Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość whiskey

DOBRA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO-KRAKÓW???

Polecane posty

Gość gość
Ja mysle powaznie o SpeakUP. Naprawde jesli chodzi o nauke jezyków to jest to taki mój numer jeden. COo o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpomoranac
Ciekawe jaką opcję wybierze Donald Tusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byleby skuteczną :D a tak serio? ktoś z lincolna? możecie coś o nich powiedzieć więcej? planuje się zapisać ale chciałabym poznać opinie jakiegoś ucznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunbeam215
Ja chodziłam do Lincolna w zeszłym semestrze, było fajnie. Porządna szkoła. Mogę z czystym sercem polecić. Teraz chciałam spróbować w Inter Lang na Karmelickiej, zna ktoś? Macie jakieś opinie? byłam już tam się coś dowiedzieć. To co mnie uderzyło to ładne wnętrze :) Uczył się ktoś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mógłby ktoś napisać coś więcej o Lincolnie? Coś więcej o tym jak wyglądają lekcje? Jaki jest tam poziom? Może jeszcze jakieś szczegóły od Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolwent Gama Bell
Ja chciałbym bardzo polecić szkołę Gama Bell przy Michałowskiego (na przeciwko Inter Langa). Chodziłem tam jako dziecko i było świetnie, przede wszystkim otworzyli mnie na mówienie w ciągu 3 miesięcy, a potem wszystko szło bez problemu aż do poziomu CPE. Potem do Gamy chodziła moja siostra, przeniosła się z Profi-Lingua i mówi, że różnica jest masakrycznie duża. Jeśli szkoła utrzymała dotychczasowy poziom, to mogę ją polecić w 100%! I jeszcze jedno. Mnie to już nie objęło, ale teraz w Gamie mają uprawnienia do wystawiania za darmo europejskich dyplomów EAQUALS jako jedyni w Krakowie. To ma ogromny sens, bo certyfikat wewnętrzny szkoły nigdzie się nie liczy, a na dyplom europejski spokojnie można nawet szukać pracy za granicą i włączyć go do CV . No a poza tym EAQUALS to jednak ogromna renoma, czyli szkoła siłą rzeczy musi być dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do długiego języka w warszawie i jestem bardzo zadowolona. mogę dopłacać za kurs punktami payback to raz, a dwa zajęcia prowadzi native :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a jak dokładnie działa to płacenie punktami payback i gdzie dokładnie znajduje się ta szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kpax13
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z wyborem szkoły języka z angielskim na poziomie CPE ? Ponad 4 lata temu po roku za grancą chodziłam przez rok do Lincolna i co prawda zdałam CAE ale na B, i z moich słabszych stron ( writing/ speaking) niezbyt się podciągnęłam. Lektorka była bardzo słaba, zajecia nudne / pomimo umowy nie mieliśmy native speakera na połowie zajęć więc generalnie bardzo słabo oceniam tą szkołę i nie chce do niej wracać... Moja siostra chodziła w tym roku do 3 lions - plusem są native speakerzy, ale generalnie bez szału/ zajęcia nudne. ( Miałam okazję uczyć się francuskiego w Instytucie Francuskim kilka lat temu i bardzo polecam. Dobrzy lektorzy, ciekawe zajęcia/ biblioteka z pismami + cotygodniowe filmy francuskie w kinie Micro w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrooka
