Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilly83

Mąż nie chce sie ze mną kochać od miesięcy - proszę o pomoc

Polecane posty

Lili a myślałaś o podłożeniu dyktafonu w aucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że coś można z każdym fantem zrobić ale Ja to Ci nie podpowiem...bo niestety albo stety nie muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipjoijoij
A będziesz dzwonić i tylko debilkę z siebie robić. Jak przyjedzie weż go podpuść że wiesz o tym że ma kochankę. Że się dowiedziałaś że cię zdradza itp. Jak się nie będzie wypierał sprawa będzie oczywista ale walcz o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kafejki internetowej? Milka - mój Mąż jest zaawansowanym specem od iformatyki, raz że na bank się dowie, że próbowałam się włamać, dwa to chyba wtedy, gdyby był taki program na płycie cd, i jakby spał, może udałoby się złamać hasło. Ale on ma takie hasła pewnie, że się złamać łatwo nie da... Ma kilka haseł na kompie, bo widziałam jak coś robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i gps
na wacka niech mu założy... Najlepiej go pośledzić skoro nie stać ją na detektywa. Przecież i tak nie ma nic do roboty innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, zaraz wróci, więc muszę stąd lecieć. Jutro tu zajrzę po mojej rozmowie o pracę... dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipjoijoij
Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto wiedzieć
tylko się nie wygłup z tym śledzeniem :O ja też podejrzewałam zdradę, mówił że jeździ do kolegi w piątek albo sobotę wieczorem ,a wracał nad ranem.. wyśledziłam gdzie, tam mieszkała jakaś samotna baba! pojechałam, zapukałam , było już po 12 w nocy, myślałam że zastanę ich razem, wchodzę a tam siedzą sobie, okazało się że jeden z lepszych kumpli jest jej bratem i mieszka u rodziców więc nie mają się gdzie spotykać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrtnhtiotjht9uj89ty
a ja myślę, że Twój mąż poza pracę ma jakieś lewe interesy, czym się bardzo stresuje i stąd brak ochoty. Stąd też brak dostępu do komputera itd. facet mający romans robi wszystko by to ukryć- jest dużo bardziej czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak potem sie dziwisz że on tak Cię traktuje. siedź prxy tym kompie wyczyść historie i jak wejdzie to przy nim wyłącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie wrócił i był bardzo miły, jak zwykle... cudowny ciepły misio. Pierwsze co zrobił, to poszedł się kąpać więc teraz jest w łazience, dlatego piszę. Jest miły jak aniołek i weź tu bądź mądrym. Ale zaraz wróci, więc muszę lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic z tego nie bedzie
rozwłód rozwód i jeszcze raz rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewe interesy nie wchodzą w grę - to na pewno nie ten typ. Ok, lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirowo mi
lilly ja z mężem też miałam podobny problem. może moja sytuacja nie przypominała za bardzo twojej, ale gdybyś miała ochote pogadać to daj jakiś namiar na siebie. też jestem z wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się Szafirowo skończyła twoja historia pozytywnie czy negatywnie? Bo my tu tacy wszyscy podnieceni co to się wydarzy u bohaterki że szok:D Gej czy nie gej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gej :P dobrze się skończyła, ale mój mąż się inaczej zachowywał, a powód był dość złożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutek-srutek
byl juz tu podobny temat, baba-niezgula tez sie na poziomie wyzalala jaki to jej maz jest niebodry- pachnie mi to prowo, jak nic. Znow jakies wakacje? Jak nie prowo- ciepla klucha z Ciebie, autorko, daj sie dalej wodzic za nos. Powodzenia! Skonczysz jako jego wycieraczka do zabloconych bucikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka__
