Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śiczna Gaduła

Nie chce mi zrobić minetki

Polecane posty

Gość Śiczna Gaduła

Mój mąż nie chce mi zrobic Minetki. Mówi że nie lubi poprostu. Tych soczków i jej zapachu. Brudasem nie jestem. On lubi jak mu loda robie i to bardzo. Przykro mi że on nie robi mi dobrze. Patrzy czasem na nia tak jakby się brzydził.Zastanawiam sie czy to nie jest egoizm poprostu. Wy tez tak macie?? P.S- Jego Penis nie Zawsze pachnie Malinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary i doświadczony pan
ja też tak mam tylko odwrotnie bo żona lubi minetkę oczywiście ja tez uwielbiam lizac ale bez wzajemności . także źle się dobraliscie tak jak i my .pozdrawiam i szczerze współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna nawijaj na gg 2738622 to możemy porozmawiac intymnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jaki problem
skoro on nie lubi twoch soczkow, to ty olej jego penisa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna nic się nie martw. przyjdzie koza do woza. też mu nie obciągaj a zacznie doceniac twoją myszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiądzmu na twarzy i przyduśgo cipką. oj ja bym ci zassał łechtaczkeażbyś jęczała z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem nie mozna do niczego przymuszac partnera.Gdybym wiedzial albo czul ze partnerka ma opory z miloscia francuzka to nie nalegalbym.Przeciez o nia tez chodzi,tez musi sie dob rze czuc.Moze raczej nalezaloby o tym pogadac by dojsc do tego w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczna zawsze trzeba sobie jakoś poradzić. nawet kolega się postara dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle tylko ja bym , ja bym...a dziewczyna ma problem bo przeciez o ukochanego jej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ale ja go nie namówie do tego. alezawsze moge pomódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iv89
może nie jesteśbrudasem jak uważasz, ale jak większość kobiet myjesz się raz na tydzień i uważasz że nie jesteś brudasem? Był tu taki topik kiedyś gdzie wiele lasek twierdziło że mimo że się myją co parę dni lub kąpią raz w tygodniu albo moczą dupsko w misce, to uważają że są czyste. Gdybyś faktycznie dbała o czystość tam na dole, to nie rozumiem dlaczego nie lubiałby twojego zapachu, w końcu zapach czystej p.... czy dupska to po prostu brak jakiegokolwiek zapachu, lub zapach delikatnego mydełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co odpowiedź to głupsza...
... z małymi wyjątkami... jednak bezkonkurencyjnie na szczycie podium stanęli rysio 22 i iv89, gratulacje. śliczna gaduła: a golisz się? cóż no, tak jak są kobiety, które z jakichśtam przyczyn brzydzą się robić loda, tak są faceci, którym nie odpowiada minetka... na Twoim miejscu spróbowałbym kilka razy go przekonać do tego, jak się nie uda, to pozostaje albo brak minetkii, albo żeby od czasu do czasu zrobił top dla Ciebie mimo wszystko... to dość indywidualna sprawa, jedni są w stanie się zmusić dla dobra drugiej osoby do czegoś, inni nie chcą nic robić wbrew sobie... ja mam takie podejście, że nie wymagam czegoś, czego sma bym nie zrobił... może jak będzie chciał loda kiedy nie pachnie malinami, to zwróć mu na to uwagę to trochę zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śiczna Gaduła
co do wczesniejszej wypowiedzi to kąpie sie codziennie i w ciagu dni uzywam husteczek higinicznych lub sie myje dodoatkowo. Gole całe swoje ciało i tam też .Takze to nie o to chodzi chyba. A moze jak kobieta sie podcieci to te soki są kwaśne/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śiczna Gaduła
rysio 22 dziękuje serdecznie ale nie chce zdradzac, chce porady i wsparcia ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wychowałaś faceta egoistę i tak masz On musi zrozumieć że ty tez jesteś człowiekiem który ma potrzeby seksualne i też fantazje i też potrzebę orgazmu poprzez minetkę. 90% kobiet potrzebuje minetki żeby sie dobrze rozgrzać przed orgazmem Jak on dojrzeje do tego że będzie go podcinało to że jego partnerka sie nim podnieca do orgazmu to smak, soczki ,zapach cipki będzie miał wpływ na odbieranie przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co odpowiedź to głupsza...
