Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość whiskey

DOBRA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO-KRAKÓW???

Polecane posty

Gość gość
Najlepszy kurs miałem w Krakowie na UJ http://www.jcj.uj.edu.pl/ Nie ma jak kadra uniwersytecka! I nie mówię o kursie jako student, tylko jako osoba z zewnątrz, takie kursy też prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź Axon System na Pilsudskiego. Poziom nauczania wysoki i oferta cenowa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoNik
gdybym miala wybierac srugi raz to poszlabym znow do speak up. maja ciekawy program i nie ma przymulania. a zajecia czasami sa poza szkola w kawiarni lub na wystawie. poznalam tak swojego chlopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczylam sie angielskiego w szkole http://www.question.edu.pl/ - uwazam ze jest najlepsza szkola z jaka mialam stycznosc. sa swietni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala moja rodzina w roznym wieku uczyla sie lub uczy angielskiego w PROGRESS PLUS u państwa Spyt, kolo Galerii Kazimierz. Familijna szkola, chyba juz od ok. 20 lat, bo ja zaczynalem w podstawowce, super podejscie i efekty nawet u głąbów :) Grupy są malutkie, przyjaznie rozplanowane raty, kawka i cukierki, jakos tak uzaleznia ten angielski. I maja w ramach kursu włączone jeszcze techniki pamieciowe. Fajnie, zeby o takich firmach, co są dobre, a nie mają wielkiej reklamy, tez ktos mówił. Ja zdecydowanie polecam, moja żona i dzieciaki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka5
Poszukaj sobie na www.langzie.pl znajdziesz tam wszystkie szkoły z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felcia34
Dla mnie najlepszą szkołą zawsze będzie Leader http://leader.edu.pl/ :D Z komentarzy widzę, że nie tylko ja tam chodziłam i sobie chwalę :) Uczęszczałam na zajęcia z czystą przyjemnością, a czas mi mijał w mgnieniu oka. Naprawdę bardzo dużo nadrobiłam zaległości, a do tego teraz chodzę tam na hiszpański i mam się całkiem świetnie :) Podoba mi się, że nauczyciel do każdego podchodzi indywidualnie i bardzo pomaga. Mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do szkoły językowej lincoln i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Prowadzący mają bardzo dobre podejście do ucznia, widać że chcą cię czegoś nauczyć i podchodzą do każdego indywidualnie co rzadko zdarza się w takich szkołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkakraków1990
Stairway jest zdecydowanie najlepsza. Nauczyciele wiedzą, o czym mówią, nie ma straty czasu na zajęciach. Ostatnio mają fajne eventy "po szkole", konsultacje, warsztaty itd. Można się socjalizować. Atmosfera jest przyjazna, czuję postęp i to, że efektywnie wykorzystuję czas. Jak nie mogłam iść na zajęcia, mogłam odrobić na innych zajęciach w grupie na tym samym poziomie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przerobiłam parę szkół w Krakowie ale w sumie żadna nie dawała jakichś rewelacyjnych rezultatów i dopiero jak trafiłam do lincolna w Krakowie to dało się odczuć różnicę, widać że lektorzy są super przygotowani do swojej pracy, bardzo dużo energii w nią wkładają i faktycznie chodzi się na te zajęcia z dużą przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalW6767
Ja kontynuuje kurs ang w Axon, zapisałem się w zeszłym semestrze i jest ok. Szczerze, to w krk jest dużo szkół, które istnieją a ludzie o nich nie wiedzą. Tą akurat miałem poleconą przez dziewczynę. Generalnie to sceptycznie podchodzę do nauki języków w szkole językowej, uważam, że samemu można się nauczyć ale po namowach nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa1992
Chodziłam do speak up i jestem zadowolona z rezultatow. Mają fajne zajęcia, także dodatkowe kluby. Lektorzy przykładają się do pracy, więc nie ma problemu, że czegoś nie rozumiesz i nikt ci tego nie wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczę się w Axon System już 2 rok mają fajne oferty, zniżki i sporą ilość godzin. Lektorzy profesjonalni nawet kiedy człowiek przychodził na 20 wieczór się uczyć nie zasypiał na zajęciach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek88
Lincoln na Karmelickiej. Renomowana szkołą, dobrze uczą, moi znajomi którzy tam uczęszczali mają świetnie opanowany język. Tu można poczytać o ich ofercie www.lincoln.edu.pl najbardziej podoba mi się to, że uczą naprawdę praktycznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również chodziliśmy do www.leader.edu.pl mogę polecić, to co chciałam osiągnąć, osiągnęłam, przyjemnie wspominam naukę i na pewno nie zapomnę przez wiele lat jak nie przez całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rarad
