Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość whiskey

DOBRA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO-KRAKÓW???

Polecane posty

Gość tambbury
amelada- a dużo masz zajęć w ciągu tygodnia? Jak to wygląda jeśli chodzi o zajęcia online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z Krakowa nic nie mogę polecić bo nie znam- za to bardzo jestem zadowolony z nauki w Pi School w Warszawie - świetna szkoła, świetni nauczyciele a przy tym jak na warszawę całkiem atrakcyjne cenowo czesne. Myślę, że warto zajrzeć na ich stronę i poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka156
Zajrzyjcie na langzie.pl, można przefiltrować szkoły w swojej okolicy pod względem cen, opinii innych oraz swoich wymagań. Wszystko w jednym miejscu , polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam swoją szkołę językowa dzięki wyszukiwarce www.langzie.pl - mega opcja polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez polecam speak up na Mogilskiej, fajni pomocni lektorzy bardzo spoko materialy i podreczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Chodziłem długi czas do Inter Lang w Krakowie. Przez 3 lata uczyłem się tam ang od poziomu B1. I szkoła super, bo fachowi native speakerzy, zgrany zespół i w ogóle chciało mi się tam chodzić (co przy moim lenistwie różnie bywa). Polecam. Jak nie wiecie gdzie to zajrzyjcie tam i sami się przekonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda, że w speak upie dają gwarancję, że cię naucza, a jak nie to możesz za darmo powtarzac kurs??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welinast
Prawda, nawet na stronie głównej znajdziesz takie info. Moja siostra tak miała, chciała mówić perfekt po angielsku przed wyjazdem do pracy to sobie powtórzyła za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od roku mam zajęcia z angielskiego przez skype w szkole Master Solution - www.mastersolution.pl, jestem bardzo zadowolona. Zajęcia mam indywidualne, uczę się w godzinach jakie mi najbardziej pasują, a co najważniejsze zajęcia są przez internet na żywo z lektorem więc nie wychodzę z domu i nie tracę czasu na dojazd. Mam pełne 2 godziny konwersacji angielskiego w tygodniu i czuję spore postępy. To nie to co zajęcia grupowe gdzie mogłam powiedzieć kilka słów, a potem pracowałam na kserówkach. Naprawdę polecam wam tą szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość - dzięki za odp. odnośnie speak upa, a jak to formalnie wygląda, poszła i po prostu powiedziała że nie umie? I że chce powtórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna78658
Moja znajoma chodzi do Szkoły Języków Obcych Lincoln od ponad roku i jest bardzo zadowolona. Ja póki co mam ang tylko na uczelni, ale chyba sie skusze, bo poziom uczelniany jest mega niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia_niunia
Zajrzyj na Need a school . Tam są i szkółki ilektorzy indywidualni. Do wyboru do koloru. Ja korzystałam z kursu znalezionego właśnie tam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samriiii
Wejdź na stronę speak up i tam jest wyraźnie napisane o co chodzi z tymi powtórkami, ale jak nie jesteś ze swoich wyników zadowolona to powtarzasz za darmo kurs i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dwóch lat chodzę do Leader School przy ul. Urbanowicza i jestem bardzo zadowolona :) Uczę się taką specjalną metodą, która nastawiona jest na komunikację. Atmosfera w szkole jest super, lektorzy świetni - nie zamieniłabym na żadną inną szkołę :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka963
Polecam skorzystać z wyszukiwarki szkół językowych www.langzie.pl, jest tam fajna mapka na której widzimy wszystkie szkoły językowe w naszym mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deneris tar
A Ja tam uczę się na własną rękę! Teraz jestem na etapie przyswajania najważniejszych słówek, mam taką stronkę : http://aztekium.pl/1000.py?lang=pl gdzie jest 1000 najważniejszych słówek które trzeba po prostu znać! Nawet nie nie wiecie jak to ułatwia życie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie szukam dobrej szkoły angielskiego, generalnie zależy mi na zaawansowanej nauce i raczej szlifowaniu umiejętności niż nowych kompetencji. Znalazłam szkołę, która zajmuje się tylko angielski: http://www.3lions.pl/metoda/jak-wyglada-lekcja, czy ktoś ma jakieś opinie na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie the best jest ILT na Michałowskiego. Szkoła dopracowuje angielski kursantom/szlifuje język/ma kapitalnie przygotowanych lektorów/ciekawy program nauczania/dba o szczegóły i stawia na jakośc przede wszystkim. Bardzo słabo było z moim angioelskim i całe szczęście, że tam trafiłem. najlepsza w Krk wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek7788
Ja polecam wam Axon System na Piłsudskiego. Nie jest to sieciówka ale mała, bardzo miła szkoła. Lektorów maja pro, bardzo miła atmosfera i na prawdę miłe podejście do kursantów... Ja juz 3 semestr tam robię i teraz zaczynam dodatkowy język. Z czystym sumieniem polecam wam Axona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał_26B
Tak, Axon jest ok. też tam chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, kursy najdroższe w okolicy, 4 lektorów w ciągu jednego semestru w grupie początkującej, lektorzy z łapanki wystarczy ze znają dany język, notorycznie odwoływane zajęcia- 8 lekcji w ciągu jednego semstru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Lincolna, kursy najdroższe w okolicy, 4 lektorów w ciągu jednego semestru w grupie początkującej, lektorzy z łapanki wystarczy ze znają dany język, notorycznie odwoływane zajęcia- 8 lekcji w ciągu jednego semstru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Michał
Od prawie pół roku chodzę na karmelicką 29 do Lincolna. Nauczyłem się więcej niż przez trzy lata w LO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zna ktoś szkołę co mnie przygotuje na egzamin CAE? Bo chodziłem do szkoły, przeze mnie zwanej 'masówką' i przez te tłumy nie nauczyłem się nic, bo podejście native'a do zajęć było, przynejmniej dla mnie, na tak niskim poziomie, że szkoda wspominać. To co ja tu mogę Wam poradzić _ nie dajcie się nabić w butelkę niską ceną dużej szkoły, jakimś gratisem czy innym tego typu zachęcaczem. To niestety nie zawsze idzie w parze z jakością w nauczaniu. Przerobiłem tu dwie szkoły i są w mojej opinii na marne 3 z minusem. Ktoś coś lepszego poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Zbyszek i Anka w Axonie, polecam tego lektora. Swietnie uczy na C1. Nie masówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam młodą szkołę językową - Soul Concept na Batorego. Jest naprawdę świetnie, bo uczą aktywnymi i ciekawymi metodami, co oczywiście może nie odpowiadać wszystkim, ale dla mnie było super. Postęp jaki się robi to daje do myślenia na temat zmarnowanych lat w liceum... A poza tym atmosfera jest świetna, lektorzy są bardzo otwarci i przesympatyczni. Zaletą jest też kuchnia, w której bez problemu zrobią Wam kawy, herbaty albo możecie zrobić to sami :D Miałam doświadczenie z Profi Lingua na przykład, ale bez porównania. Ogólnie profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisaliście o Three Lions - świetna szkoła, sami nativi i do tego fajna atmosfera :) chodze juz od roku i widze mega postępy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gekon5555
W Krakowie to tylko lincoln. Atmosfera na luzie, nauki tyle ile powinno być. Jestem bardzo zadowolony. Tylko pamiętajcie, trzeba się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Such
Fajnie jest w Lincolnie - masz poczucie, że nie wyrzucasz kasy w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×