Jeśli chodzi o język angielski to śmiało możesz uderzać do empik school, akurat w tej w chwili dofinansowują kurs do prawie 900 zł no i lektorów maja bardzo dobrych to warto zwrócić na nich uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że CPE to już poziom, przy którym kompletnie nie warto iść w masówkę, dlatego szukałbym mniejszej szkoły stawiającej na jakość. I oczywiście wszyscy świetni e-marketingowcy regularnie będą tu zachwalać swoje własne szkoły, a prawda jest taka, że na szczęście nie trzeba bazować na ich opiniach wrzucanych masowo na fora. Wejdź sobie lepiej na stronę stowarzyszenia PASE (www.pase.pl), które monitoruje polskie szkoły językowe pod kątem ich jakości i najlepszym daje rekomendację. W Krakowie są to Gama College, York i K&K - to oznacza, że żadnej innej szkoły po prostu nie warto wybierać, tym bardziej przy poziomie CPE (co innego dla dziecka - wtedy wiadomo, że ważna jet też np. lokalizacja, ale tu chodzi o wybór najlepszej jakości i tyle). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpax13: nie wiem skąd ta opinia. Bo ja chodziłam do lincolna i sobie bardzo chwalę. Miałam zajęcia z nativem, kładli nacisk na mówienie, bo to najwazniejsze, ale i pisanie było na dobrym poziomie. Ja się bardzo podciągnełam. I niestety, sama szkoła nic ci nie pomoże, trzeba samemu się dużo uczyć. Szkoła nakierowywuje, ale nikt za ciebie nie będzie się uczyć słówek. Ja z lincolna byłam zadowolona i gdyby nie to, że już nie potrzebuje nauki to na pewno bym wróciła właśnie do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpax13
Gość: moja opinia wynika z mojego doświadczenia. Intryguje mnie fakt że na wszystkich forach jest pełno anonimowych 'gości' zachwalających każdy aspekt szkoły Lincoln - ten fakt sprawił że chciałam napisać moją opinię. Zgadzam się z Tobą - szkoła podejmując się przygotowania się Ciebe do egzaminu wyznacza kierunek, sprawdza co umiesz, i powinna na bieżąca oceniać Twoje postępy. Nie wiem czemu insynuujesz mój brak przygotowania? Chodząc na ten kurs byłam po roku spędzonym pracując w aptece w anglojęzyczym państwie - więc moje wymagania były bardzo sprecyzowane. Ponieważ szanuje wartość pieniędzy wydanych na kurs i egzamin przygotowywałam się do lekcji na bieżąco korzystałam z dodatkowych książek. Niestety w przypadku kursu do CAE w którym uczestniczyłam wielu z tych elementów zabrakło a kurs właściwie polegał na ' przerabianu książki'. Fakt że wbrew umowie nie pojawił się na połowie lekcji native spekaer całkowiecie podważyło u mnie wiarygodność tej instytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo sobie chwalę kurs online w Szkole Języków Obcych Shamrock. Chciałam poprawić gramatykę i mówienie. Mam indywidualne lekcje w godzinach, które mi pasują. Polecam naukę angielskiego przez Skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej późno ni żwcale, bo zdecydowałam się na naukę angielskiego w szkole językowej. Mam ambicje, które mówią o poziomie zaawansowanym, więc potrzebuję placówki, która sprosta wymaganiom ,ale ni tylko na papierku, gdyż chciałabym rzeczywiście opanować mówienie, pisanie, itd. na wysokim poziomie. Może większe szkoły będą lepszą perspektywą? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego większe mają być lepsze? Przecież to w ogóle nie ma żadnego znaczenia! Generalnie jest tak: 90% jakości kursu zależy od lektora, na którego się trafi. Oczywiście, że każda szkoła ma swoje własne autorskie programy, teacher training etc., ale prawda jest taka, że o wiele więcej zależy od lektora, niż od szkoły, która go zatrudnia. Mimo to wybierając szkołę warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, a przede wszystkim na OBIEKTYWNE certyfikaty jakości. Czyli: 1) EAQUALS 2) PASE A jak ktoś bezwzględnie chce wchodzić w szczegóły, nich zerknie tutaj: http://www.pase.pl/index.php/pl/jak-wybra-dobr-szko-jzykow Gwarantuję, że dzięki tym wyszukiwarkom i wytycznym w ciągu 5 minut można zweryfikować więcej, niż przez długie godziny chodzenia po forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kpax13: każdej szkole zdarzają się wpadki, ale trzeba po prostu zgłosić i sprawa się wyjaśnia. ja z lincolna jestem zadowolona i to że jednej osobie cos nie odpowiada bo ma specyficzne wymagania nie może rzutować na opinię o szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Ja właśnie szukam szkoły dla mojej córki. Co powiecie na Speak Up? Słyszałam, że kursy są bardzo intensywne, ale waham się, bo to jednak poważny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrator2
