Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz wracam

Najcieplejsze miejsce w sieci

Polecane posty

Moje teraz już troche podrosły , ale był okres że miały 10mm, było super o grzebieniu mogłam wtedy zapomieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makarenaaaa
Dzięki Bogu moje włosy są do szybkiego poskromienia...nie kręcą sie, nie odstają więc nie jest z nim tak źle... najgorsze, że jak 3 takie długie wypadną to wygląda to jakbym z co najmniej połowy głowy włosów się pozbyła:) A poza wszystkim to ja już tak na lato czekam...niech juz przynajmniej pierwszy powiew wiosny:)))Bo inaczej oszaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
10 mm. Fju, fju, fju... Jednak nie mam odwagi. Powiem tak - Makarena nie trać nadziei. Za chwilę będzie piękna wiosna a po niej latoooo, na które będziemy tak samo narzekać jak na zimę. :D Tak się objawia przewrotność natury ludzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makarenaaaa
Jak zacznę przez przypadek narzekać na 30 stopniowe upały to kopnijcie mnie w tyłek tak mocno, żebym nie mogła przez najbliższe kilka miesięcy na nim siedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Makarena - na mnie nie licz. :D Ja nie potrafię nawet muchy skrzywdzić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam zima nie przeszkadza ,ale ten cholerny zimny i porywisty wiatr mnie dobija .Psuje całą pogodę .Mam od kilku dni piękną słoneczną pogodę choć mroźną,ale zawsze lepsze to niż taka chlapa po śniegowa ,tylko ten wiatr ... chociaż ...jest jedna dobra strona tego bo pranie mi cudnie schnie :D Co do włosów to ja zawsze wyglądam tak (((włosy potargał mi wiatr tralala))):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
tłuke muchy packą asz skszypi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Witam pierwszego podszywacza. :D Całus. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skszypi ,tszeczy rze ocho ocho ?:D ja nie zabijam much bo ich wcale nie mam ,ale pająki z wielką pasją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Pająki wypuszczam za okno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pająki to nie są pająki ,to są robocopy pająki :O Kiedyś mój kot się tymi pająkami zajmował,teraz już go nie mam a pies nie kwapi się na przekąskę z pająków :( a podobno najnowszym rarytasem są smażone tarantule .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie plaga biedronek , wczoraj nawet jedną próbował zjeść mój synek. Nienawidzę robali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Cześć Koliberku. :) Ryjku - jeśli te tarantule są smaczne to ją się na nie piszę. :D Nie jestem obrzydliwa i strasznie ciekawska. :D Ale biedronki w zimie? Skąd one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronki to takie przebiegłe stworzenia na jesień wchodzą w szczeliny okienne , i jak człowiek otwiera okno to sobie wychodzą i pchają się do mieszkania , masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makarenaaaa
Na tarantulę też się piszę:) Pająkami zajmują się kocurki - dwie kotki i kotek:) a muchę to tłukę....upierdliwe stworzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do walorów smakowych pająków to nie wiem ,oglądałam program o wystawnej kolacji w pewnym słynnym" hamerykańskim" hotelu i były tak smażone ,chrupiące chrząszcze :O tarantule były smażone w cieście chyba naleśnikowym opis smakowy mniej więcej taki ; smak może nie rozbraja ,choć muszę przyznać ,że czuć odrobinę alkoholu w którym moczyły się pająki :Ozaczynam od odnóg hmmm...lekko chrupiące ,czuć delikatne łaskotanie w gardle dzięki włoskom z odnóży ,prawdopodobnie zawdzięczamy to krótkiemu procesowi smażenia :O nic tylko się zajadać ,cena także nie wygórowana ,jedyne 100 dolarów na pajączka :Omniam ,mniam ,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Kawa, ciasteczka, tarantule. Obżeramy się trochę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koliberka :) Biedronki mi nie wadzą ,ale te doktorki o barwie czerwono- ceglastej brrryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam parę fajnych pomysłów
No dajcie spokój, pająki na śniadanie! Ble, jak to można jeść. Chyba że w szkole przetrwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ,ciasteczka ,tarantule i keczup z biedronek ,full wypas :D to jak duży zestaw Mc'a:D a na deser co sobie zaserwujemy ?Czyżby ten cukier w kilogramowych torebkach ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Cześć "Mam parę fajnych pomysłów". :) Pająki bleee, a flaczki albo ozorki w sosie chrzanowym albo móżdżek cielęcy ewentualnie tatar pospolity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makarenaaaa
Oj śniadanie powinno być pożywne, duże i kaloryczne więc obżerajmy się dalej:)))) A tak poważnie...to bułeczki z serkiem mi się zachciało:) Zawsze rak mam...zamiast wstać 5 minut wcześniej i zrobić sobie śniadanie do pracy...to nie później mi kiszki marsza grają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Nie mam czasu na śniadanie w domu. Nawet jeśli wstanę wcześniej, co się zdarza niezmiernie rzadko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Wracam przez cały czas ale mi tak niezręczne trochę wypełniać temat swoimi tylko postami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Czasami wydaje mi się, że jest fajna i nawet ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że tyko czasami . Świat powinien być tak skonstruowany żeby każdy mógł robić to co lubi . A nie każdy niestety tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×