Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apsideizi

Elektroniczna niania-jaką polecacie?

Polecane posty

Macie moze jakaś sprawdzoną elektroniczna nianie ,która działaby w pomieszceniu jak i na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej fiolet
ja mam tommee tippee i jestem bardzo zadowolona :) w domu jest podłączona do prądu a jak chcę ją wziąć na zewnątrz to działa za pomocą baterii. zasięg do 100m. jestem baaaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertka
Ja polecam naianie z firmy Fisher Price.Składa się z dwuch członów oczywiście:)Pierwszy to baza , która może służyć również jako delikatna lampeczka, a druga część to słuchawka w której umieszczony jest również świetlny sygnalizator , który gdzy coś sie dzieje u dzieciaczka ostro świeci i mryga . Mam ta nianie już 1,5 roku i wszystko jest okej a cena też moim zdaniem w porządku bo ok 100zł. Ogólnie polecam bo i niania ok i firma sprawdzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/elektroniczna-cyfrowa-niania-wideo-video-2-5-i1463171435.html ja mam taką i bardzo sobie chwalę ;) lubię widziec, czy moje dziecko się rusza, zmienia pozycje, czy mu się nie ulało itd. W zwykłych nianiach, które tylko przekazuja dźwięk tego nie sprawdzisz. Moje dziecko kręci się w nocy po łóżku strasznie i widzę, czy gdzies nóżek w mebelki nie włożyło albo nie zakryło kocykiem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata To Ty nie spisz w nocy tylko patrzysz sie w kamerke? :P Mi elektroniczna niania nie zdala egzaminu...wyrzucone pieniadze moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×