Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz wracam

Najcieplejsze miejsce w sieci

Polecane posty

Dzień dobry :) ...zajrzałam, żeby się ogrzać :) Zaraz Wracam ...a moze jakieś getry a te kozaczki ?...w taki mróz wszystkie chwyty dozwolone ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Życie to nie bajka. Szkoda, bo byłaby szansa na szczęśliwe zakończenie. :D A tu talerze do zmywania, skarpety do uprania, śmieci do wyniesienia i torba kipiąca zakupami. :D I tyle w temacie: "proza życia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna_mo
życie to jest teatr :) w dodatku dramatyczny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna - teatr to nie tylko dramat - ja wolę komedię :) .....a proza życia...no cóż - nic innego jeszcze nie wymyślono...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Cześć Bogna. :) I zaocznie - ponowne cześć dla Gem. :) Poranek masz rzeczywiście urokliwy czy tak ironicznie go nazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna o jakim uroku my mówimy ?:O Odpalać kominek ,komin ,ognisko na środku topicu i przynieść kiełbaski na patyku ,ziemniaki w łupinach plus termos gorącej herbaty 😭 zimnooooo ałaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Kiełbaska na patyku to dobry pomysł. Chwilka! Biegnę do lodówki. Może coś z niej wygrzebię. :D Cześć Ryjku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Może Bogna rzuca urok dzisiejszego ranka. :D A może sama jest tak urocza, że udziel się to porankowi. A może i na nas spadnie. :D Chcę być urocza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam Bogna coś podejrzanie wygląda :classic_cool: zauważyłaś jakie ma nienaturalnie zaczerwienione polika ?:classic_cool: chyba herbatka z wkładką była :D Zjadałabym sobie ziemniaczki z ogniska ,takie w łupinkach z masełkiem i solą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Taaaa... Zaraz ją przepytamy na okoliczność... :D Ryjku nie mam ziemniaków. :( Nawet jednego maleńkiego. Chyba, że się jakoś niezauważenie pod szafę wtoczył i tkwi tam nadal. Ale może być już bardzo sfatygowany wiekiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u was ale u mnie słońce świeci:) a to juz wystarczy dla mej skołatanej , jakże do wiosny tęskniącej duszy ale ze mnie poetka co nie u mnie ziemniaczków dużo , już wstawiam do piekarnika :classic_cool: a sosik czosnkowy do tego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko marchewkę ,pora i cebulę :( myślisz ,że mogłybyśmy je tak ładnie uprażyć w ognisku jak ziemniaki ?:(chyba nie będzie czuć różnicy w smaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna dajno że te ziemniaczki i ten sosik zrób z czosnyczkiem ,będziemy sobie chuchać i pruchać tym pięknym zapachem :):D Ja tez mam słonko za oknem a do tego 17 stopni na minusie :O tak nie bardzo wiosennie jest :D Chociaż ...moja córa ma na oknie szafirka ,którego skrzętnie pielęgnuje i coś tam już niebieskiego z niego wyrosło ,czyli tak jakby wiosennie mam w kuchni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Tak. :) Czosnkowy. :) A słońca to u mnie nie widać. A takich pieczonych w ognisku to ja nie jadłam kilka lat. Cywilizacja ograbiła mnie z różnych przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
I szafirka też nie mam. 😭 Miałam storczyki ale odeszły nagle i niespodziewanie. Trwam po niech w żałobie i póki się nie skończy kwiatka żadnego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZW cywilizacja jest dla ciebie okrutna :( ile mrozu u mnie nastąpiło to ja nie wiem :) termometr występuje u mnie na klatce schodowej ,a tam się na razie nie wybieram bo i po co :D przesyłam dla każdej porcję ziemniaczków z piekarnika na razie , jak wyjdę z juniorem na spacer to rozpale ogień wtedy będą takie chrupiące . sąsiedzi pomyślą że jestem co najmniej niezrównoważona no ale trzeba ich jakoś do tego faktu przyzwyczajać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Mój termometr jest mocno zwichrowany i nie bardzo można mu wierzyć. Ale zamarzł mi dziś telefon. Znaczy - myślę, że zamarzł ponieważ nie wykazuje oznak życia. Bogna - odważna kobieto, a umiesz Ty rozpalić ognisko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harcerzem byłak rozpalanie ogniska i survival to dla mnie pestka :) jedną zapałką:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy mogą być normalni bo cóż to byłby za świat :classic_cool: jesteśmy z tobą Bogna :D Zw-ja tez mam storczyka ,który nagle bez żadnych oznak umarnął śmiercią tragiczną ,ale widzę ,że próbuje się jednak z tego letargu przebudzić 😭 a ostatnio "ktoś "(bo nikt się w domu nie chce przyznać )porobił mi w storczyku na listkach dziurki długopisem :( to chyba jakieś czary były czy cuś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam harcerką i byłam coś ta klawiatura mnie dzisiaj nie słucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storczyka też posiadam po dwóch latach dopiero mi zakwitł i właśnie to nastąpiło :D dumna jestem że go nie wyrzuciłam , bo już byłam blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
Moje storczyki były piękne. :) Kwitły jak oszalałe i były niewymagające. I ubiegłej wiosny odeszły jeden po drugim. :( Nie było szans na ich renesans. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna nie gadaj ,bo mój w tamtym roku zrzucił ten pałąk co kwitnie i tak czekam cholera i czekam a ty mi tu piszesz ,że dwa lata twój się zastanawiał ?:OWychodzi na to ,że sobie poczekam ,oj poczekam ja se :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej szwagierki kwitna co pół roku podobno potrzebują dużo słońca :) ja mojego dopiero niedawno do tego słońca wystawiłam tak sobie tkwił w ciemnym kącie i pomyślałam że może coś z niego jeszcze może będzie bo ja się tak za bardzo na kwiatkach nie znam . bazylię posiałam , ma juz 5 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wracam
U mnie stały na parapecie od południowego- wschodu. Kwitły bardzo regularnie. Jeden kończył, drugi zaczynał. I trwało to wiele lat. Ale wdała się chyba jakaż zaraza. Takie mam podejrzenia. Kupiłam fijołka- aniołka z jakąś pleśnią czy czymś. I się zaraziły storczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po przeczytaniu postu Bogny szybko postawiłam mojego storczyka na parapet :classic_cool: jak nie zakwitnie to wiesz Bogna ....głównym podejrzanym jesteś ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie zakwitnie to oddam ci moje avokado :) posiłam z pesteczki, czekam aż zacznie owocować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to mój tatko kiedyś posadził pestkę z mandarynki i czekał ...czekał...czekał .....czekał....aż po 7 latach wyrosły trzy mandarynki :classic_cool:to się nazywa cierpliwość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×