uuu jest nowy pretendent na podium dobry doradca: co Ty pleciesz człowieku? wychowała sobie egoistę? a od kiedy upodobania są wynikiem dojrzałości albo egoizmu? ludzie są zwyczajnie różni, i może jej facetowi wydaje się to po prostu nieapetyczne? To co jest egoistą? Więc jak byś to rozwiązał, ma się zmuszać do robienia czegoś, co jest dla niego nieprzyjemne, czy ma powiedzieć partnerce, że w takim razie żeby było sprawiedliwie on rezygnuje z seksu oralnego? 90% kobiet potrzebuje minetki żeby się rozgrzać przed orgazmem? :D nie rozśmieszaj mnie... skąd masz takle dane? Cosmopolitan, Pani, czy Bravo Girl? żal dupe ściska... Śliczna Gaduła: Smak/zapach soczków jest różny w różnych etapach cyklu, podobnie jak konsystencja... Wpływ ma też dieta... alkohol, papierosy, ostre jedzenie wpływają negatywnie... Może źle trafił akurat? moja luba jest też czyścioszkiem, niemniej zdarza się, że akurat ma ciągnące, klejące soki, czasem ma intensywny jakby metaliczny smak, czasem kwaśnawy, różnie jest... proponuję potrenować jeszcze kilka razy i albo się przekona, albo nie. ostatecznie jak to mówią - seks to nie wszystko, tym bardziej, że nie jest oziębłym impotentem, tylko akurat nie robi minetki... za;leży jak to jest dla Ciebie ważne, jeżeli ma to prowadzić na przestrzeni czasu do frustracji seksualnej i myśli o skoku w bok, to pytanie jak się z tym czujesz i co masz zamiar z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbliżenie seksualne miedzy partnerami polega na tym że każda ze stron oczekuje podobnej stymulacji takiej jaką ona daje.Takie jest niepisanie prawo zbliżenia seksualnego.Takie jest moje zdanie i tak postępuje z moją partnerką Ty masz inne zdanie i masz do tego prawo ja to nazywam podejściem egoistycznym a ty nieapetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Potraktuj" go czymś co go rozbudzi, bo ja już nie raz w kryzysowych sytuacjach sięgałam po coś podobnego. Mowa o afrodyzjakach, poczytaj o nich: http://intymnosc.pl/aff/sklep/afrodyzjaki-c-64.html albo www.afrodyzjaki24.pl/aff/sklep Kiepska sprawa i lepiej żebyś nie zmarnowała tego bez użycia wszystkiego co możliwe, byle nie kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dobrego doradcy
Równie dobrze możesz to nazywać rózowym słoniem, bo chyba nie bardzo rozumiesz co to egoizm... No dobrze , to w takim razie dobry doradco, jakie proponujesz rozwiązanie? facet ma się zmuszać, czy zrezygnować z robienia mu loda? Mnie by nie podniecało, gdybym wiedział że moja partnerka robi mi loda chociaż tego nie lubi... jeżeli oczekujesz takiej samej stymulacji jak dajesz partnerce, to rozumiem, że chciałbyś zostać spenetrowany przez nią? Chociaż i to i to jest seksem oralnym, jest zasadnicza różnica między robieniem loda i minety, estetyczna, i doznaniowa dla robiącego. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale jak piszesz takie bzdury doradzając komuś, to jesteś zwyczajnie dupkiem. Zmyślasz jakieś dane statystyczne i po co? Zastanów się nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do dobrego doradcy
Nie wiem jak jako facet możesz uważać, że penis jest bardziej estetyczny. :o Taka jest prawda, że jak jedna strona robi coś dla przyjemności drugiej to druga powinna się odwdzięczyć. Inaczej jest egoistą, bo chce brać przyjemność, a sam nie chce jej dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do dobrego doradcy;)
