Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Śiczna Gaduła

Nie chce mi zrobić minetki

Polecane posty

Gość Ewą
1 godzinę temu, Gość KGHM napisał:

Facet który nie chce robić minetki może być ukrytym gejem.

Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość KGHM napisał:

Facet który nie chce robić minetki może być ukrytym gejem.

Albo zraził się niezbyt przyjemnym smakiem lub zapachem..., gdzie indziej niż w kroczu kobiety jest skumulowanie wydzielania feromonów działających na faceta jak najlepszy afrodyzjak? Każdy normalny facet reaguje na takie feromony, ale muszą być odpowiednio zadbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jbsg napisał:

gdzie indziej niż w kroczu kobiety jest skumulowanie wydzielania feromonów działających na faceta jak najlepszy afrodyzjak? Każdy normalny facet reaguje na takie feromony, ale muszą być odpowiednio zadbane...

To może napisz, jak kobieta ma dbać o feromony 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zimna Zośka napisał:

To może napisz, jak kobieta ma dbać o feromony 😂

Higieną osobistą i odpowiednią dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zimna Zośka napisał:

To może napisz, jak kobieta ma dbać o feromony 😂

Wystarczy im powiedzieć: "dbajcie o siebie" i po zawodach. Zadbają na bank. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

A dieta na ile dni przed minetą?

Cały czas...

Chociaż słyszałem o kapitanie, który dzwonił do żony, że będzie w domu za tydzień i ma się przestać myć bo to dla niego najlepszy afrodyzjak..., także zależy jeszcze co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jbsg napisał:

Cały czas...

Chociaż słyszałem o kapitanie, który dzwonił do żony, że będzie w domu za tydzień i ma się przestać myć bo to dla niego najlepszy afrodyzjak..., także zależy jeszcze co kto lubi...

Napoleon i Marysieńka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spinalonga

może jesteś Śliczna ale na pewno Gaduła. Jakbys chciała to by zrobił, ale prawdopodobnie z tego co tu słyszę ty po prostu gadasz tylko o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opel

A ja wam powiem że moja cipka pachnie i jak czuje jej aromat to sama mam ochotę sobie wylizać.Pewnie to robią akrobatki cyrkowe które wyginają się jak plastelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój też nie chce. A miałam kiedyś takiego który oderwać się nie mógł i tęsknię za tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mój też nie chce. A miałam kiedyś takiego który oderwać się nie mógł i tęsknię za tym. 

 Zrobię ci taką minimum dwu orgazmową  za jednego super loda, co ty na to? Oczywiście jak jesteś czysta i zadbana ;) Zechcesz to siedemnasto centymetrowy finał w tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

Może mu po prostu nie podchodzi twój zapach intymny. Nie oznacza to wcale, że nie dbasz o higienę i brzydko "tam" pachniesz. Po prostu czasem czyjś zapach nas pociąga a czyjś nie. Podobnie penis może być super czysty, ale mimo to odpychać swoim naturalnym zapachem, a inny z kolei będzie dla nas tak apetyczny, że chciałoby się robić loda za lodem (podobnie indywidualny zapach nasienia). Ja tak miałam z poprzednim facetem. Mimo, że był czysty, zadbany, to jakoś musiałam się zmuszać do seksu oralnego. A teraz z obecnym sama się do tego rwę z ochotą. Takie rzeczy warto weryfikować przed ślubem, żeby potem nie było  nieporozumień i przykrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisz do mnie skarbie na
Dnia 17.02.2011 o 21:00, rysio22 napisał:

śliczna zawsze trzeba sobie jakoś poradzić. nawet kolega się postara dla ciebie

 

Dnia 17.02.2011 o 20:54, rysio22 napisał:

śliczna nic się nie martw. przyjdzie koza do woza. też mu nie obciągaj a zacznie doceniac twoją myszke

Hej napisz do mnie na numer telefonu 609 525-152 słoneczko dzwon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×