Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śiczna Gaduła

Nie chce mi zrobić minetki

Polecane posty

Gość Mój chłopak też
nie chciał mi jej robić choć ja z chęcią mu robiłam loda i nie żałuję. Ostatnio postanowiłam się całkowicie wygolic i on nie mógł przestać dotykać mojej cipki i pierwszy raz zrobił mi minetkę choć krótko ale wiem że musi się przyzwyczaić do tego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śiczna Gaduła
Dziekuje może jest jeszcze jakas nadzieja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój chłopak też
Śliczna- zawsze jest nadzieja. Może powiedz mu że bardzo byś chciała żeby zrobił ci ta przyjemność i rozpal go jakoś że będzie porządnie podniecony i wtedy pokieruj jego rękę tam i powiedz że chcesz poczuć tam też jego język. Nie musi robić ci tego długo. Ważne aby spróbował:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój chłopak też
Ciekawe ciekaw-dobry pomysł z tymi żelami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śiczna Gaduła
no te żele mnie zaciekawiły,,,, nie słyszałam nigdy o tym. Ma to swoaj konkretna nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój chłopak też
Faceci to łasuchy więc o wiele lepiej było by im lizać cipkę o owocowych smakach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, o czym wy tu gadacie, dla mnie oczywistym jest, że jeśli partnerzy się kochają, to działają na siebie seksualnie i pragną się wzajemnie, chcą być tak blisko jak najbliżej można, więc pragną tym samym robić sobie minetę czy loda. Wszystko zależy od tego jak wielka jest więź między nimi i jak działają na siebie erotycznie, jeśli facet nie chce robić minety swojej wybrance to znaczy, że ona go nie podnieca na tyle ile powinna, jeśli zaś go nie podnieca wystarczająco to znaczy, że coś jest nie tak w ich związku. Na moje oko nie pociągasz go wystarczająco i tyle. A co do mycia się kobiet raz na tydzień, to jest stwierdzenie nie do przyjęcia. Pewnie dane z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el matadorr
Śiczna Gaduła--ja tez niechetnie to robie.Przyznaje sie bez bicia.Po prostu mnie to zupelnie nie jara mimo ze uwielbiam kobiety.Te piekne,zgrabne,seksowne.Nie ma to niczego wspolnego z egoizmem.czesc z was jest tak zarozumiala iz nie dopuszcza do siebie mysli ze nas moze to nie podniecac no bo jak to-cialo kobiety....Takkk pomimo tego wszystkiego co napisalem wyzej-mnie,niektorych z nas to nie podnieca.Czuje nawet leka awersje do tego.Chyba kazda pomimo wszystko sie zgodzi ze wasze kuciapy nie sa zbyt apetycznie pachnace ani smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el matadorr
"gość"--NIE.Kompletnie sie z tym nie zgadzam.To jest twoj subiektywny punkt widzenia i nie ma zwiazku zupelnie z tym o czym piszesz.To ze para sie kocha nie musi stanowic o upodobaniach obojga.Ludzie zrozumcie wreszcie ze kazdy jest inny i ma prawo do WLASNYCH upodoban,gustow i nie ma tu nic do rzeczy uczucie miedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el matadorr
"gość"--NIE.Kompletnie sie z tym nie zgadzam.To jest twoj subiektywny punkt widzenia i nie ma zwiazku zupelnie z tym o czym piszesz.To ze para sie kocha nie musi stanowic o upodobaniach obojga.Ludzie zrozumcie wreszcie ze kazdy jest inny i ma prawo do WLASNYCH upodoban,gustow i nie ma tu nic do rzeczy uczucie miedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatic
powiem tak, jak ja bym Ci zassał to być prześcieradło d**ą wciągneła z tego wszystkiego, a po drugie to wiatr mu w oczy i huj w d*pe, pedałem jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wszystkich debilnych minetkowiczów i lodziarek: chyba słyszeliście w TV nt. Douglasa, że przyczyną u niego raka krtani był seks oralny? Komentarz chyba zbyteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Matadora
cyt.: ....To ze para sie kocha nie musi stanowic o upodobaniach obojga.Ludzie zrozumcie wreszcie ze kazdy jest inny i ma prawo do WLASNYCH upodoban,gustow i nie ma tu nic do rzeczy uczucie miedzy nimi.... DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Debilny Matadorze, pomyliłeś pojęcia pisząc "kocha" oralnie, analnie czy jeszcze inaczej, bo to nie kochanie tylko p********ie, kumasz już teraz? Tak się "kochać" potrafi nawet pies, a Ty, podejrzewam, że zniżasz się do takiego poziomu, amen. XY PS: na brodawczaka nie pomoże żadna higiena, uczucia, upodobania, a właśnie w tych "kochanych" miejscach on bytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Matadora