po pierwsze, a co w tym takiego niemożliwego, żeby facet uważał penisa za bardziej estetycznego? po drugie nie wiem, jakie forum czytasz, ale chyba jakieś inne niż ja... nie uważam tak, coś sobie uroiłeś/łaś, napisałem bez wartościowania, że jest różnica między lodem a minetką i rozumiem, że ktoś może nie brzydzić się mieć robionego loda, ale być niechętnym do minetki... jak facet nie chce jej robić to nie na złość ani z lenistwa chyba, tylko coś mu w tym nie odpowiada no nie? po trzecie autorka nie napisała nic, że jej partner stroni od różnych innych sposobów zadowalania kobiety, a jedynie od minetki, więc odwdzięcza się prawdopodobnie na inne sposoby, gdzie ten egoizm? na Twoje proste słowa żeby łatwiej pojąć: chce brać przyjemność, i chce ją dawać ale w inny sposób? takie to trudne? po raz kolejny pytam o zaproponowanie rozwiązania według tego Twojego i dobrego doradcy toku myślenia? jak kobieta brzydzi się robić loda, ale lubi mieć robioną minetkę, to co, ma się zmuszać do tego? czy za karę nie robić jej też minetki? A może to jest wystarczający powód żeby ją zostawić w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do dobrego doradcy;)
po pierwsze, a co w tym takiego niemożliwego, żeby facet uważał penisa za bardziej estetycznego? po drugie nie wiem, jakie forum czytasz, ale chyba jakieś inne niż ja... nie uważam tak, coś sobie uroiłeś/łaś, napisałem bez wartościowania, że jest różnica między lodem a minetką i rozumiem, że ktoś może nie brzydzić się mieć robionego loda, ale być niechętnym do minetki... jak facet nie chce jej robić to nie na złość ani z lenistwa chyba, tylko coś mu w tym nie odpowiada no nie? po trzecie autorka nie napisała nic, że jej partner stroni od różnych innych sposobów zadowalania kobiety, a jedynie od minetki, więc odwdzięcza się prawdopodobnie na inne sposoby, gdzie ten egoizm? na Twoje proste słowa żeby łatwiej pojąć: chce brać przyjemność, i chce ją dawać ale w inny sposób? takie to trudne? po raz kolejny pytam o zaproponowanie rozwiązania według tego Twojego i dobrego doradcy toku myślenia? jak kobieta brzydzi się robić loda, ale lubi mieć robioną minetkę, to co, ma się zmuszać do tego? czy za karę nie robić jej też minetki? A może to jest wystarczający powód żeby ją zostawić w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona24
Mój były też nie chciał rozstałam się z nim i wcale nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba_piła
ale przez to właśnie się z nim rozstałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śiczna Gaduła
O kurcze patrze tu niezłą burze dyskusji wprowadziłam tym tematem. Nie kłócmy się. Dyskusja czy to egoizm czy poprostu niechęć bedzie toczyć się w nieskończoność.Moge przeżyc bez tego a z drugiej strony mając świadomość że to mój mąż i mogę do konca życia się z tym pożegnać to mnie to nie cieszy.Zapytałam go czy innym dziewczynom robił to powiedział że też nie robił. Czyli nie jestem jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Jak możesz żyć bez minetki? Współczuję ci. :( Mój chłopak chętnie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekaw
możesz kupić intymny żel owocowy z durexa, albo unimil - są to smakowe lubrykanty, które zastępują swoim smakiem prawdziwy smak miejsc intymnych; są bardzo słodkie i całkiem dobre - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×