Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afasfasf

czy nauka języka włoskiego jest trudna???

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się co do tego, że są to języki proste na początku. Mam na myśli wł i hiszp. Zwłaszcza dla Polaków ze względu na wymowę. Ale mocno daje w kość np.tryb łączący, bez odpowiednika w polskiej gramatyce. Występuje we wł, hiszp i fr PrPrzypuszczam, że w pozostałych romanskich tez. Poza tym podobnie jak we fr we włoskim istnieją 2 czasowniki posilkowe, niezła pamieciowka. W hiszp tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo dużo się nauczyłam na kursie w TFLS - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na intensywny kurs włoskiego do TFLS. Jest to kurs wakacyjny i można szybko nauczyć się podstaw języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mogę polecić kursy w TFLS - solidna szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
kto wie co z włoskiego znaczy ciulla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, w szkole TFLS są świetne kursy włoskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez prawie rok próbowałam sama nauczyć się włoskiego. Owszem, słówka zostają w głowie ale reszta... Zaczęłam kurs przez skype i jestem zadowolona ponieważ moja korepetytorka jest super, dobrze tłumaczy gramatykę, przesyła świetne zadania do zrobienia. Niestety ale są zagadnienia, które lepiej się zapamiętuje jeśli ktoś je nam wytłumaczy na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do tfls na kurs włoskiego. W sumie po 2 latach nauki mogę powiedzieć, że szkoła i lektorzy spełniają moje oczekiwania. Kursy są bardzo ciekawe, ćwiczone są wszystkie sprawności językowe i co dla mnie jest najważniejsze, konwersacje obejmują dużą część kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelianka
Wszystko zależy od lektora i tego w jaki sposób próbuje przekazać wiedzę. Ja uczyłam się w Profi Lingua we Wrocławiu i muszę przyznać, że dzięki fantastycznej lektorce nauka języka szła mi bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z perspektywy czasu wydaje mi się, ze nie. sama początki nauki języka włoskiego zaczynałam z internetem. i wtedy dość sporo nauczyłam się sama. gorzej było jednak z wymową - dopiero od niedawna szlifuję ją pod okiem profesjonalisty - mianowicie znalazłam korepetytora za pomocą NeedAschool i nauka idzie jeszcze lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo dobrze idzie nauka włoskiego, chodzę na kurs do szkoły TFLS - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, ze nauka każdego języka nie jest ani trudna ani niemożliwa do zrobienia. wystarczy trafić na dobrego nauczyciela bądź szkołę językową - tak jak ja trafiłem na sokratesa w warszawie. dzięki nim nie tylko poznałem włoski ale i perfect poznałem angielski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę od kilku tygodni na kurs włoskiego do TFLS i przez kilka tygodni nauczyłam się naprawdę dużo. Super szkoła - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS - widzę, że spamowanie i robienie sobie reklamy g*******ej szkoły ... żal normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wiem, że w TFLS są super kursy przygotowujące do egzaminów certyfikowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mimo wszystko jeden z prostszych do nauczenia sie jezykow. uczylam sie go w www.bestcentrum.pl/ kurs byl intensywny, a efekty szybko widoczne. zadowolona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zależy głównie od tego kto ma jakie predyspozycje. Mi włoski przychodził akurat z łatwością. Jak ma się z nim jakieś problemy to polecam wyjechać na kurs zagraniczny. Byłam na takim ze szkołą językową Siesta www.siesta.pl w Mediolanie i wróciłam bardzo zadowolona. W ogóle bez porównania do tego jak się uczy w szkole na miejscu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi całkiem dobrze idzie nauka włoskiego. Chodzę na kurs do szkoły TFLS - polecam, bo mam bardzo fajnego lektora. Ciekawie prowadzi zajęcia dzięki czemu więcej się zapamiętuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mogę polecić kurs włoskiego w TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mogę polecić naukę języka włoskiego w TFLS. Chodziłam na wakacyjny kurs włoskiego i był super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie duży pozytyw dla TFLS. Szkoła, która naprawdę uczy języka, nie samych regułek, ale przede wszystkim uczą mówić. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zapisać się do TFLS. Lektorzy podchodzą do każdego kursanta indywidualnie. Podoba mi się również to, że przy zapisie na kurs odbywa się spotkanie z metodykiem. Dzięki temu kurs jest lepiej dopasowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w TFLS uczę się hiszpańskiego i jest ok, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w TFLS mają teraz bardzo fajną ofertę kursów wakacyjnych, ja się zapisałam na włoski bo w sierpniu wyjeżdżam na wakacje i dobrze by było mieć jakieś podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwizna, prości ludzie prosty język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na fajny kurs włoskiego do warszawskiej szkoły TFLS. Poprawiłam język o dwa poziomy w bardzo krótkim czasie. W TFLS lektorzy rzetelnie podchodzą do nauczania, szkoła na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na włoski do TFLS w Warszawie, bo studiuję w tym mieście i jestem bardzo zadowolona. Fajni lektorzy, ciekawe zajęcia. Jestem już z nimi kolejny semestr i polecam moim znajomym bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to ktoś wcześniej napisał, że poziomy A1 i A2 są naprawdę proste do opanowania. Potem już tak łatwo nie jest bo pojawiają się czasy, których nie ma w języku polskim i angielskim (periodo ipotetico, imperativo). Ale bez tego z kolei zawsze będziemy mówili jak obcokrajowcy i nie zrozumiemy wszystkiego co do nas mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na kurs włoskiego do TFLS i jestem mile zaskoczona tą szkołą. Wysoki poziom, lektorzy są bardzo zaangażowani - nie przynudzają. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę na włoski i na razie podoba mi się. Lektor stara się, aby zajęcia były atrakcyjne, jest zawsze dobrze przygotowany. Grupa mała i zgrana, miła atmosfera na zajęciach i to się ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×