Ja polecam szkołę Inspiro http://inspiroacademy.pl/. Jest to niewielka szkoła językowa, która wystartowała nie tak dawno temu dlatego bardzo się starają i naprawdę mają super zajęcia. Grupy bardzo małe więc zajęcia prawie indywidualne. Dodatkowo mają bardzo niskie ceny, a poza tym zawsze się da z nimi dogadać. Fajna, miła atmosfera - polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może do Glossy? Ja tam chodzę od jakiegoś czasu i sobie chwalę. Bardzo dobrzy nauczyciele, dobrze dobrane podręczniki. Super atmosfera i poziom nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam o świetnej szkole w Warszawie, gdyby ktoś szukał - http://www.ce.edu.pl/ . Słyszałem bardzo dużo pozytywnych opinii i z tego co widzę na stronie jest bardzo dużo języków, których można się tam nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja serdecznie polecam Vivid Centrum Językowe. Szkoła mieści się przy Rondzie Młyńskim. Jest przyjazna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jej największą zaletą jest to, że w grupach, w których są prowadzone zajęcia jest niewiele osób :) Mój syn chodzi tam na zajęcia od 2 lat i jest z nich bardzo zadowolony, a ja niezwykle spokojna o jego edukację i bezpieczeństwo. Mój syn w tej szkole jest traktowany bardzo indywidualnie, nauczyciel często rozmawia ze mną o jego postępach i możliwościach. Jako matka stwierdzam, że ta szkoła to bardzo dobry wybór :) Polecam z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosia19990
Cześć, ja polecam Wam SOUL, tam się przełamałam i zaczęlam normalnie rozmawiac po angielsku ;)) !! suuuper lektor i co najwazniejsze - maaaaaaale grupy - nie jak w wiekszosci szkol w Krakowie (do 15 os... ;/ w niektorych przypadkach). Poleeecam ;))) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froszka
Ja uczę się angielskiego w inny sposób. Nie wiem czy ktoś słyszał o nauce angielskiego za pomocą skypa, ale to jest świetne rozwiązane. Nie traci się czasu na dojazdy, a poziom w mojej szkole jest wysoki http://englab.pl/ . Fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam kiedyś do Empiku i byłam bardzo niezadowolona, zapisałam się, zapłaciłam pieniądze, a na zajeciach okazało się, że każda z osób w grupie jest na innym poziomie...totalna klapa, niczego sie nie nauczyłam, mimo szczerych chęci prowadzącej...teraz zapisałam sie do CJ Vivid na Olszy i jestem bardzo zadowolona, grupy super dobrane pod względem poziomu, spoko nauczyciele, można sobie zrobić herbatkę przed zajęciami xd czuje, że dużo wynosze z tych zajęć, niby na lekcjach jest miło i przyjemnie, ale nauczyciele bardzo się starają, żeby dotrzeć do każdego i daje to swoje efekty ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_575
W rejonie Olszy czy Nowa Huta, to tylko Vivid przy ul. Pilotów. Łączone zajecia z polskim lektorem i konwersacje z native speakerem to naprawde fajny pomysl. Ja jestem bardzo zadowolona z moich postepów i efektów nauki. Lektorzy sa zawsze doskonale przygotowani (niestety mialam niedobre doświadczenia w tej kwestii w wiekszych szkolach) Małe grupy, kameralna atmosfera. W tym roku moja córka 7-latka zaczęła zajęcia z Panem Janem. tez w Vividzie. Jest zachwycona. Ma 4 osoby w grupie. Chętnie chodzi na lekcje i zaraz potem odrabia lekcje. Dla dzieci mają fajne konkursy i system motywowania. Narazie bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza jak bym ci wsadził swojego kaktusa w d/u/p/e to by ci ustam wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do szkoły Helen Doron dziecko moze teraz dolączyć w trakcie semestru ? Czy przechodzi jakiś specjalny test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×