sorki PT Matadorze, pośpieszyłam się z op********iem, gdyż nie zauważyłam wcześniejszych Twoich postów, gdzie piszesz, że damskie kuciapy nie są ani pachnące, ani apetyczne i, że grzebanie tam ęzykiem wcale Cię nie jara. Faktycznie trzeba być na haju, by nie czuć niezbyt fajnego zapachu wydzieliny pochwowej czy odbytniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
69 ;) dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż tez mi nie robi minetki, chociaż mi tak na tym nie zalezy mocno to jednak przeszkadza to w pożyciu intymnym bo sa różne pozycje których juz nie zastosujemy bo on nie lubi tego robić. Palców tez nie wkłada nie lubi. Nie lubi sie całować wiec nie pamietam jak wygląda gra wstepna. Ja mu robie dobrze i on tam dotknie chwilke i mysli ze ja jestem juz gotowa. Pozniej mnie boli, a brak pocałunków dobrowadza do tego ze czuje sie jak d****a ktora ma swoje zrobic i dziekuje dowidzenia. Rozmowa nie pomaga wiec i chęci juz na niego nie mam. Gdybym przed ślubem wiedziala ze tak bedzie to bym tego nie zrobiła. Przegrałam życie. Zeby chociaz chciał sie całowac z jezyczkiem... i co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wie co dobre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el migiel
faktycznie nie wie co dobre. Dla mnie minetki sa czyms nieodzowny,czyms bardzo przyjemnym, kocham smak i zapach c**ki:) szczegolnie minetka w 69 mnie kreci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaduła wyszłaś za egoistę i pogódź się z tym.Jak mozna nie lubić robić minetki, niektóre czlowieki są dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, ze kazdy ma wlasne upodobania. Ale dziewczyno, opamietaj sie...robisz loda penisowi, ktory nie jest umyty?? Na miejscu Twojego meza byloby mi wstyd, ze daje smierdzacy penis mojej zonie do buzi. A na Twoim miejscu w zyciu nie wzielabym do buzi dopoki by sie nie umyl. A Twoj maz nawet raz na ruski rok nie chce sie odwzajemnic minetka? Zrozumiem, ze nie lubi, zrozumiem, ze nie robilby czesto bo nie lubi, ale zeby raz na jakis czas nie dac zonie takiej przyjemnosci to nie zrozumiem za chiny. Dla mnie to egoizm i juz. Przykro mi, ze nie umiem dac lepszej rady. Moze jeszcze jedna rozmowa, lub jak ktos radzi rozpalic i sprobowac samej posmakowac siebie i moze w ten sposob zacheci sie faceta do chocby sprobowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można tego nie lubić:) Ja kocham lizać aż zabardzo, bo lubię różne smaki :) I mogę 2 h się nią bawić, a z moją doszliśmy po 2 latach do mokrego orgazmu u niej to dopiera są pyszne soczki które się nie marnują na pościeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisx2
A co do smierdzacego penisa to aCzasami się zdaża że cipka czy penis trochę się spoci, jak Np na wycieczce rowerowej:) ale podniecenie jest silniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak niektóre polecą na kase a później marudzą , bo nie dobiorą sie charakterem jak i pod względem sexualnym ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z wroclawia
A ja lubie robic minetke, zwlaszcza, ze dzis c**eczki gladkie, pachnace, a im wieksze falbanki tych mocniej lize...mniam. Chetnie poznalbym lihiaca poranny lub wieczorny lizing;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jak lubisz!!!! postaw sie nie zrob mu loda ;powiedz ze smierdzi i sie brzydzisz; jak sie kogos kocha to sie nie brzydzi1 !!! on cie nei kcoha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cypisekwww
Może wycieraj dupę w stronę pleców ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nowy w mieście wczoraj Mam bowiem ambitne plany co do tego forume.  Wylizanie dūpy smofa i zrobienie laski innym chłopakom pewnie pomoże mi w dalszej karierze i w ostateczności osiągnięcia tak wymarzonej nirwany przegraństwa.  :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mryMary

Nie lubi minety to pewnie pale lubi robić coś trzeba proste pedal i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żubr

Nie można wykluczyćwykluczyć że twoj zapach czy smak mu nie odpowiada. Powinnas sie wymoczyć tak ok 30 minut przed. To powinno zniwelować zapachy do zera .

Ja podejrzewam że twój mąż to taki sexualny cieniarz bez fantazji.

Uwielbiam to robic mojej żonie, dochodzi wtedy po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KGHM

Facet który nie chce robić minetki może być ukrytym gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×