Koniecznie zobacz ofertę szkoły http://www.lincoln.edu.pl/ . Oni mają swój oddział również w Krakowie, Oczywiście języków mają do wyboru 5, także z pewnością wybierzesz język który na daną chwilę Cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruda0
Pantarka, a jakie tam są grupy? Wolałabym, aby nie były przeładowane. Ten własny grafik, to coś ciekawego. Jak to wygląda w praktyce>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka chodziła do Axon System , na Piłsudskiego, poszłam z ciekawości . Zapisałam sie po pierwszej wizycie . Przyznam sie , że myslałm , że moj angielski jest słaby, ale profesjonalne podejscie, rozmowa z lektorem, uświadomiły mi, że nie jest tak źle. zaproponowano mi od razu skok na głeboką wodę , uwierzyłam w swoje umiejętności językowe , teraz myśle, aby dodatkowo , zapisać sie na drugi język. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam trzy lata do szkoły Mały Rynek, doszłam do poziomu CAE, zdałam ten egzamin na B i jestem bardzo zadowolona. Miała kilku nauczycieli, jeden lepszy drugi gorszy - jak to w życiu bywa ;). Ale nie mogę nic zarzucić! Mają absolutnie profesjonalne podejście do uczenia języków, widać na każdym kroku, że to szkoła z prawdziwego zdarzenia. Zajęcia był dokładnie takie, jak obiecywali: dużo mówienia, systematyczne powtórki, świetna pomoc w postaci tablic interaktywnych. Panie w sekretariacie znają wszystkich uczniów! Polecam Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_wu
Mój najlepiej zainwestowany czas to kurs angielskiego w szkole Mały Rynek. Mają naprawdę świetnych lektorów i bardzo fajny system dzielenia grupy między dwie osoby: Polaka i native speakera. Na zajęciach z nativem ćwiczy się przede wszystkim mówienie (ja miałam super Kanadyjczyka! :)), a z polskim lektorem najwiecej korzysta się z zagadnień z gramatyki. Poza tym bardzo mi się podobały podręczniki, chyba najlepsze z jakimi się spotkałam - napisane na podstawie artykułów National Geographic, nie żal wydać tych kilkudziesięciu zlotych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_wu
Postanowiłam napisać na forum widząc poprzedni wpis. Podzielam opinię :). Mój najlepiej zainwestowany czas to kurs angielskiego w szkole Mały Rynek. Mają naprawdę świetnych lektorów i bardzo fajny system dzielenia grupy między dwie osoby: Polaka i native speakera. Na zajęciach z nativem ćwiczy się przede wszystkim mówienie (ja miałam super Kanadyjczyka! :)), a z polskim lektorem najwiecej korzysta się z zagadnień z gramatyki. Poza tym bardzo mi się podobały podręczniki, chyba najlepsze z jakimi się spotkałam - napisane na podstawie artykułów National Geographic, nie żal wydać tych kilkudziesięciu zlotych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na stronę tej prywatnej szkoły w Krakowie http://royalschool.eu/ cieszy się dobrą opinią wśród moich koleżanek, u mnie dziecko jeszcze w drodze ale już powoli planuję jej edukację ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perliczka044
Nie wiem czy będę oryginalna w temacie ale polecam krakowską filię Speak up: https://speak-up.pl/ Konkretnie na Słowackiego ( wiem,że mają swoje dwie placówki ale w dużej mierze zadowolenie zależy od nauczycieli tak wiec polecam właśnie tę do której chodziłam). Stawiają tam na naukę mówienia. Zajęć jest sporo ale można sobie wszystko fajnie dostosować do grafiku.No i jest sporo pogadanek z native speakerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarleneGo
Osobiście polecam wszystkim szkołę językową https://speak-up.pl/pl/o-nas. Zajęcia są w 100% nastawione na komunikację, a to jest przecież najważniejsze. Plusem jest jeszcze bardzo pozytywna atmosfera, a zajęcia w ogrodzie przechodzą same siebie. Genialne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonradOrlo
W Krakowie warto wyróżnić https://speak-up.pl/ uważam, że trzymają poziom dużo wyższy niż pozostałe szkoły. Tym bardziej mając tak skuteczna metode jak oferują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierz w dobre opinie na temat Speak Up. Sa pisane na zamowienie. Speak Up jest na dole rankingow w kazdym miescie. Jesli chcesz sie czegokolwiek nauczyc w Speak Up przygotuj sie na duze wydatki czasu i pieniedzy. Natomiast to co warte rozwazenia w Krakowie to jest wymienione w tym artykule: http://krakow-atrakcje.pl/top-5-najlepszych-szkol-jezykowych-w-krakowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×