Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

przez miesiąc miałem konto na sympatii i oto moje wnioski

Polecane posty

Gość taaaaaaaaaaaaaaa
w piątek by nie zwrócił bo to bogobojny prawik spróbuj zagadać w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedle nauk KK pasztet można jeść nawet w piątek :classic_cool: laiku :D (dobry na codzień i od święta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbrzydszy z brzydkich - no to przynajmniej jesteś w czymś naprawdę dobry :D mały sukces życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byscie zobaczyli tego tucznika 200 kilowego a w opisie napis lekko puszysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremówka przygarnij jakąś samotną maciorę z sympatii. Wprowadzisz się do niej i rodzice odetchną." żarcie będziesz miał mama z tata mniejszy czynsz będą płacić seks pewnie będzie bo skoro sie zainteresowała tobą to pewnie w jednym celu :P same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you made a boo boo
nie nabijajcie sie z biednego creama, to okrutne :( moze i on jest niespelna rozumu, ale miejcie troche wyrozumialosci, to takie duze dziecko. cream 🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wole sobie poderznąc zyły przynajmniej moje organy takie jak płuca, nerki, wątroba by uratowały komus zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuhhhhaaas
a wiecie co ja robie? wstawilem fotki jakiegos przystojnego goscia na drugie konto i one oczywiscie na wygląd polecialy myslaly ,ze sie umowily z tym fajnym a ja w ukryciu obserwowalem ich zdenerowanie :D zemsta jest slodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
creamik kochanego ciałka nigdy za wiele :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest smieszne :O nb jakby do ciebie puscił oczko facet 200 kilowy to bys sie załamała . ja sie załamałem chyba psychotropy są potrzebne 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mi się nie zdarzyło :D widocznie nawet grubasy na mnie nie lecą :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream chcesz mieć mnóstwo lasek? chcesz miec zapchana skrzynkę od maili? chcesz miec pod drzwiami tabuny pięknych dziewcząt ? chcesz mieć 1000 tysiące esów z niedwuznacznymi propozycjami od pieknych lasek...? to musisz wydębić ode mnie fotkę a poźniej ja wkleić na swój profil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"juz wole sobie poderznąc zyły przynajmniej moje organy takie jak płuca, nerki, wątroba by uratowały komus zycie " Lepiej nie. Poczytaj sobie o pamięci komórkowej. Ktokolwiek to będzie zacznie być takim samym nieudacznikiem jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream wklej profil tej "betoniary" co ci oczka puszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest smieszne :O no dla was pewnie tak bo nie to jak nieszczescie innych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
ja też wyglądam całkiem spoko i miałem spoko zdjęcia, kiedys odsetek odpuszczanych oczek -zawierał sie w przedziale 20-40% dziś jest w granicach 5-10% spotkałem się z dużą ilościa Kobiet z sympati 90% było chętne na kolejne spotkania, pomimo iż wstępna korespondencja była jakby troche niechętna z ich strony a spotkania były jakby pod moją niezauważalną presją. zdjęcia są często jakby lekko nieaktualne, a opisy przesadzone, często zdjęcia są samej twarzy, a potem się okazuje, że mamy do czynienia z osobą o sporej nadwadze-co oczywiście nie jest ujawnione w opisie. przeżyłem trochę fajnych chwil, 2 dłuższe związki ,ale ogólnie stwierdzam, że nie wiem sam czego chce. dziś wchodzę sporadycznie i tak raczej z ciekawości- konto mam poukrywane, że nie można mnie znależć. po prostu nie chce mi sie na razie z nikim pisać i spotykć, jakby mi się to trochę znudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
poza tym masa tych panienek dostaje ogrom wiadomości. w życiu codziennym były niezauważane samotne i tu nagle.... masa wiadmości i wielkie zainteresowanie. wiem to bo nie raz całkiem przeciętne kobiety pokazywały mi ilość korespondencji skierowanej do nich. grunt to się nie przejmować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **creamówka**
Poka fote jeszcze raz, to powiem Ci, co myśli o Tobie dziewczyna gdy zobaczy takie foto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **creamówka**
No dalej, przekonaj się. To lepsze niż tarot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli nie podobam sie nikomu poza tucznikami" Jedz więcej i bardziej tłusto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam widocznie moje przeznaczenie to samotnosc :) , przebieg mogą miec inni mi nie jest to dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
eee ,tak na marginesie , to chyba od samobójców nie biorą organów , podobnie od zamordowanych ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **creamówka**
Nie to nie. To użalaj się dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se se se
faktem jest że kobiety dostają tam setki wiadomości, ja jestem zupełnie przciętna, choć szczupłą osobą a dostawłam przynajmniej 20 kilka dziennie, ale nie wiem, na normalnego nie trafiłam i nigdy wiecej już się nie zarejestruję na zadnym portalu choćby nie wiem co...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×