Nawet jeśli by to była prowokacja, to takich historii jest wiele. Mój facet nie chce się za bardzo ze mną kochać, po 2 latach związku, nie mieszkamy razem. Mówi że seks go śmieszy, męczy. Na początku wszystko było ok, a teraz co ja mam zrobić. Jak zaczynam rozmowę to też mówi że czuje się przyduszony i daje to wprost przeciwny efekt. Gejem nie jest, mamy po 40 lat i on, po skańczonym kilka lat lemu długoletnim związku, przeleciłą wszystko co miał pod ręką. Białe, żółte i czarne kobiety, bo sporo podróżował po świecie. I co ja mam zrobić??? Facet jest czuły, kochany, pomocny tylko co z tym seksem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhk
masz znalesc kochanka , to ze ona od sexu stroni i ma to gdzies nie moze powodowac tego ze ty masz z niego rezygnować !! bo i niby dlaczego ? powiedz mu ze oki ciebie sex smieszy , a ja go musze miec w zwiazku z tym szukam kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lalka____
skad ja to znam? mam dokladnie to samo-jestem juz na krawedzi...powaznie mysle o odejsciu ta sama sytuacja-po przejsciach, 40-latkowie juz noie daje rady,czuje sie nieatrakcyjna przez te braki choc w rzeczywistosci mam wianuszek wielbicieli-co z tego jak tego najwazniejszego nie pociagam.Tlumaczenie ma to samo co twoj a ja zaczynam sie czuc winna gdy zaczynam znowu rozmawiac o tym ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka ;)
znam podobną sytuacje, moja mama i mój ojczym ! przed ślubem wszystko pięknie ładnie, a po ślubie podobnie jak u ciebie, ja dowiedziałam się o tym niedawno, w sumie kiedy byłam już dorosła że w tym związku było mało seksu, po rozwodzie okazało się że on najzwyczajniej w ściecie jest GEJEM ! i wziął sobie moja mame za żonę żeby po prostu stworzyć pozory żeby nikt się niedowiedział bo przecież ma żonę ( w pakiecie z dzieckiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka__
Gdyby to było takie proste :( jak na razie ja nie chcę kochnaka tylko w pełni sprawnego mojego faceta!!!!! Czy 40 letni facet może już nie mieć ochoty na seks?? Może to kwestia wieku??? Może jakiś facet wypowie się na ten temat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w kazdym razie pare lat przed 40 i to co piszesz to bzdury Prawdziwa chcica zaczyna sie po 30 roku zycia. Po co walkowac ten temat ? Facet oszukuje Cie i ma Cie gdzies,czas otworzyc oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka__
Mój facet na 100% nie jest gejem. Frywolne ciuszki, różne techniki, nic nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka__
Polak w Szwecji W czym mnie oszukuje?? Jest to typ który co ma w sercu to i ma na języku. Czasami aż za dużo. Czytałam gdzieś że faktycznie u kobiet popęd z wiekiem wzrasta ale u mężczyzn maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
Bzdura , ale zaznaczam kazdy jest inny , gdyby tutaj na forum byla opcja poczytaj posty matacza odeslał bym cie do nich . JA MAM 47 LAT zone , kochankę i sex codziennie - tak codziennie i nie pisze tego jako przechwalanie sie , bo za stary na tego typu rzeczy , ale jako fakt . I nie czepiac sie słowa codziennie jak to tu mialo miejsce , inaczej mówiac w miesiacu sex mam mniej wiecej powiedzmy 35 - 37 razy - tak wychodzi wiecej nizli codziennie , ale nie to jest wazne . Chodzi o fakt ze facet blisko 50 letni ma ochote na sex i to wielką .Moje posiadanie kochanki nie wynika z braku sexu z zoną - to też tu od razu musze napisać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lalka____
a ja mysle ze Polak w szwecji ma racje...niestety my szukamy jakiegokolwiek wyjasnienia aby nas to nie zranilo , mysle ze jesli to rzeczywiscie to,jesli to rzeczywiscie milosc to takich problemow byc nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
a jak sie chce cos wiecej dowiedziec mozna wejsc na temat "kto z was zyje bez sexu i dlaczego" i o dziwo - pisza tam przewaznie młodzi ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
miłosc i sex nie musza isc w parze , pozadanie i sex juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka__
No OK. Ta już kurcze nie wiem o co chodzi. Ma za dużo pracy, za dużo nerwów, a może po wcześniejszym paro letnim intensywnym życiu (seksualnym) po prostu mu się znudziłąm jako kochanka, bo nie jako partnerka do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×