą seksowną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mole
cream chyba ty nie rozumiesz, pytałam o prawo jazdy :P masz takowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream nie ma
wszyscy to wiedzą zresztą nie stać go na samochód bo wszystkie pieniądze przepija na imprezkach gdzie podpiera ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mole
ale ja pytam o prawko a nie o samochód. Prawko to kwestia męskich ambicji raczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden prawiczek
nie ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę bo to zabawne
offerma power :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie to 20 stki:) zalogowałam się tam w zeszłym roku z czystej ciekawosci, dałam swoje fotki i konto miałam ok tygodnia, bo nie dałam rady dłużej. Nie miałam konta na NK ani fb, wiec to był pierwszy portal. Codziennie dostawałam ok 100 wiadomości, na konto w ciągu tyodnia weszło kilka tysiecy, na początku czytałam wiadomości, potem nie miałam siły skrzynka wiecznie zapchana i połowa pisała to samo:), w oko wpadło mi dwóch a ze nie uznaje wirtulanej wiadomosci chciałam poznać panów osobiscie, najpierw rozmowy gg, potem telefony i umówiłam sie na spotkanie. Spotkalismy sie w połowie drogi, z jednym panem miałam 200 km, z drugim 100 do przebucia i tak jak wtedy w padli mi w oko, tak dalsza rozmowa z nimi gdy ich poznałam była niemożliwa, za to oni choć powiedziałam nie widze możliwosci dalszych kontaktów, nachodzili mnie i wydzwaniali jeszcze przez pół roku od skasowania konta, a że numer komórki firmowy musiałam przeboleć, jeden to nawet znalazł mój dom i pod oknem z kwiatami. Miałam dosyć wiec crem mówisz ze sie nie podobasz, ale to sa też plusy , jak już znajdziesz to wiesz, ze ktoś będzie z tobą nie dla pieknej buzi ani kaski.Przepraszam za wywód ale przypomniała mi się sytuacja z zeszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziewczynkaaaa
ja mam konto od kilku dni i kilka tysiecy odwiedzin, pełno tych oczek i skrzynke zapchana wiadomościami. Już mi się nie chce nawet tego czytać bo tam w kółko to samo...Jeden mi sie tylko spodobał. Pisze sobie z nim ale nie wiem czy sie z nim spotkam bo mam nie mile doswiadczenia. Z ostanu facet z jakim sie spotykalam okazal sie psychopata normalnie sie go balam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda o creamie
w górę bo żałosne. czytajcie 1 post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×