Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afasfasf

czy nauka języka włoskiego jest trudna???

Polecane posty

Gość gretaaaa
Początki są lekkie, ale gdzieś tak od poziomu średniozaawansowanego zaczyna się trudniejsza gramatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na kursie włoskiego w szkole TFLS i bardzo odpowiadała mi nauka właśnie w tej szkole. Lektorka potrafiła zainteresować i wiele wyniosłam z kursu. Planuje zapisać się jeszcze do nich na wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest zbyt trudny, pod warunkiem ze lubisz się uczyć i wybierzesz dobrego nauczyciela, naprawdę:) Ja nauczyłam się biegle posługiwać językiem, bo 4 latach nauki (niezbyt intensywnej) swój język doszlifowałam we Wrocławskiej szkole www.cosmopolitan.edu.pl którą zresztą bardzo polecam, teraz jestem zadowolona z podjętych wcześniej kroków, wiec jak ktoś ma jeszcze obawy… Nich się zdecyduje, naprawdę warto, to fajny język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do TFLS chodziłam na włoski. Bardzo fajnie tam uczą i przede wszystkim dużo się mówi na zajęciach, a to jest bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami włosi nie znaja dobrze swojej gramatyki bo są niezbyt rozgarnięci a sama nauka języka włoskiego jest zbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam kurs włoskiego w szkole TFLS, mają doskonałych lektorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczę się www.cosmopolitan.edu.pl i polecam ta szkołę wszystkim, którzy szukają jeszcze dobrej szkoły. Właśnie znam ją z polecenia na forum, nie żałuje że tu przyszłam, nauczyłam się tu więcej, niż przez paręnaście lat nauki w zwykłej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyłem się włoskiego w szkole TFLS i mogę szczerze polecić. Mają wysoki poziom i dobrych lektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika001
Jak dla mnie język włoski nie jest trudny, ale trzeba się zmobilizować do nauki i wytrwać - zresztą jak ze wszystkim :) Ja w Warszawie chodzę do Pi School http://www.pischool.pl/ i po drugim semestrze mogę śmiało powiedzieć, że widzę efekty. Grupa jest dobrze dobrana poziomem, lektor fajnie tłumaczy, cieszę się, że trafiłam tam na zajęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam się na wakacyjny kurs włoskiego do TFLS. Mają teraz super ofertę z okazji 25 lecia szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodziłam do www.cosmopolitan.edu.pl to niezwykle dobra szkoła, nie jeden język udało mi się opanować dzięki nim :) ja mm takie zdanie, jak ktoś chce to potrafi, nie ważne czy to włoski czy też niemiecki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elloni
marika001 ja też chodzę na włoski do Pi School :) włoski podobał mi się od zawsze, ale jakoś nie umiałam się zmobilizowac. Poszłam do szkoły i od razu mi się spodobało. Ja dużo oglądam filmów, żeby się usłuchać i na zajeciach w szkole ćwiczymy scenki, mówienia dużo. Byłam teraz na wakacjach we Włoszech, rozmawiałam w sklepach, w restauracji. Jakoś dawałam sobie radę, więc to mnie podbudowało teraz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na włoski do TFLS. Bardzo fajnie tam uczą i przede wszystkim dużo się mówi na zajęciach, a to jest bardzo ważne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solemino
Włoski wg mnie nie jest trudny, ale to nie znaczy, że można się go nauczyć w miesiąc. Ja dużo uczyłam się sama, ale wiadomo jak to się uczy samemu. Nie wiedziałam czy dobrze wymawiam i nie ćwiczyłam w ogole mówienia. Dlatego zapisałam się do szkoły językowej. Chodziłam na 2 semestry do Pi school i byłam bardzo zadowolona. Poćiwczyłam mówienie, osłuchałam się z językiem i oczywiście po zajęciach w domu sobie utrwalałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs włoskiego TFLS. Byłam tam na kursie i sporo się nauczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włoski to jeden z łatwiejszych języków, więc nauka zwykle nie sprawia wielkiego problemu. U mnie poszło szybko. Chodziłam w Gliwicach do Level http://www.level.edu.pl/ i jestem zadowolona, fajni lektorzy, fajni native speakerzy, ogółem dobra szkoła, warto tam iśc na kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs włoskiego w szkole TFLS. Miałam super lektora na swoim kursie, szybko mi szła nauka i uważam, że włoski nie jest trudnym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczyłam się włoskiego w TFLS w Warszawie. Szkoła bardzo dobra, trzymają poziom nauczania, no i mają świetnych lektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Wręcz przeciwnie. Włoski to jeden z najprzyjemniejszych języków do nauki. Każdy, kto miał okazję porównać go z innymi językami ma świadomość, że można go opanować w prosty i przystępny sposób. Jesli chcecie sobie to jeszcze uprzyjemnić, to po prostu wybierzcie taki kurs jak https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-wloski/ To sprawi, że nauka będzie efektywna. Warto skorzystać z takiego wsparcia podczas edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam TFLS i chodzę teraz tam na drugi semestr. Bardzo fajna szkoła, wymagający lektor i mała grupka, więc idealne warunki do nauki. I cenowo też przystępnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włoski jest bardzo przyjemny, ale wiadomo, że trzeba trochę wysiłku włożyć. Ja polecam naukę włoskiego we Włoszech! W zeszłym roku byłam w Rzymie na kursie włoskiego przez 2 tygodnie jesienią, super przeżycie i Rzym też wspaniały! Wyjechałam przez agencję Iberica Languages, info@ibericalanguages.com), z nimi kontakt był po polsku, mają kursy we Włoszech w różnych miejsowościach. W tym roku myślę o pojechaniu na kurs na Sycylię albo do Toskanii, do bardziej doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest trudna język włoski należy do języków łatwych kiedyś w sklepie się pytałam czy jest trudniejszy od Hiszpańskiego to mi powiedziała że trochę trudniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naukę w szkole TFLS. Lektor, który prowadził moją grupę był bardzo doświadczony i profesjonalny. Zajęcia zawsze były bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniska
Ja się uczę włoskiego w Pi School w Warszawie i bardzo podpasował mi kurs i lektor. Uwielbiam zajęcia i widzę efekty, więc to mobilizuje mnie do dalszej nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×