Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz wracam

Najcieplejsze miejsce w sieci

Polecane posty

Gość zaraz wracam
Że aż zakrzyknę: "Ja pierdziu!" :D Spotujesz się. :D A ja pracuję. Niezbyt wydajnie ale koncepcję obmyślam. :D Znaczy - siedzę ze wzrokiem utkwionym w lustrze wiszącym na ścianie i zastanawiam się czy iść już do fryzjera czy może jeszcze poczekać kilka dni. A powinnam się skupić na planowaniu zupełenie innych spraw. Poważnych niesamowicie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakież to poważne tematy zatruwają twoją nie ufryzjerowaną główkę:) nie należy się przemęczać :classic_cool: Ja sportowałam się korzystając że mały śpi,wskoczyłam na rower:D bo za oknem biało u mnie i raczej sportów terenowych dzisiaj nie zażyję. Ale fyzjer to też by się przydał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Poważne problemy "pracowe". Problemy świata do rozwiązania a tu się zdaje, że włosy jednak za długie. :D I w myśleniu przeszkadzają. :D A może wystarczy lustro przesunąć i własne odbicie nie będzie mnie dekoncentrowało. I jeszcze kolor trzeba poprawić. :D Musi być intensywniejszy. Podziwiam zapał do sportu. Mnie woli brak. A w plenerze, co robisz? Też rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w plenerze biegam z wózkiem...:) poważnie . Zabieram syna do wózka i robimy rundkę przez 1h tempo szybkie zbliżone do biegu, tak że efekt ten sam co po rowerze jak przychodzę do domu to od zazu muszę iść pod prysznic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Spryciulka. :D Potrzeba matką wynalazaku a mamy muszą wykazywać się przeogromną kreatywnością. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś wiedziała dzieciaka nie mam za bardzo gdzie zostawić tatuś nie bardzo się kwapi aby sie nim zająć , a mnie po ciąży trochę do zrzucenia zostało więc kombinuję jak mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Zapytam może niezbyt elegancko - jakie są efekty zrzucania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam w dżinsy z przed ciąży i nawet mogę w nich usiąść...he he he:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Czyli sukces! :D Jakieś małe świętowanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze za wcześnie:) bo jeszcze mi cały zapał gdzieś ucieknie :classic_cool: i gruba pozostanę .... he he he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Ok. :D Odwołuję świętowanie. :D Trochę szkoda, bo już kawę parzyć leciałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kawkę to chętnie:) tylko bez żadnego dodatku , z chudym mlekiem poproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę spadać , rodzina wraca :) więc trzymaj się cieplo do wieczorka .pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Hmm... Mam wprawdzie mleko zero procent ale mam też zagęszczone, i namagnezowane. :D Tylko tłuszczu ma procent 7. :D Zrobię z takim dla siebie. :D Dla Ciebie będzie z tą zerówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Hej Rowerko. :) Dziś nie tylko w sieci przydałoby się ciepłe miejsce. Ziębi jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ,stokrotki ,cześć wam :D Jako ,że małżonek wybył w delegację ,mam więcej czasu dziś wieczorem. Mam nadzieję ,że wbijecie na temat ,bo mrozy zapowiadają a nie ma komu drwa do kominka dokładać :D topic trzeba rozgrzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Hej Ryjku. :D Ja mam wyziębione dłonie. :D I zmasakrowane konto w banku. 😭 Raczunki! Kto je wymyśla? Dziś zakupiłam majtki w kolorze głębokiego turkusu. :) Jestem dumna! Nic to nie ma wspólnego z ogrzewaniem ale kaprys miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma jak ma :classic_cool: dobre majtki grzeją plecki a czasem i kolanka sięgną :classic_cool::D Ja też nie wiem kto te rachunki wymyślił :O to jakiś terrorysta chyba ,bo co miesiąc każdy człowiek na ziemi jest terroryzowany przez te cholerne rachunki :O to jest jakaś gra psychologiczna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerka , chodź bliżej nas ,ogrzejemy się ciepłem naszych ciał :classic_cool: będzie jak na biwaku w górach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Rowerko - maj to tylko w sercu. Przynajmnej jeszcze przez dwa miesiące i siedem dni. :D Ryjku - to są majtasy z takich, któych bardziej nie ma. :D Swoją drogą, im mniej materiału zużywają do ich uszycia, tym więcej każą sobie za nie płacić. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZW a te majtasy to z golfem :) bo o tej porze roku to chyba tylko takie no chyba że sznureczki z ogrzewaniem to przepraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Bogna - bynajmniej nie są do podciągnięcia pod samą brodę. :D Zastanawiałam się czy wkleić linak z muzyką. Ale to mój temat więc sobie pozwoliłam. :D http://www.youtube.com/watch?v=rvI_EsGZtZc (Film z 1997 roku. Kiedy to minęło? No kiedy ja się pytam i kto pozwolił, żeby tak szybko? :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjek w górach?! ja poproszę ale gdzieś w lesie i tak mocno się wtulę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
A kiedy szukałam muzyki, przypomniał mi się jeszcze jeden film. Fajny. Polecam. Muzyka Lorenca jest ok ale cały film jest klimatyczny. "Wino truskawkowe" na podstawie Stasiuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
I już się mogę w ciaśniejszym kręgu poprzytulać. :D Ciało do ciała. Intonujemy piosenkę: "Płonie ognisko w lesie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz :) nazwa topiku jest baardzo trafna ;-) i zaraz nam będzie cieplej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerka -ty to ostra dziewczyna jesteś ,chcesz od razu do lasu by cię brać:D Ja tam nic nie chcę mówić ,ale nie wiem czy się bardziej o mnie nie potłuczecie aniżeli ogrzejecie ,bo masy grzejnej to u mnie nie za wiele :D ale mogę robić za wykałaczkę ,jak się w tym lesie jagód najecie i pestki trzeba będzie miedzy zębami przetykać :D Zaraz wracam ,ja nie znam tego utworu ,ale pierwsze co mi przyszło do głowo to my biegające po lesie z koszykiem pełnym jeżyn,malin i jagód :D wiesz takie córki słynnego młynarza we wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Ryjku - ja tam masy trochę mam. :D Bardziej tam niż tu. O tuuuu, tu. :D A jak ja bym chciała mieć tu. 😭 Może weźmy więc jakieś poduszki, żeby jednak trochę miękko było. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×